Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    me se ten jeho uchylnej hlas libi
  • :D ok
  • Posouvat dal? Ze vytahli grafiku na maximum, coz je nejvetsi lakadlo pro slintajici decka? Nebo ze se snazi po vsech smerech priblizit uspesnejsi konkurenci? No kdyz myslis...
  • H4wk
    SP pre konzolove verzie bol vzdy nejako zlahcovany, co si cakal ?
    MP uz ale nebude.

    Zato pri CoD mas zlahcovanie aj pri PC verzii.
  • jo jasne. ja som nestranny pozorovatel. upiratim obe hry - ziadnu nepreferujem ;)

    a co z toho co som napisal ti nesedi ? ktora spolocnost vydava launch trailer, pricom vydanie hry je daleko, ktora spolocnost cenzuruje negativne komenty? ktora spolocnost si tam da hentak pateticky quote ako najocakavanjsia hra historie? jedine activision. a ani do toho netreba strkat battlefield je to ubohy tah sam o sebe
  • *fans

    btw me to psani na netbooku jednou zabije *15*
  • Hairy_Ass
    Ten Makarov zní skoro jak nějaká ženská. *15*
  • XorxoxTalarius
    Trailer je z PC a je na nem videt ze chlapci v MOCAPu se celej den drbali nakoulich, jelikoz animace postav jsou strasny, hlavne v tech cutscenach ....
    Jinak to neoslovilo, kdyby byl SP za 300 Kc tak si to koupim, jinak je pro mne BF3 jasny MP
    vitez :)
  • H4wk
    Tebe snad vadi, ze ma pravdu ? Inak tvoju reakciu celkom nechapem ? Fanboy ?
    Mam na steame vsetky CoD, ale toto, toto im uz proste nezerem, cakal som viac.
  • Veď preto som napísal, že má vylepšenú verziu, ni?
  • Nemyslel jsem zrovna graficke zpracovani, ktere mezi MW2 a MW3 udelalo podle videii krok asi jako batole. Narazel jsem hlavne na zpracovani hratelnosti, ktere pro me udelalo velky skok jak v SP tak iu v MP. Tento treti dil prinese mensi pokrok, ale nadruhou stranu bude vypilovanej so posledniho detailu, ktery me vadil na predchudci (aspon doufam). Pokud by pripadny MW4 udelalo stejne maly krok, byly by urazky teprve zaslouzene...
    Co se vydavani DLC tyka, to je demence vedeni, ktere vyuziva tupych jedincu, kteri si nevazi penez. Jenze to uz soudime marketing a ne samotnou hru. *3*
  • H4wk
    Aha, ale uvedomujes si, ze hra vychadza na SVK/CZ az 28.10. ?
    Teda ak nemas time machine, tak zrejme hral warez verziu kde je IBA Singleplayer
    A porovnavat SP v BF a SP v CoD je prinajmensom trocha uchylne hlavne pred oficialnym vydanim.
  • Jaká je cílová skupina BF 3?
  • Generalmagor
    Tvl Browne ty už mlč. Ser*š se všude, kde bys neměl. Všichni už víme, že stříkaš z BF3 ale furt se opakovat? Nůůůůdaaaaaa *8*
  • JohnyTheZik
    pokud vim, tak se bavime o bf3 nebo ne?
    hral jsem operaci metro i caspian border a urcite prvky to ma prevzaty i z bad company 2, napr. squad spawn.. ano, muzes se spawnout hned u kolegy ze squadu.. Nebo se v rush modu spawnes na zakladne s vozidlama, takze jses v boji hned jako v cod..
    V conquest modu se zase muzes spawnout u vlajky, kde se boje vedou..
    Takze cas potkani nepritele je bud kratsi nebo stejny.. ocekavam nejaky argumenty a ne jen "blabla tak to vubec neni, v cod jsou maly mapy a je to dobre!!".. dekuju
  • Včera som bol u kámoša, ktorý má vylepšený XBox a ten BF3 nič moc, nepriatelia sa sypú ako v CoD, skáču pred mušku, prípadne zomrú aj keď ich netrafíte, grafika samá kocka, a to metro no hnus, Doom je ako ďúrovica lepší, najhoršie však je, že sa ten BF3 hrá úplne sám ...
  • ked sa nehanbis, tak sa pochval svojim skutocnym vekom prosim :)
  • *zdá... ale nerikam ze ma spatny MP .. jen je proste porad stejny....
  • si robis srandu. zdokonalovat spracovanie ? ved do vyvoja tej hry ide minimum prostriedkov ? preco myslis ze tam su uz 4 roky rovnake modely, rovnake animacie, rovnake zvuky rovnaky engine? preco myslis ze vydavaju za priplatky DLC kazdy druhy mesiac ? no lebo drbkovia im to kupuju. a pokial viem zarobky nemaju nic spolocne s kvalitou. ale inak dobre prirovnanie s transformers. to a cod je rovnaka cielova skupina, deti a adolescenti bez vkusu :)
  • Battlefield se snazi posouvat dal, jsou to kroky, ktere jsou znatelne, neboji se toho... kdezto CoD se mi porad nejak stejny....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit