Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jj vubec to není oficiální....jen asi z hodinového rozhovoru, nebo co to bylo někdo vzal ukázky ze hry a sestříhal je za sebe a zvuk přeplácnul tím divným šumem. Takže záběry jsou oficiální a to znamená, že to nemění nic na tom, že to vypadá přinejlepším nudně. Snad se jim to ale povede
  • life28
    Problém neni v nasvietení, ani modeloch, ani efektoch. Tá hra proste vyzerá byť nudná a tam potom už žiadna grafika nepomôže. TWD SI je bez náplne, ktorá by ma zaujala
  • Lukyz
    Bylo někdy v rámci TWD ať komiks, seriál nebo hra od Telltale vysvětleno kde se takhle nákaza vzala nebo jak vznikla?
    • Keyz
      Bohužel,ne.Když něco naznačí tak to je často hodně divné.
      Pak to dost degraduje celou záležitost.Prostě koukáš na něco kde se zajímáš o příběh atd a pak tam začínají vylézat hovadiny...
      Nechápu proč to tam vymýšlí složité věci.Lidi řeší to co tam viděli.Kdyby to bylo rubačka kde by se nic neřeklo o nákaze tak skoro OK.Sice bych se divil proč se nic neřekne ale to je tak vše.
      Takto je tam hodně komických věcí.

      - Hlavně protože Zombie jsou tak časté tak mně více zajímavá celkový pohled na svět a ne kdo bude rodit a kdo bude mít drsné kecy.Tohle je opravdu pokaždé.Drsné kecy někdy bude rodit aby to bylo dramatické atd.
      • Tak kde se nákaza vzala mě celkem netrápí, nejvíc mi vadí do očí bijící chyby v "mechanismu nákazy". Člověk kouká na seriál, kde po několik epizod kousnutí (tzn. nakažení) vyvolá přeměnu v zombie a pak zjistí, že jsou všichni již "standardně" nakažení, takže v podstatě kousanec na nákazu stejně nemá vliv, tak proč se ho bát. Nehledě na to, že je úžasný pohled na lidi s hlubokými střelnými/řeznými ranami pokrytými vnitřnostmi zombií.. ale to nevadí.. nebyl kousnut, tak se nepřemění. To, že je rána plná infikovaného materiálu, na tom nic nemění. Asi jsem hnidopich, ale mně tyhle chyby neskutečně degradují požitek ze seriálu *13* *13*
        • ZvacA
          Kousnutí ale není skutečně základní složkou celé transformace ve Walking dead a nebylo od začátku a ani pozdější informace, že nakažení jsou všichni, tomu vůbec neškodí - naopak. Pravidlo, že kousnutím se šíří nějaká " zombie nákaza nebo virus" zde neexistuje, což potvrdil i sám Kirkman. Přestože se konkrétně neví, co je faktorem, který způsobuje zombifikaci, hlavním spouštěčem je zde utlumení funkce mozku - tedy smrt. Samo kousnutí, či poškrábání je ve Walking dead nebezpečné "pouze" tím, že způsobí vzhledem k tomu, co všechno za bakteriální sešlost mají zombies v hubě nebo na prstech, vážnou infekci rány, která při neošetření nebo v možnosti vážnějšího poranění vede po čase přes klasické symptomy jako horečku a podobně k úmrtí. A nemusí to být jen infekce, ale taky vykrvácení, šok a tak dále. Proto ty opatření nejen v seriálu, ale i v komiksu, že se amputují chodidla a ruky - tělo se zbaví znečištěné rány a je šance na záchranu. Kousnutí je možná tedy katalyzátor nikoliv, ale původcem přeměny v zombíka. Podobně se mohou postavy vystavovat nebezpečí infekce tím, že na sobě mají sice vnitřnosti chodce nebo jsou potřísnění jejich krví ( tato varianta nepředstavuje velké nebezpečí), ale to nemusí být tak fatální, protože se nepřenáší žádný "virus" při kontaktu. Přestože je pravda, že to bije do očí, ale není to vyložená chyba.

          Každopádně, hlavním pravidlem je tady především to ( v případě nepoškození mozku), že úmrtí člověka = zombie. To, jak se k tomu dojde je už jedno.
          • Chápu a je to asi nejrozumnější vysvětlení. Na druhou stranu - tím pádem by nebylo nutné nakažené zabíjet či jim amputovat končetiny, ale stačilo by obyčejné podání antibiotik. Obecně je to dost diskutabilní.. chápu, že tělo zombie bude rájem pro infekční částice, ale amputací končetiny v tomto špinavém prostředí k ní dojde taky.. což by spolu s obrovskou ztrátou krve vedlo k mnohem většímu riziku úmrtí..
            • ZvacA
              Yep, máš recht. Podání vhodných léků by mělo být v boji proti infekci a při ideálním zastavení krvácení a ošetření takové rány jako kousance, nejideálnějším řešením, jak odvrátit hrozbu, aby dotyčný neskončil jako nemrtvý. Léky samy o sobě ale většinou nejsou okamžitě k dispozici, proto to celé polní a nejrychlejší opatření amputace, která sama o sobě není samozřejmě spolehlivá a stejně tak ne zrovna hygienická, a bylo již několikrát ukázáno, že nemusí vždy znamenat záchranu a je to buď a nebo, viz. právě hra nebo komiks. Ale v očích logiky přeživších se jedná o řešení nejspíše nejspolehlivější.

              Je třeba asi střízlivě říct, že celá ta teorie šíření/nešíření a transformace v zombies, případně protiopatření, má ve WD univerzu určité trhliny, způsobené navíc tím, že ať už je to seriál, komiksová předloha nebo hra, tak si každý titul této značky přidává menší nebo větší prvky do celé problematiky a výsledek tak působí sice stále logicky, ale dost násilně na sobě nalepeně - no vlastně to, co jsi naznačoval. :)
          • Moc to žereš,najdi si holku( nebo kluka) a začni trochu žít. Řešení mechanismů absurdního zombii universa podle tupého komiksu a průměrného seriálu je docela infantilní.Pokud je ti třináct,tak se omlouvám,to já v té době řešil taky.
            • Další moralista.Zachraň se kdo můžeš.Lidi jako tebe mám nejradši.Ty nejdospělší z dospělých....Co sem teda lezeš...(Sorry za flame, ale tihle lidi mě dokážou vytočit)
            • Ronox
              :-*
            • ZvacA
              A to ještě nevíš o mém zájmu a fascinací chujů, kteří sem tam anonymně zamoralizují - to jsou teprve data na studii. Co řeším nebo neřeším, to ti může být zvesela u řiti, příteli.
            • *7*
    • ZvacA
      Bohužel, nic oficiálního. Sám tvůrce komiksu Kirkman se tomu vyhýbá i v předloze (osobně se domnívám, že ani on nemá představu s čím by měl přijít za vysvětlení) a koresponduje to mimo jiné s tím, že se vlastně přeživší nesetkají s nikým, od vlády, armády po lékaře na takové pozici, aby to byl schopný osvětlit. Seriál sice díky páté a šesté epizodě první řady, kde se skupina setkala s jedním přeživších výzkumníků v Centru pro kontrolu nemocí a prevenci v Atlantě (vzhledem k tomu, co tam ve skutečnosti přechovávají za materiál, včetně několika druhů neštovic pro obranné účely, se ani nedivím) naznačil něco v tom směru, že to může být uměle biologického charakteru a když se vezme v potaz info, že vědci údajně pracovali na protilátce, a tak museli mít nějakou představu s čím mají tu čest, tak se mohlo jednat o únik vědecky upravované nějaké srajdy, což je klasický scénář. Nicméně ve Walking dead univerzu se obecně neví ani to, zda je to vůbec virus, bakterie, druh houby, parazitu atd. Jisté je jen to, že přerod v zombie vzniká restartem vláken v oblasti mozkového kmene a kromě faktu, že jsou tím "nakažení" všichni a tudíž možnosti, že se to přeneslo vzduchem, neexistují o počátku epidemie žádné oficiální údaje. To, s čím se setkáš jsou jen fanouškovské teorie.
    • autor komiksu nechce upřesňovat, jak vznikla.
  • ZvacA
    ucho:

    "Ale, záleží samozřejmě na vkusu."

    Tím osobně naznačuju, že mě samotnýmu přijde kvalitnější jakýkoliv amatérský trailer už tím, že se překope pouze hudební složka, doplní zvukové samply nebo spojí několik vydaných záběru do sebe s nějakou logikou, což pro mě zvyšuje hodnotu oproti oficiálnímu traileru. Tudíž se ti můžu na příklad z vysoka, protože co mně může přijít zajímavý, tobě stanovisko nezmění. Ale stačí YT a sám můžeš posoudit na svých oblíbených hrách, pokud k nim existují editace, zda ti to jde do vkusu - dobře se hledá pod doplněním jako "neoficiální". :)
  • misho8723
    Tak potom prečo tieto zábery ukazovali samotní vývojári na IGN ? ..samozrejme, keby ľudia by vraveli, že tá hra vyzerá dobre, tak takéto vyjadrenie by neuverejnili, ale teraz, keď zo všetkých strán ľudia hovoria, ako tá hra vyzerá hrozne, tak sa jasne vyhovoria, že to je práca fanúšika a že hra je ešte v málo pokročilom stave vývoja.. výhovorky, samé výhovorky.. ja som sa natom videu dobre zasmial, lebo v tejto dobe zverejniť niečo také hrozné, to chce veľkú odvahu :) nemal by byť prvý dojem čo najlepší?.. prečo ukazovať hru v takom hroznom stave? už len tie vlasy postáv - zombíkov, ktoré vyzerajú ako z dákej LEGO hry sú úplne na smiech - a to nehovoriac o niektorých ešte horších aspektoch tej hry..
    • To víš Activision asi blbne taky, COD se prodá ať je jakékoliv, si myslí zě i ostatní hry půjdou samy
  • Další zombie. Už je přezombieováno.

    "Můžeme říct, že je to uniklé video z rané verze vývoje hry, nebo můžeme říct, že jde o fanouškovské video... nebo cokoliv, hlavně vyvraťte, že je to od nás a budeme muset sestříhat za měsíc nějaké jiné video, no."
    • Kdyby hry byli kvalitní tak nebude nikdy přezombíkováno. Stejně jako nebude nikdy PřeRPGčkováno kdyby byli kvalitní atd...
  • Black_Hand
    hmm, kdo jeste v ty zombie na screenshotu vidi zombie christophera walkena?
    • DeathOnVacation
      Proto jsem šel do diskuse :D. Christopher "Walken Dead"
    • Já taky:)
  • ZvacA
    Taky dobrý. Na druhou stranu, smrdí to akorát tím, že si Activision, ačkoli oprávněně, chce zametat chodníček. Co mi přijde divný, že video se na YT účtu a FB dotyčného "horlivého" fanouška objevilo před týdnem, ale Activision reaguje až nyní, jakmile se začalo držkovat o kvalitách. Dokonce i na tom videu se odkazuje na to, že se jedná o záběry ukázané v IGN pořadu.

    Možná to není oficiální trailer a možná nebyl ukázaný finální build, ale že by se něco měnilo na situaci očekávat z TWD Survival instinct něco úžasnýho, než jen rýžovačku na momentálním zájmu jisté značky, to asi ne. Skepse stále zůstává a ani Activison, ani omluvy půlky herní novinářské obce tomu nepomůže, leda tak formálně.
  • hznk89
    Prej půlka internetu nadává na gameplay video z naší hry. Řekni jim, že to nebylo oficiální video. Hru vydáme později a vono se na to zapomene.
    • Přijde mi to jako kamufláž blafu, který vydali a teď po nadávkách maskují aby neztratili prodeje
  • ucho
    "ty oficiální bývají často příšerné (ano), nebo že ty fanouškovské bývají často docela dobré až parádní (ano)"

    celkem rád bych viděl nějaké příklady těch často příšerných oficiálních a těch často parádních fanouškovských. osobně jsem moc parádních fanouškovských nikdy neviděl, tak bych rád zjistil, co mi uniklo :)
    • ZvacA
      Ono se ale jedno upřít nedá, že oficiální trailery se tak nesou ve vlně módy a domněnkových tradičních šablon až to bolí. Takže kromě jiného názvu titulu sleduješ většinou minutu a půl až dvě minuty kecy a citace o nejlepší, nejnadanější, nejdražší, nejpotenciálnější, nejkomplexnější, nejvypiplanější hře roku podpořené dalšími žvásty o cenách na veletrhu, obchodě, soutěži pod líbivými tóninami všude stejného dub stepu nebo jiných srand, páč to strašně frčí a se závěrem plným insignovaných serepetiček, udělátek, značek a odkazu na právě hotové DLC ještě před finálním produktem, které dostaneš jen v případě třiceti registrací a předobjednávek. S bonusem, že samotné záběry ze hry stojí za ho*no.

      To nelze samozřejmě zobecňovat na celý herní průmysl a pravda, některé oficiální ukázky jsou kvalitně zajímavé, ale kolikrát když se člověk z hecu podívá na fanouškovské editace toho samého videa - hudbou počínaje, střihem konče a bez zbvytečných PR hovadin - tak svou službu plní líp, byť amatérsky, než originál. Ale, záleží samozřejmě na vkusu.
      • ucho
        a co ten příklad? rád bych, aby se kritizovala nějaká konkrétní věc :) ať už ze strany oficiálních videí, tak ze strany amatérských.
        • XorxoxTalarius
          No tak naposledy zde prezentovane video na Earth Defense Force 4 :D A nebo pribehovy trailer na Aliens: Colonial Marines (ktery se mne osobne libil, ale 80% diskuze na nem nenechalo nit suchou)
    • Asi jim někdo vyhrožoval, tak se to snaží uklidnit takhle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit