Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Harshday
    Zdarec, neví někdo jak dostat Trine do xboxu? Všude čtu, že je i na xbox, ale na žádném webu jsem krabicovku nesehnal a na XBL jsem taky neuspěl. *9*
  • Veskoslav
    Ačkoliv jsem příznivce FPS a RTS, tak jsem dal na radu redakce a hru koupil. Za nádhenou cenu 330 Kč jsem dostal nádhernou hru. Koupě rozhodně nelituji, rafiky nádherně zpracovaná logická hra, kde člověk má více možností při řešení problémů a hádanek, doplňující skvělou uklidňující hudbou a krásnými scénériemi, různorodými bosy a dašími překvapeními. Myslím, že hra si zaslouží 9/10 a to i přesto, že je to jenom "obyčejná" plošinovka. Hra Vás vtáhne a nepustí a šnek, pro kterého vykouzíte zelí, hned bych bral domů:-D
  • Core
    Nádhera! Trine 2 vypadá prostě kouzelně, těším se na soundtrack, který v poslední době (z jedničky) pořád poslouchám.
  • Je Trine 2 kupovaná na Steamu v češtině? Dík za info
    • Jo, daji se tam nastavit cesky titulky
      • Nelzi! Zadne ceske titulky steam verze hry nenabizi.
  • Kdo ví jak pustit titulky?
  • filias
    Tak jsem asi ve 2/3 a musím říct, že z Trine1 jsem měl lepší pocit - po dohrání dema jsem si ji prošel ještě jednou.
    Přijde mi to trochu přeplácané a až moc barevné. Ale co bych tomu vytkl nejvíc je to, že průchod hrou není tak plynulý jako v jedničce - na mě možná až moc logických hádanek. Z prvku trampolírny jsem taky nadšený moc nebyl.
    Jako hodně velké plus na druhou stranu beru to, že spousty problémů lze řešit dost netradičními způsoby. A mág má konečně neomezeně many, takže si člověk může zkoušet hodně věcí a zajímavé hádanky si vysloveně užít.
    Osobně hodnotím za 8 a rozhodně doporučuji!

    Hrál jsem vechny hry od Frozenbytu a tohle studio mám prostě rád. Dělá hry přesně pro mě. Nikdy si nevezme moc velký kus který nezvládne a pořád zůstává tím středně velkým studiem co svojí ideu dotáhne do konce (a téměř bez bugů!)
  • Navrhuji, aby se do hodnocení her přičítalo i chování tvůrce či vydavatele ke komunitě. Protože všechny slavné vydavatelské firmy má Frozenbyte někde u kotníků. Když se podíváte na Steam fóra, tak víc aktivní vývojáře by pohledal. Týpek napsal, že mu nefunguje X360 bezdrát na Mac-u a ejhle, druhý den patch a v release note: Mac: Xbox 360 Controller now works (but is not configurable yet) *3*
  • Jedna z nejkrásněji rozanimovaných her, co jsem ve svém životě viděl. Úchvatné. Více bohužel nemohu posoudit, neb jsem nehrál, ale ty animace mi udeřily do obličeje svou precizností. Takhle si to představuju.
  • No nevim, jako 9/10 mi přijde úlet, hrál sem tdemo a po první misi (seznámení se s hrdinama) výmaz...
    • že si výmaz je poznat už podle komentáře *11*
    • A jakýpak demo jsi hrál, když ještě žádný nevyšlo?
      • Buď warezdemo, nebo demo jedničky :D
      • má pravdu předsedo, byla jen beta pro kupující
    • asi sis spletl žánr,
      jinak všichni, kterým se líbí můžete hlasovat pro Trine na indiedb.com
  • bizi
    Minusy delal nejakej magor. Zatim dostal ban na dvě IP a minusy jsem smazal.
    Pokud se to bude nejak opakovat, zvazim automaticke blokovani podobnych exotu.
    • Takhle se na ne musi na blbecky *5* Asi nekdo nema co na praci tak tady na games.cz sazi minusy... *15*
    • smejki
      danke, maestro *5*
    • kotty
      Job well done. A jak tu nekdo poznamenal, nebylo by od veci, aby mohli hodnotit prispevky pouze registrovani uzivatele.
      • Hairy_Ass
        Jo, to by nebylo od věci.
    • To jsi neměl dělat! Byl to zřejmě nějaký chudáček s těžkým mentálním deficitem a teď má po jediné radosti, která osvětlovala ten jeho šerý život. Nezapomeň, že takoví lidé se mstí za učiněná příkoří na bytostech slabších, takže jeho spravedlivý a krutý hněv odnese nějaký kolemjdoucí jezevčík. A jak ten k tomu příjde???
    • Tleskám a jménem všech slušných přispěvatelů děkuji, takhle se na ně musí! Myslím, že by byla škoda, kazit nejklidnější diskuzi v roce *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit