Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TOHLE UZ NENI BATTLEFIELD ale CS: COD, prostor pro novy BF respektive ARMU?
  • ani 100 dlc nespravi to, ze chlapci neuvolni SDK, takze ta hra je uz vlastne mrtva. Koupil jsem, zahral jsem si nejaky ten patek, ale uz se k tomu nevratim, neni duvod.
  • 3 balicky, za 3*15 eur (len typ) ? :|
    Hra pobavi, to jej nezapriem, ale po dlhsom hrani zacnu chyby v enginu byt az tak do oka bijuce, ze to az zabolí :(
    DLC by mohli dat kludne bokom aj na 3-6 mesiacov a konecne by mohli opravit hru.
  • Za to jedno dlc si budou účtovat kolik? Beztak za každé 500
    • Nikdo tě to nutit kupovat nebude. *4*
    • 15 euro - cca 300-400 korun podle kurzu.
  • Řekl bych, že autorovi nefunguje tlačítko R na klávesnici:). Ale není to omluva pro ty chyby, které tam nadělal. Už na základní škole nás učili číst po sobě diktáty než je odevzdáme:). Normálně bych to nechal být, ale ty chyby jsou do očí bijící.
    • Co bys chtěl od levise :)
  • Veskoslav
    Vyplatí se to koupit?
    • Začínáš bejt trapnej. ANO, POCHOPILI JSME! KUPUJEŠ SI HRY! Tak už s tím nepičuj u každého příspěvku!
      • Mam stejné právo se vyjadřovat jako každej. *4*
        • Nebylo na tebe..:)
    • Já osobně jako fanda BF3 si to koupim určitě a moc se těšim. *4* KVALITNÍ hru docením s lehkým srdcem a ty peníze za to jistě stojí. Rači dam peníze za DLC EA než ACTIVISIONU protože, EA mi za to dá kvalitu i pokrok a né recyklaci.
      • myslíš recyklaci bad company?
        • Bad Company a BF3 je pro mě velikej rozdíl, nový engine, stíhačky a jiná hratelnost, alespoň pro mě. BC2 mě sklamalo a bylo to první BF hra co jsem hrál, ale na chuť jsem jí nepřišel, za to BF3 mam rad sice hraju jen rushe, conquest je slavný u této série, ale rush mi sedí víc, ale jsem spokojen. *4*
        • Rycyklace, recyklace... Bla, bla... Všichni o tom pořád kecáte, ale stejně to hrajete.. Tak si tady nehrajte na něco jinýho trapáčci.
          • Neměl bys soudit lidi o kterých nic nevíš já mam MW3 kvůli klanu, a hraju to jen vyjímečně treninky 1x týdně a jinak tu hru rád nemam rači hraju BO a BF3. *4*
      • tohle jsi nemyslel vážně, viď?
    • Karkand se vyplatil .. tak snad i tohle .. nove mapy/zbrane .. ale hlavne to chce ten balance patch co slibujou od unora ..
    • pokud to hraješ tak jo pokud ne tak si nekoupíš...jak logické :) *11*
  • limitovane verzie budu mat tieto dlc zadara, ci to sa tykalo len prveho?
    • u EA? *15* *15* *15* *15* *15* buď rád za první
      • JohnyTheZik
        -.- jen tak pro zajimavost, BFBC2 mel na PC vsechny DLC zadarmo :)..
        • ach, to mi nedělej, normálně jsem se zasnil.. to samozřejmě moc dobře vím, hodnotím současným vztah EA k zákazníkům.
        • To byla taky labutí píseň DLC zadara. *4*
        • sidi
          Nie datadisk Vietnam si si musel kupit, tak isto aj ako kamuflaze takze nie vsetky
          • JohnyTheZik
            Tak ja mluvil jen o DLC baliccich, kterejch bylo neco malo kolem 7 myslim (predevsim mapa, popr. mod do mapy - vetsinou rush).. Vietnam je datadisk a pomerne dost slusnej, takze je logicky, ze je placenej. Kamuflaze jsou uz jen nejaky special ingame predmety, nic, co by ti nestazenim chybelo.
  • Ach jo... kdyby radsi konecne opravili TV missile.
  • Bude to určitě placené?V článku nic takového nevidím
    • Kocy
      Cena by u všech DLC měla být stejná jako u B2K tedy 15€
  • Mna by potesilo keby tak pridali pucku AUG A3 a hlaven vratili SCARu jeho posliapanu povest neskorsimi "upravami".
    • Já bych bral, kdyby tam dali zbraně zbrojovky CZ a né jen pistole, ale jako i ty nové útočné pušky, co dostala armáda i takový vzor 58 by mi nevadil. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit