Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sv.Georgius
    Ale ja mluvím o videu že bych si rád podíval na krásy bojů když ještě hra nevyšla abych si vychutnal animace bojů. Po nějaké době vyjde video a člověk vidí jenom tečky z vrchu a ani si nemůže vychutnat detaily jednotek.
  • Treba nekteri hraji i sachy/damu/vrchcaby/cokoliv jineho? Kde je tecka dostatecne reprezentativni? :-) Ale chapu pripominku, holt kazdy hraje to sve - pro to sve ;-)
  • Take priliji olej do ohne, po par dovolenych (italie/recko) musim rict, ze zalezi jak kde. Vyslovene velka mesta tehdejsi doby (rozumej zustali stat do dnes) jsou celkem velka/prostorna (historicke jadro). Zde je ale uz tezke urcit co je odkaz puvodni minulosti, ci prestav v prubehu casu.

    U ostatnich prdu (rozpadene/nerekonstruovane) byly celkem male, ale horsi je to s datovanim... ne vse co jsem videl patri do -300 az 0 ;-)
  • Zminovali to ve spojitosti "logiky". Japonsko male uzemi, a nebavite se zde o boji narodu japonec vs... opet japonec, ale boj Takedu proti Hatori etc. Proste lokalni. Rome 2 (dle reakce kterou jsem kdesi videl) je o narodech, takze avatar conquest ala shogun nedava smysl. Kdyz uz, tak "nation representative conquest" ;-D
  • Neber to jako HATE, ale pokud umis trochu AJ, tak si OBECNE rad ty "keci" poslechnes.. (byt zde to zas tak moc "prekvapive" nebylo)
  • Reálný počet to není jedna římská legie za republiky měla cca 4200 vojáků ( 10 jednotek hasatů po 120 (jedna) 10 jednotek principů po 120 (jedna) 10 jednotek triarů po 60 (jedna) 1200 velitů) a třeba v bitvě u kann měli římané přes 10 legií hanibal přešel alpy se 40000 to byly reálný počty ve starověku a chápu že hw na to ještě nemá.
  • za* příspěvky
  • Pánové, díky příspěvky.
  • zdejší články, eurogamer. net, oficialni TW stránky totalwar.com, jejich Facebook a plus přidám i odkaz na 3 vlny odpovědí od Jacka Lusteda, který odpovídal na otázky fanoušků z fóra (jsem prostě dobrák *1* *1* )

    http://forums.totalwar.com/showthread.php/72354-Jack-Answers-Updated-with-part-3!?p=597346&viewfull=1#post597346

    P.S. český eurogamer začínám vcelku rapidně ignorovat....tady se mě líbí mnohem více :D
  • Dik. To se mi zdá jako celkem debilní rozhodnutí od nich, vzhledem k tomu, že neznám nikoho, kdo by si na to stěžoval a fungovalo to.
  • Avatar nebude ani nic podobneho. potvrdili to na foru hry. max ELO rank
  • 4 minuty keců pak teprve zaběry ze hry. *10*
  • Myslím, že říkali, že to tady nebude, ale může to prosím někdo vyvrátit nebo potvrdit? Bude tady něco jako byla v Shogunovi 2 Avatar kampaň? Nebo jenom boje na styl RTW1?
  • Můžeš mi povědět zdroj informací? Furt scháním info ohledně MP a nevím kde čerpat. *4*
  • Tak to jsem pak zvedav na ty budovu,kdyz v RTW 1 trvala nektera budova trvala pul roku.to s tim bude poradne stvani,tak aspon tedy jednotka snad nebude nektera trvat 2 tahy jako drive
  • sv.Georgius
    Já mluvil o vedlejších cest normálně obytné čtvrtě to i ty stavby v Číně jak to zbourali kde na malém prostoru byli 36 tisic lidi nebo více taky uličky měli max 2 metry.

    Nejširší cesta měla do 15 metru vedlejší obchodní do 5 metrů a obytné ve čtvrtí kolem 2 metrů.
  • S 2 metrama to přeháníš. Vem si města jako Tábor (vzorový příkad snad ze všech českých měst), která mají základ z 15. století. Minimálně musely projet na náměstí - trhy dvě kobyly s vozem. Ale jinak pravda, Lidi lili srajdy z okna. Není se divit, že přišel mor. Úzký ulice se ale dobře bránily. O tom, jak mohlo vypadat antické město se pokusil Sienkiewidz ve své knize - Quo Vadis.
  • emce: střídání ročních období je pouze v bitvách, nikoliv na strategické mapě....alespoň je to tak na ofic. fóru napsáno....doufám, že v tom případě je dobře udělán systém rekrutování vojáků a dosah armád....protože do roka se toho musí stihnout....sakra hodně :D
  • Magister_Peditum
    To jsem myslel, že kritizuješ. *4*
  • sv.Georgius
    Moc nesouhlasím se slovem útulnější. Hodné lidí z měst utíkalo na venkov. Většinou ve městech byli krásné jenom veřejné stavby jinak celkem nevzhledné stavby.

    Třeba ve městech všechny ulice až na hlavní měli šířku 2 metrů. A většinou se splašky lili ven na ulici a to i ve starověku. I když třeba takový Řím měl kolem sebe řeky které byli znečištěné bordelem a výkaly proto tahali pitnou vodu z daleka.

    Podobné problémy měli i Řecká města.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit