Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu, co má v traileru znamenat ono "The most anticiwhatever(nvm jak se to píše) game in history". *11* Na světě vyšlo/má vyjít dost jiných her, na které se čeká mnohem více a todle je podle mě jen nabubřelý honění si ega, jinak si to nedokážu vysvětlit.
    P.S MW3 a BF3 padají v titulu nejočekávanější hry na kolena před HF2:E3.
    • zx_spektrum
      Anticipated. Tipoval bych, že tuhle očekávanost můžou soudit podle předobjednávek, popřípadě do toho nahážou ještě nějaké marketingem oblíbené bulharské konstanty. Ale je to normální marketingový blábol.
  • Cahir
    U CoD a BF je vždycky nejlegračnější diskuze.
    • Tož mě tu dneska dostal pan Generálmagor, když mu někdo řek proč má na hlavě tu štětku a dodal jestli nejde náhodou čistit ropovody *1*.
    • To není pravda , já u nich vždy brečím a přemýšlím o sebevraždě.
  • Peniaze uz isli na Battlefield 3, mozno ten marketing mal prist predsa len skor :P
  • keď vidím tú naskriptovanú fyziku tak mi je zle
  • Proč se hádáte? Stejně jsou to všechno kraviny.
  • tiscali vite vubec ze vyslo Cities 2012XL? jak to že tady není recenze ješte *8* *7*
    • co to je? Tady se těmito hrami pro 5 lidí nikdo nezabývá :DD. O této hře slyším poprvé a po vygooglování i naposled, DOUFÁM.
  • To jsou komentáře. Já si například zahraju oboje. Užiju si maximálně ty příběhy jakožto interaktivní filmy a tím to pro mě skončí. Vždyt BF i CoD jsou úplně stejně stavěný hry a nemůžu pochopit jak každej nadává na to druhý. Nakonec stejně všichni zkusí obě hry... *7*
    • kazdej nenadava na to druhy, jak tak sleduju tak na MW3 nadavaji jen deti z rad BF3 fanousku....malo kdy sem videl fanousky MW3 nadavat na BF3 foru...to je celkem k zamysleni, protoze MW3 ma mnohem lepsi multiplayer, rychlejsi akce plna skilleru a aimu...ale kazdyho bavi neco jinyho....podle mne je tenhle trailer luxusni a navic je vice mene ze single playeru, multiplayer bude hlavni casti hry s nejvice vychytavkama....
  • Omlouvám se za OT ale objednal sem si novou GK GTX560ti a je kní zdarma kupon na Batman Arkham City nevíte jak to funguje dostanu jí v obalu nebo jí budu moci stáhnout ? Přemýšlím o prodeji ( tenhle typ her mě neláká ) ale když bude kupon na stažení jak jí mám prodat de to ? Děkuji za odpověd. *3*
    • Je to na Steam
    • Ja takto dostal mafii2 od znameho a kod jsem zadal na nvidia.com, tam me to bylo okazano na Stem, takze sem si ji pridal do sveho Steam uctu. Predpokladam ze to bude stejny princip, na kuponu mas snad pokyny...
      Oficialne je ta hra urcite neprodejna, ale neoficialne to prodat pochopitelne jde.
      • Ok díky
      • *Steam
    • cd s hrou by melo byt v krabici
  • Když pominu tu zdejší kreténskou diskusi spratků co prvně políbili holku a prodali jim pivo protože dovršili 18 a tak se cejtěj tvrdě i na "utírání" lidí v internetové diskusi tak musím konstatovat, že jo...zahraju si tenhle megaakční film...my inteligentní ldié při penězích nemusíme řešit BF3/MW3...koupíme a zahrajeme si oboje...
    • Řekl člověk, který se poprvé políbil s chlapem, pivo mu nikdy neprodali, zadek si zásadně "neutírá" a peníze získává od příbuzných a od nápadně rozevřených kabelek v městské hromadné dopravě, patřících tamním dámám.
      • ////delete
        • ////Scroll lock
      • H4wk
        ty ?
        • Ty taky, jdi si hrát s vrtulníčkama.
    • Líbat holky ? *11* *11* *11* Úplně se mi z toho udělalo zle. Inteligentní lidé především jedí pouze zkaženou zmrzlinu. *5*
    • No Presněěěě.....
    • intelignetní lidé hrají Cities 2012 nebo might and magic VI ne tohle
      • No nevim... hral jsem Cities XL a koupil jsem si i Cities XL 2011 a je to ta stejna hra ktery ani neopravili memory leaky ktery tak moc CIties XL trapili. Podle videi je Cities 2012 porad to same. Ja bych za to penize uz nedal mno a Might and Magic 4 uz ani snad nestoji za komentar.
        • tak ja tam vidim napsano Might nd magic 6, to znamena Mandate of heaven. Co mas proti teto hre? Myslim to vazne. Rozsahem a atmosferou se ji maloco vyrovna.
      • Mechwarrior_bw
        intelignetní lidé predovšetkým nepíšu komentáre tvojho typu...
        • souhlasim s tebou
      • Inteligenti hrajou From Dust, hearts of iron + hardcore mody atd., odreagujíí se u MW3 nebo BF3... *1*
    • Přesně, mám předobjednané obě dvě hry :-)... Pak můžu porovnat a ne placat co je lepší, to nebo to, i když jsem to vůbec nehrál.
      • Přesně tak...do tý doby než ty hry vyjdou jsou všechno jen bezcenné žvásty
    • inteligentny clovek usetri a kupi si za to radsej drogy :)
      • Inteligentní lidi neberou drogy...inteligentní lidé utrácej pradchy za drahý skotský*1*
        • rači trip jak škótsku mydlovú vodu :) ...just kidding každému podla jeho gusta
          • Není nad to...dopřát si nechutně drahou skotskou a přemítat o svojich úspěších při dobívání světa v civilization nebo odrážení ufonské invaze v enemy unkown vnoučatům .)) jako Rimmer v RD(taky jen vtup)
            • alebo zmasakrovat par deti a prostitutok vo falloute 2 :)
  • Hmm, diskusie pod článkami o BF/COD na Tiscali.cz patria snáď k tým najdebilnejším na celom internete *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit