Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hral a ne malo. Presneji BF2, pro klid v tvoji dusi. A takto to probohalo na tech velkych mapach.
  • Aneb proc kazdej kupuje treba knizky Harryho Pottera? Proc porad vydelavaji dalsi Transformers v kine? Ikdyz je to vsechno porad na jedno brdo? Protoze to fanousci chteji. A neni na tom nic spatneho zdokonalovat zpracovani a posouvat dej.
    Ja treba nechapu co ma kazdej na tom BF traileru. Spatny neni, ale ze bch si kvuli nemu musel svrknout do klahot? Tak to ani zdaleka...
  • BoB.2
    Tohle bude bomba a BF3 se muže jít bodnout *16*
  • neviem si pomoct, fakt ma to rozosmialo ked som to videl. uplne je na tom vidiet ze to je scapane za jeden den len aby nieco rychlo rychlo vydali
  • JohnyTheZik
    nekomentuj battlefield, kdyz si ho nikdy nehral.. aspon bud tak laskav..
    Ja CoD "nehejtuju", ale dokazu porovnat 2 hry, nebot jsem je, narozdil od tebe, hral :)..

    "behat nekolik minut do hlavniho boje a kazdou chvili umirat po zasahu z tanku/letadla"
    :DD
  • Mas tam malo "lol", priste vic, at si spravnej "BF sans" tvrdak! *1*
  • Samozrejme ze je i tato hra o lidech. Jenze si vem co je rychlejsi tempo:
    a) potkavat se kazdou minutu - minutu a pul na zemi
    b) nebo behat nekolik minut do hlavniho boje a kazdou chvili umirat po zasahu z tanku/letadla?
  • Jn plivat na CoD je dnes v mode
  • JohnyTheZik
    tak ty si jiny fail :D..
    copak? uz si to pochopil :D:D?
  • Ocelot23
    ~
  • To se mi zbori svet. Me jsou nejak minuska od decek, co si hraji na tvrdaky a proto hraji "realisticky" Battlefield, uplne ukradeny. Me sedi proste vic CoD, vzdy to tak bylo uz od prvniho dilu. A hazim tu pomyslneho virtualniho bobka na hatery, ktery furt shazuji CoD. Pritom si pouze nechteji priznat ze ma svoje kvality...
  • JohnyTheZik
    Kdyz uz trol, tak troll..
    A kdyz uz se snazis nekoho ztrapnovat, tak se aspon koukni na to video, ktery komentujes..
    Zatim se ztrapnujes jen ty..
  • Ocelot23
    Kámo nevim o co se snažíš, ale Tro[(L)] jsem měl napsaný dobře tak jak jsem to chtěl mít napsaný...Epic Fail pro tebe
  • JohnyTheZik
    spis ze absolutne nepochopil, co seram psal a ze si neumi prelozit to, co je ve videu :D..
  • bavi
  • Za co ma byt troll nebo to druhe ze ho navi CoD?
  • Ocelot23
    Musím říct, že v porovnání s BF3 trailer nic moc... na MW2 se mi líbil více...tady z toho nejde cítit žádná atmosféra a už i ten trailer je jedno a to samé -> ukázka jak se všude bojuje, hodně bum bum, ty samé hlášky od těch samých lidí (Makarov,Price...) jestli takhle bude ještě jeden díl nechápu jak si to může někdo koupit...
  • lol, nieco takto ubohe vie fakt len activision vypustit. launch trailer 3 tyzdne pred vydanim, len preto ze im battlefield vypalil rybnik (aky trailer vypustia pred vydanim? launch trailer 2 ?) napisat si tam ze najocakavanejsia hra v historii ? LOL ake ponizujuce. uz sa tesim ako sa zacnu odvolavat na preordery. kolko preorderov ma nasledujuci half-life ? nula? no aj napriek tomu je to hra na ktoru caka asi kazdy :)

    navyse ten trailer a hra samotna je uplne uboha sama o sebe, no a v porovnani s BF3 trailerom je toto uplne dno. a ako ceresnicku na torte activision na youtube maze negativne komenty a zobrazuje pod videom len tie pozitivne. ubohejsi marketingovy tah nez toto som fakt este v zivote nevidel.
  • Paul_cz
    Je moc vtipně vidět, kdo je tu tro(t)l.

    hint: seram to není.
  • Ocelot23
    ˇ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit