Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Najocakavanejsia hra v historii...Som rad, ze aj v dnesnej dobe, ked na nas vsade striehne len smrt, kriza, dlhy a hrozna buducnost, vie niekto ako Activision pobavit a sprijemnit vikend.
    • Ocelot23
      ˇ
      • JohnyTheZik
        tak ty si jiny fail :D..
        copak? uz si to pochopil :D:D?
        • Ocelot23
          Ano pochopil :D ale právě proto aby nedošlo k chybě nám jazyk dal ,,uvozovky,, , které on nepoužil :D
      • Paul_cz
        Je moc vtipně vidět, kdo je tu tro(t)l.

        hint: seram to není.
        • Ocelot23
          Kámo nevim o co se snažíš, ale Tro[(L)] jsem měl napsaný dobře tak jak jsem to chtěl mít napsaný...Epic Fail pro tebe
          • Ocelot23
            ~
          • JohnyTheZik
            Kdyz uz trol, tak troll..
            A kdyz uz se snazis nekoho ztrapnovat, tak se aspon koukni na to video, ktery komentujes..
            Zatim se ztrapnujes jen ty..
        • Za co ma byt troll nebo to druhe ze ho navi CoD?
          • JohnyTheZik
            spis ze absolutne nepochopil, co seram psal a ze si neumi prelozit to, co je ve videu :D..
          • bavi
  • Ja se tesim. Jak na single, ktery byl v Modern Warfare (CoD4,6) zabavny, tak na MP. Nepotrebuju ovladat letadla a tanky, me staci mensi mapy, ktere nabizi aspon rychlejsi tempo. Taktizovat se da taky velmi dobre, jen to je treba mit s kym, chtit a umet to...
    • Ted budes mit minusek
      • To se mi zbori svet. Me jsou nejak minuska od decek, co si hraji na tvrdaky a proto hraji "realisticky" Battlefield, uplne ukradeny. Me sedi proste vic CoD, vzdy to tak bylo uz od prvniho dilu. A hazim tu pomyslneho virtualniho bobka na hatery, ktery furt shazuji CoD. Pritom si pouze nechteji priznat ze ma svoje kvality...
        • Jn plivat na CoD je dnes v mode
          • Battlefield se snazi posouvat dal, jsou to kroky, ktere jsou znatelne, neboji se toho... kdezto CoD se mi porad nejak stejny....
            • Nejde jen o grafiku... ale taky tu fyziku, ktera podle me je to co dela tu hru akcnejsi a znemoznuje kempeni atd... Celkove se snazi kazdym svym krokem co udelaji priblizit realite, i kdyz proste to nevyhovi kazdemu to chapu no...
            • Posouvat dal? Ze vytahli grafiku na maximum, coz je nejvetsi lakadlo pro slintajici decka? Nebo ze se snazi po vsech smerech priblizit uspesnejsi konkurenci? No kdyz myslis...
            • *zdá... ale nerikam ze ma spatny MP .. jen je proste porad stejny....
    • JohnyTheZik
      mensi mapy != rychlejsi tempo.. Tempo vytvarej v tehlech hrach lidi..
      Jinak taktizovat muzes vselijak, ale jakmile je v enemy teamu tzv. no-lifer :D (berte s vtipem), tak se ti krasne muze stat, ze prohrajes situaci 3v1.. Bohuzel v progaming mp je to hrozne casta situace..
      Most anticipated game in history :D.. tak to je uzasnej vtipek :D
      • Samozrejme ze je i tato hra o lidech. Jenze si vem co je rychlejsi tempo:
        a) potkavat se kazdou minutu - minutu a pul na zemi
        b) nebo behat nekolik minut do hlavniho boje a kazdou chvili umirat po zasahu z tanku/letadla?
        • No já nevím, ale po menším zacvičení se dalo třeba v BF2 vydžet hrát bez úmrtí celé herní kolo - to je většinou kolem půl hodiny a i déle. A to nemám na myslí hru za snipera a podobné kempery.
        • JohnyTheZik
          nekomentuj battlefield, kdyz si ho nikdy nehral.. aspon bud tak laskav..
          Ja CoD "nehejtuju", ale dokazu porovnat 2 hry, nebot jsem je, narozdil od tebe, hral :)..

          "behat nekolik minut do hlavniho boje a kazdou chvili umirat po zasahu z tanku/letadla"
          :DD
          • Hral a ne malo. Presneji BF2, pro klid v tvoji dusi. A takto to probohalo na tech velkych mapach.
            • JohnyTheZik
              pokud vim, tak se bavime o bf3 nebo ne?
              hral jsem operaci metro i caspian border a urcite prvky to ma prevzaty i z bad company 2, napr. squad spawn.. ano, muzes se spawnout hned u kolegy ze squadu.. Nebo se v rush modu spawnes na zakladne s vozidlama, takze jses v boji hned jako v cod..
              V conquest modu se zase muzes spawnout u vlajky, kde se boje vedou..
              Takze cas potkani nepritele je bud kratsi nebo stejny.. ocekavam nejaky argumenty a ne jen "blabla tak to vubec neni, v cod jsou maly mapy a je to dobre!!".. dekuju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit