Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve všem máš pravdu takhle to bylo prakticky v celé antice i ve středověku bylo to účelnější než mít ty koridory
  • Chci se zeptat znalých. V každém TotalWar, co jsem zatím viděl, nebo hrál, byla města s velice prostornými ulicemi a náměstí. To bude asi kompromis kvůli hratelnosti, aby se tam jednotky mohly v masách lépe pohybovat, že? Mám za to, že tehdejší města byla útulnější, těsnější (nemluvme hned o Římu, mám namysli průměrná města, obecně). Ale to může být jen můj zkreslený dojem, protože historii starověku moc neholduju. Může mě někdo poučit? Díky.
  • Fakt už přemýšlím a asi si ten účet založím jen třeba vymyslet co dát za jméno.
  • opravdu by to obtížné bylo o tom nemá cenu debatovat.
  • Kolega Veskoslav je v robotě, jinej tak študovanej v tomhle oboru tady není.
  • Není tu psychiatr ?
  • učet na tri pismena se zalozit neda
  • to jste mne nepochopili, mne ta real time cast hry moc nelaka
  • ja myslel tu strategickou mapu, v eu4 nejsou bitvy
  • Pokud je zde střídání ročních období, tak asi 1 tah se nebude rovnat 1 rok. Nebo je to nesmysl, první rok hrát jaro, druhý rok léto, třetí rok podzim.... Takže pokud se objeví roční období, tak 1 tah musí být úměrný k tomu, aby těch čtvrtletí šlo využít.
  • nevěřte jim, jsou to podvodníci!
  • tak nonym jako anonym ne ? pokud stím, máš problém založ si účet
  • Fakt si myslis, ze na to hw neni? Ja sy myslim, ze solidni PC by to utahlo.
  • myslím, že by pro vývojáře nebylo obtížné udělat hru s desetitisícovými armádami - zvětšili by mapy a počet vojáků ve formacích... problém je ale v tom, že by to rozjeli jedině tak na počítačích v NASA
  • MP v Rome II je bitva až pro 4 hráče, Aréna pak až pro 10vs10 a MP na mapě kampaně je pro 2 hráče....to zdali budou spolu či proti sobě je jenom na nich....a ne nejde hrát za jednotlivé rodiny, ale jen za celé frakce....
  • To je hezké ale neví někdo jak to bude s multákem v kampani? Nák mi to uniklo asi ale v žádném z tech jejich videí sem o tom zatim nezaslech.
  • Magister_Peditum
    Tak to je dost na pytel...
  • sv.Georgius
    Já nevím mě tyhle videa přijdou trochu zbytečný. Protože co vidím je jenom zdálky hromada teček ničící hromadu teček. Když točí už video proč to nedělají pro lidi aby si mohli vychutnat každý záběr z boje na blízku.

    Popřípadě video z Obléhání a podobně.
  • Magister_Peditum
    Mě hlavně štve, že se mi to videa na tomhle přehrávači občas kousnou, jde jen zvuk a obraz zamrzne. Přitom nikde jinde takové problémy nemívám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit