Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako nezávislý pozorovatel BF3 a MW3... Activision ztrácí dech, BF3 je stále o prsa, ramena, M1A1 napřed. Chybí mi CoD dle 2.sv. války, tam to mělo šťávu.
    • Nevím proč zmiňuješ Activision... Activision je vydavatel, ne vývojář. To že ztrácí dech je pochopitelné - vývojářem je slepené a doplněné studio Infinity Ward, jehož silná základna podstatných lidí odešla po konfliktu s Westem a Zamplelou do Respawnu a pracují na své nové hře. Tato hra je tedy z větší části vyvíjena úplně novými lidmi z Infinity Ward a dokonce je vývoj spojen s nějakým Béčkovým studiem jako je Sledgehammer games.
      Potom se člověk může divit, že to stojí za starou bačkoru.
    • M1A1 je ale tank..jestli myslíš ten, to jsou teda kurevsky napřed...no a nebo je to ta karabina, co je v CoD 2
  • fallout
    Lidi zbytečně se tady hádáte, někdo má za favorita MW3, jiný zase BF3... sto lidí, sto chutí, to platí i pro hry. Pro mě je jasný favorit BF3 *3*
    • Já taky nevím, proč se tu lidi hádaj, já jsem za to rád, že je tu něco jako MW3, aspoň v BF3 nebudou běhat trolové z CoD (nepočítám první díly CoD). *1*
    • Generalmagor
      mw3 - bf3 = 50 - 50
    • Hairy_Ass
      Přesně, a proto hlasuji pro Skyrim! *3*
      • ANO! Skyrim a BF3 mě vedly k zakoupení zbrusu nového PC. A vždycky jsem si říkal, když se nepovede BF3 (beta byla dost hrozná, ale věřím, že se mnohé ještě vylepší - podlehl jsem marketingu), bude tu ještě Skyrim a ačkoli Bethesda už toho pokazila více než dost, její fanoušci jsou neuvěřitelnou komunitou, která dokáže opravit a vylepšit kde co a hra tak jednou bude určitě skvělá a víceméně bezchybná.
      • fallout
        Klidně... BF3 a Skyrim mám předobjednané origa *3*
        • A predobjednavaju sa aj neoriga? *3*
          • fallout
            Jaaaj tak speciálně pro tebe ještě jednou..."mám předobjednané" *3*
  • ten trailer COD to je, ale ubohost sem myslel, ze niz uz klesnout nemuzou a ono jo
  • Generalmagor
    Ku*va tohle je video na MW3, co sem cpete nějakej BF3? Nikoho nezajímá, jak jste z BF3 vystříkaný!Tak si zalezte do rubriky BF3 a už se sem nevtírejte. *8*
    • IsimonI
      Tak už pochop, že Bf3 je nevětší konkurent MW3... o Bf3 se zmiňuje autor i v článku k videu... tak co čekáš v komentářích!! A co by ste tu taky chtěli omlívat o MW3?? když se nechcete zmiňovat o Bf3? jaká to bude super akční hra? jaký má užásný trailery?.xDDDxPP
      a ještě -Generalmagor- je mi z tebe a tvejch názorů na blitíí..xPP
      • Generalmagor
        Jojo, Taky tě miluju *1*
        • Já tě miluju.Vezmeš si mě? *14* *14* *14* *14*
    • co sem cpeme BF3 ?

      tak sa zamysli nad vydanim tohoto launch traileru...vydali ho kvoli cod vydaniu? nie, kedze to je este daleko. alebo ho vydali preto ze BF3 vydal launch trailer? ktory velmi pomutil vody

      tak rozmyslaj a nestrapnuj sa. len pociarkujes ze cod fans su bud hlupe deti, alebo retardi. ted neviem kam zaradit teba
      • já sem hloupý děcko a remtard... já lezu do rubrik co mě nezajímaj... miluju když můžu psát kakánky.... nejlíp cpu lidem jak ty kakánky fakt žeru i když je to vůbec nezajímá.... ale hlavně ten kakánek můžu rozebírat furt dokola.... třeba jak má hezčí barvu a konzistenci narozdíl od konkurenčních kakánků... nebo strašně rád kakám na cizí kakánky.... neni nad to znesvětit cizí kakánek... vlastně když se tak nad tim tak zamyslim je spor dvou navzájem pokakaných kakánků nekonečným zdrojem inspirace k pokakávání dalších a dalších kakánků... když se nad tim tak pokakáme (teda vlastně zamyslíme) můžeme to dělat do nekonečna a nebo se konečně utřít a spláchnout..............
        • Joha
          WTF?! xD
      • Ti retardi a deti se najdou mezi fanousky obou her *3* .
      • Generalmagor
        Nejdřív se zamysli nad sebou a pak pořádně promysli, jestli vůbec máš na to, někoho ponižovat.
        • Mayuri12
          Ty asi chodíš s jindrou velikým do ustávu že?
        • mozno si to este neuvedomujes v tej svojej nezrelej hlavicke, ale nikto ta tu neponizuje tak suverene jak ty sam seba svojimi infantilnymi prispevkami. mozno na skolskom dvore medzi rovesnikmi si strasny kapo. ale tuna si akurat za kokota :)
    • Generalmagor
      Protože mám funkční péro narozdíl od tebe šmudlo *1*
      • Myslím že kdyby jsi měl funkční penis, nemusel by ses tu s tím vytahovat *2* . Myslím že MW3 i BF3 budou obě dvě skvělé hry a zahraje si je plno lidí a je jedno, který je lepší. Kdy už vám dojde že nemáte hrát to co je lepší, ale to co vám víc vyhovuje? *7*
      • vynipej si uhry .....
      • Hairy_Ass
        A sakra, Pan funkční p3nis nás poctil svou přítomností. Aleluja! *1*
      • H4wk
        bolo by to vtipnejsie, ak by si vobec nejake mal
        • neurazaj ho, chlapec len objavuje pubertu :)
        • Generalmagor
          Hawku.... *3* Ted' by bylo pro tebe lepší prostě mlčet, protože jsem tě prostě utřel.
          • Radši se utři ty, furt tu enem "stříkáš". *1*
          • utřel? A kde? Asi jsem ten příspěvek nenašel.
    • H4wk
      niekoho stve ze si predobjednal zlu hru
    • schvalne kolko mas rokov riko?
    • JohnyTheZik
      napodobne :D?
    • Hairy_Ass
      Co máš pořád s tím stříkáním, 2 posty a v obou máš "nastříkáno"... *12*
      • Treba se zivi jako malir pokoji a je to profesni deformace.
  • Hairy_Ass
    Ten Makarov zní skoro jak nějaká ženská. *15*
    • jindra.veliky
      me se ten jeho uchylnej hlas libi
      • dilinja
        u think i am mad? *1*
        • umad bro?
  • XorxoxTalarius
    Trailer je z PC a je na nem videt ze chlapci v MOCAPu se celej den drbali nakoulich, jelikoz animace postav jsou strasny, hlavne v tech cutscenach ....
    Jinak to neoslovilo, kdyby byl SP za 300 Kc tak si to koupim, jinak je pro mne BF3 jasny MP
    vitez :)
  • Včera som bol u kámoša, ktorý má vylepšený XBox a ten BF3 nič moc, nepriatelia sa sypú ako v CoD, skáču pred mušku, prípadne zomrú aj keď ich netrafíte, grafika samá kocka, a to metro no hnus, Doom je ako ďúrovica lepší, najhoršie však je, že sa ten BF3 hrá úplne sám ...
    • Trololololol že ? :D
    • :D ok
    • H4wk
      Aha, ale uvedomujes si, ze hra vychadza na SVK/CZ az 28.10. ?
      Teda ak nemas time machine, tak zrejme hral warez verziu kde je IBA Singleplayer
      A porovnavat SP v BF a SP v CoD je prinajmensom trocha uchylne hlavne pred oficialnym vydanim.
      • dilinja
        xboxovej BF3 uz je na torentech *1* *5*
        • Co to kecáš, na konzolách se přece nepirátí. *3*
      • Veď preto som napísal, že má vylepšenú verziu, ni?
        • H4wk
          SP pre konzolove verzie bol vzdy nejako zlahcovany, co si cakal ?
          MP uz ale nebude.

          Zato pri CoD mas zlahcovanie aj pri PC verzii.
          • Ty naivko,sp je zkonzolovately u obou zminenych her.
            • H4wk - CoD MW 3 nevyšlo ještě vůbec a stejně o tom kecáš.
            • Staci mit oci a nebyt zfanatizovanej .
            • H4wk
              prepac, nevedel som, ze uz vysli videa z PC verzie u BF3 resp. ze ty to uz mas doma.
  • BoB.2
    Tohle bude bomba a BF3 se muže jít bodnout *16*
    • ked sa nehanbis, tak sa pochval svojim skutocnym vekom prosim :)
      • Generalmagor
        Browne, sleduju tě už nějakou dobu a všechny tvoje komentáře se týkají věku. Tobě je nějakých 80? Jojo, chybí ti mládí co? Doufám, že už brzo chcípneš, protože takovýhle buzny co se zmůžou jenom na to, kolik ti je a jenom ponižovat a urážet blabla by tady neměli co dělat. *8*
        • hanbis sa napisat ten vek zejo ? :)
          • Proč by se měl hanbit? ten věk si muže klidně vymyslet, navíc mě nenapadá jediný pádný duvod proč by ti ho měl psát.
        • H4wk
          Daj sa liecit
  • Ocelot23
    Musím říct, že v porovnání s BF3 trailer nic moc... na MW2 se mi líbil více...tady z toho nejde cítit žádná atmosféra a už i ten trailer je jedno a to samé -> ukázka jak se všude bojuje, hodně bum bum, ty samé hlášky od těch samých lidí (Makarov,Price...) jestli takhle bude ještě jeden díl nechápu jak si to může někdo koupit...
    • Aneb proc kazdej kupuje treba knizky Harryho Pottera? Proc porad vydelavaji dalsi Transformers v kine? Ikdyz je to vsechno porad na jedno brdo? Protoze to fanousci chteji. A neni na tom nic spatneho zdokonalovat zpracovani a posouvat dej.
      Ja treba nechapu co ma kazdej na tom BF traileru. Spatny neni, ale ze bch si kvuli nemu musel svrknout do klahot? Tak to ani zdaleka...
      • si robis srandu. zdokonalovat spracovanie ? ved do vyvoja tej hry ide minimum prostriedkov ? preco myslis ze tam su uz 4 roky rovnake modely, rovnake animacie, rovnake zvuky rovnaky engine? preco myslis ze vydavaju za priplatky DLC kazdy druhy mesiac ? no lebo drbkovia im to kupuju. a pokial viem zarobky nemaju nic spolocne s kvalitou. ale inak dobre prirovnanie s transformers. to a cod je rovnaka cielova skupina, deti a adolescenti bez vkusu :)
        • Nemyslel jsem zrovna graficke zpracovani, ktere mezi MW2 a MW3 udelalo podle videii krok asi jako batole. Narazel jsem hlavne na zpracovani hratelnosti, ktere pro me udelalo velky skok jak v SP tak iu v MP. Tento treti dil prinese mensi pokrok, ale nadruhou stranu bude vypilovanej so posledniho detailu, ktery me vadil na predchudci (aspon doufam). Pokud by pripadny MW4 udelalo stejne maly krok, byly by urazky teprve zaslouzene...
          Co se vydavani DLC tyka, to je demence vedeni, ktere vyuziva tupych jedincu, kteri si nevazi penez. Jenze to uz soudime marketing a ne samotnou hru. *3*
        • Jaká je cílová skupina BF 3?
          • Uplne stejna jako u bf3.
          • H4wk
            people with salary and brain
            • and graphic whores :)
        • Generalmagor
          Tvl Browne ty už mlč. Ser*š se všude, kde bys neměl. Všichni už víme, že stříkaš z BF3 ale furt se opakovat? Nůůůůdaaaaaa *8*
          • Proč máš na hlavě tu odesáckou marketingovou vlasouvou kouli? Budeš čistit ropovod odesácká družba? :-D Jinak, MW 3 je dobrá hra.
            • Joha
              Sorry, ale ten ropovod ma dostal xD
          • jo jasne. ja som nestranny pozorovatel. upiratim obe hry - ziadnu nepreferujem ;)

            a co z toho co som napisal ti nesedi ? ktora spolocnost vydava launch trailer, pricom vydanie hry je daleko, ktora spolocnost cenzuruje negativne komenty? ktora spolocnost si tam da hentak pateticky quote ako najocakavanjsia hra historie? jedine activision. a ani do toho netreba strkat battlefield je to ubohy tah sam o sebe
          • H4wk
            Tebe snad vadi, ze ma pravdu ? Inak tvoju reakciu celkom nechapem ? Fanboy ?
            Mam na steame vsetky CoD, ale toto, toto im uz proste nezerem, cakal som viac.
  • lol, nieco takto ubohe vie fakt len activision vypustit. launch trailer 3 tyzdne pred vydanim, len preto ze im battlefield vypalil rybnik (aky trailer vypustia pred vydanim? launch trailer 2 ?) napisat si tam ze najocakavanejsia hra v historii ? LOL ake ponizujuce. uz sa tesim ako sa zacnu odvolavat na preordery. kolko preorderov ma nasledujuci half-life ? nula? no aj napriek tomu je to hra na ktoru caka asi kazdy :)

    navyse ten trailer a hra samotna je uplne uboha sama o sebe, no a v porovnani s BF3 trailerom je toto uplne dno. a ako ceresnicku na torte activision na youtube maze negativne komenty a zobrazuje pod videom len tie pozitivne. ubohejsi marketingovy tah nez toto som fakt este v zivote nevidel.
    • Mas tam malo "lol", priste vic, at si spravnej "BF sans" tvrdak! *1*
      • *fans

        btw me to psani na netbooku jednou zabije *15*
      • neviem si pomoct, fakt ma to rozosmialo ked som to videl. uplne je na tom vidiet ze to je scapane za jeden den len aby nieco rychlo rychlo vydali

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit