Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Tak nashle o Vánocích.
    • Pokud to znamena, ze se tu az do Vanoc neobjevis, tak je to super zprava *14*
      • Mart9
        To ti přece nemůžu udělat. *14*
  • Hanzales
    No, o tomhle slyším prvně a momentálně slintám jako hovedo :) Z Transport Tycoonu jsem míval modré zápěstí :)
  • Proč jen tak moc bije do očí to všudypřítomné prázdné místo vůkol .... Jeden model vlaku či několik baráčků, pár stromečků okolo a planina s holými kopci ?
    • Taky mě to bije do očí a nedělám si narozdíl od toho nademnou iluze, že to bude jinak.
    • Zaujimave ze sisi nevsimol hned na zaciatku do oci bijuce: not final graphics a gameplay.
      • lol "zítra uvidíme výsledek, protože hra vychází." ...
  • Asi na to udelam DLC s Jestedem, aby me hnali k soudu!
    • Ty uděláš leda tak bobek na záchodě
      • Tady někdo nečte noviny :))
  • Jestli mě paměť neklame, tak TT byla vůbec první hra, kterou jsem kdy na PC hrál (Didaktik teď házím za hlavu). Tohle vypadá moc zajímavě!

    Off-topic: Autore, co si takhle zopakovat aspoň čárky v souvětích? Sázíš to tam jak brambory. Viz: Podle toho kde bydlí a kde pracují se rozhodují jakým dopravním prostředkem se budou přesunovat.
    • a "sed budov" je taky něco
  • Vegen
    Tak za 23 hodin začnu asi chrochtat blahem a do tý doby zapínám TTD :D
  • Ať pak udělají DLCčko, ve kterém přidělají letadla, lodě a dodělají techniku až do dnešní doby a bude to fakt bezkonkurenční ;-)

    Ale i bez toho mého popisovaného DLC se strašně těším :)
  • Díky za skvělou informaci, hra mi nějakým záhadným způsobem proklouzla mezi prsty... *3* Pokud se to bude doopravdy podobat Transport Tycoonu, tak už teď lituji svojí přítelkyně, i když v dnešní době je to houby adrenalin, dodneška vzpomínám na to, jak jsem pomocí asi 12 disket instaloval právě TT, to bylo teprve hardcore paření...Uf... *1*
  • ja nejradeji vzpominam na railroad tycoon 2. tohle se zda byt hodne podobny kousek. jen doufam, ze ve hre bude taky nejaka slozitejsi ekonomika. manazeri, spolecnosti akcie a hlavne konkurence. v tomto smeru byla kampan v railroad tycoonu skvela
  • Tak vcera jsem si hry zahral, ale ze by to bylo pokracovani TT, tak to teda rozhodne ne.

    Graficky je to naprosto skvele, ale to je vlastne vsechno. Kdyz pominu nedostatky jako je prujezd vlaku na cervenou, nebo ze mi kun tahnouci naklad projede na prejezdu skrz projizdejici vlak, tak hra celkove nabizi jen velmi malo moznosti - muzete vozit asi 4 suroviny + lidi (vyber auta, nebo vlak).

    Je sice skvele ze lide ve hre maji cil kam chteji jet, ale problem je ze nejde udelat moc komplexni zeleznicni sit, protoze vlaky funguji na principu intervalu mezi spoji (vlastne je to spis simulace metra, nez vlaku), takze jste vlastne nuceni nasadit na trat tak 1 maximalne 2 linky. Predjizdeni ve stanici asi taky nejde. Staveni trati je nekdy velmi frustrujici, jeste se mi nepodarilo postavit premosteni trati, ale asi to nejak jde (tak po 2-3 hodinach). Signalizace nedava moc moznosti, celkova neprehlednost, kdyz chybi ve hre i mapa.

    Hrat se to da, ale pokud nekdo ocekava neco ve stylu TT a bavi ho, si vytvorit opravdu propacovany dopravni system, tak bude zklaman. Jedina prednost hry je proste grafika, jinak velka slabota a to jsem od hry zase tolik necekal. Dalsi co si chteji vydelat na znacce TT. Vecer jsem dokonce z nastvanosti po dlouhe dobe stahl openTTD, ktery je proste skvely, az na tu grafiku zase :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit