Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • škoda že europa universalis IV nemá takovou grafiku jako tohle *9* ale to uz je udel indie her že se jim nedostava takove pozornosti jako mainstreamu
    • myslím, že by pro vývojáře nebylo obtížné udělat hru s desetitisícovými armádami - zvětšili by mapy a počet vojáků ve formacích... problém je ale v tom, že by to rozjeli jedině tak na počítačích v NASA
      • opravdu by to obtížné bylo o tom nemá cenu debatovat.
      • to jste mne nepochopili, mne ta real time cast hry moc nelaka
    • Magister_Peditum
      Je to sice škoda, ale na druhou stranu se v ní operuje s reálným počtem vojáků. A na to, aby se střetly dvě 20 tisícové armády ještě HW fakt není. *4*
      • Reálný počet to není jedna římská legie za republiky měla cca 4200 vojáků ( 10 jednotek hasatů po 120 (jedna) 10 jednotek principů po 120 (jedna) 10 jednotek triarů po 60 (jedna) 1200 velitů) a třeba v bitvě u kann měli římané přes 10 legií hanibal přešel alpy se 40000 to byly reálný počty ve starověku a chápu že hw na to ještě nemá.
      • ja myslel tu strategickou mapu, v eu4 nejsou bitvy
        • Magister_Peditum
          To jsem myslel, že kritizuješ. *4*
      • Fakt si myslis, ze na to hw neni? Ja sy myslim, ze solidni PC by to utahlo.
    • EUIV a indie? *8*
      • já jsem hlupák ,ted mi to došlo *1* sorry
        • ani tohle jsem nepsal
          • vsak ja taky ne
      • jj...
  • Že bych konečně zkusil TW i v multiplayeru? Už ve druhém Shogunovi byly dobré prvky. Ale zatím si energii nechám na single kampaň, od té se určitě dlouho neodtrhnu. Jen DLC packy by mohly hratelnost o dost prodloužit.
    • hrál jsem jen starší TW, ale bez pauzování jsou ti bitvy občas slušný zmatek, zvlášť když se armáda rozuteče
      • Ale aspon to neni o poctu kliku za sekundu ale o strategii jako v jinych pseoudo strategii kde kdo rychleji naklika to co ma vyhrava
        • tohle jsem nepsal já
          • tak nonym jako anonym ne ? pokud stím, máš problém založ si účet
            • Fakt už přemýšlím a asi si ten účet založím jen třeba vymyslet co dát za jméno.
            • učet na tri pismena se zalozit neda
            • nevěřte jim, jsou to podvodníci!
          • Vždyt jsem to ,ale napsal tak kdo se tu za mne vydává!
          • To je zrovna skoda, ten prispevek mel v sobe ukrytou pravdu :-)
          • Já to taky nebyl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit