Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi na to udelam DLC s Jestedem, aby me hnali k soudu!
    • Ty uděláš leda tak bobek na záchodě
      • Tady někdo nečte noviny :))
  • Tak som zvedavy. Akurat s istotou viem, ze sa nebudu dat robit moje oblubene sialenosti ako vozit ropu z plosin na mory vlakom a podobne :) Najviac ma vzdy bavi vymysliet a budovat trasu, potom sa uz len pozerat ked to funguje ma pomerne nudi, tak dufam ze to easy stavanie nebude hlavne obmedzujuce.
    • Toho se docela obávám, OpenTTD nebo i Locomotion dávali prostor obrovským možnostem.
  • To se to bude stavět ve 3D, půl hodiny budu zoomovat a natáčet kameru a pak zasadim jedno políčko kolejí, juchů! Hlavně že to pěkně vypadá na obrázcích.. no nic, zpět k openttd
    • Koukám, tady nikdo neviděl video, kde je docela pěkně znázorněnej způsob stavby, kterej je podle všeho intuitivní, jednoduchej a na nějaký složitý natáčení kamery nebo stavbu po políčkách ti zvysoka sere :)
      • Dovolim si nesouhlasit, jiz jsem hral a staveni je intuitivni az ve chvili, kdyz jiz mate postavenou jednu kolej a chcete dostavet druhou vedle jiz polozene. Ale natahovat novou trat je opravdu strasne. Pokud si clovek vyhrajen tak to vypada skvele, ale nepostavite toho moc a delat slozitejsi stavby - od toho vas hra bezpecne odradi hneda na zacatku.
  • Proč jen tak moc bije do očí to všudypřítomné prázdné místo vůkol .... Jeden model vlaku či několik baráčků, pár stromečků okolo a planina s holými kopci ?
    • Taky mě to bije do očí a nedělám si narozdíl od toho nademnou iluze, že to bude jinak.
    • Zaujimave ze sisi nevsimol hned na zaciatku do oci bijuce: not final graphics a gameplay.
      • lol "zítra uvidíme výsledek, protože hra vychází." ...
  • Hanzales
    No, o tomhle slyším prvně a momentálně slintám jako hovedo :) Z Transport Tycoonu jsem míval modré zápěstí :)
  • hezo
    Bude tam možnosť aj prevážať nejaké materiály, suroviny ? Či ide len o prepojenie miest a prevoz ľudí ... ? By som skôr uvítal nástupcu Transport Giant alebo Industry Giant II :)
    • Ghost47
      Bude - suroviny do továren, hotové zboží pak do obchodů.
      • hezo
        Ďakujem, pozeral som to akurát. Škoda, v tej industry sfére to bude asi také light. V Industry Giant II bolo fayn, že napr. na výrobu vína som musel dodať fľaše, hrozno, atď. (Teda ked si to len nenahováram v dávnej pamäti :D )
        • Pamatuješ si to dobře, ale IG II byl hrozná placka, jednička byla mnohem zajímavější. Zas po stránce dopravní sítě si tam s tím člověk moc vyhrát nemohl a svět byl pravoúhlý.
    • Pisu tam 4 priemyselne vetvy, takze ano.
    • Viděl jsem na nějakém videu nákladní vlak, tak snad jo :)
  • Mart9
    Tak nashle o Vánocích.
    • Pokud to znamena, ze se tu az do Vanoc neobjevis, tak je to super zprava *14*
      • Mart9
        To ti přece nemůžu udělat. *14*
  • Po dlouhé době hra kterou sem si předobjednal a nedočkavostí už nespím týden... :D
  • Vegen
    Tak za 23 hodin začnu asi chrochtat blahem a do tý doby zapínám TTD :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit