Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To bych chtěl dělat taky. Jsem férový člověk takže hráči co mají modré oči a světlé vlasy by se nemusely ničeho bát...
  • Tohle by mělo bejt zavedený do L4D2, tam je potřeba komunitu trochu pročistit...
  • Tak mne stačilo si zastřílet o free weekendu, a s trochou umu se zde dá nas*at a rozčílit neuvěřitelné množství retardů a nevybouřenců, což mne donutilo se od podobných stříleček držet stranou min. rok dopředu. Skřeky do mikrofonu a výrazy v chatu na úrovni zvláštní školy.
    • Hraju CS GO pravidelně a tohle se mi teda nestává ,musíš hrát competetiv zápasy ,tam ikdyž zrovna nemáš kámoše na hraní ,tak většinou ti to najde normal hráče -aspon mě
      • Věřím. Nechci generalizovat. Taky na to měl vliv určitě ten free weekend. I když hra samotná je i tak levná dost.
  • "Overwatch je momentálně v betatestu"

    Já furt že ten náš Overwatch...
    • Overwatch
      Já sem pořád v betatestu... Po ránu často ještě v alfaverzi.
      • Heh, a co teprve takové pondělní ráno...
  • Pane Loukoto, nepište a ..nenavážejte se do věcí, o kterých nemáte ani šajn. Takovou úroven hraní, jakou nabízí CS:GO nemá v současnosti žádná jiná hra.

    V praxi to vypadá tak, že na Teamspeaku se sejdete v pěti, šesti lidech. Vyrazíte hledat hru na tzv. mix a tam si vás najde další parta. Úroveň je hodně vysoká.

    Pro příště by se tu měl k hrám vyjadřovat člověk, co o nich má přehled. Viz. zaujetí pana Grygara vůči Metru jen v posledním týdnu.
    • ales.smutny
      Zvláštní, on se Láďa někde naváží do CS:GO?
      • Taky by mě zajímalo kde se v članku navážel do CS:GO, podle mě v članku normálně popsal situaci ohledně Overwatch a nic víc, navíc podle mě docela dost dobře.
      • V CS:GO se nikdy nestává, že by potkal hráče s "disruptivním chováním". Nikdy žádný hráč není nežádoucí, všichni přispívají k veřejnému blahu ve jménu velkého úžasného vůdce Gabena.
  • tak v cs sa da jedine trolit cheatmy uz vidim ako deti budu reportovat kazdeho co hra zle a dalsie deti im budu davat bany
    • Tak doufám že tam nebudou mezi nima děti, jestli jo tak to podle mě po neúspšchu valve zruší
  • V counterstrike jde nějak trollovat???
    • http://www.youtube.com/watch?v=EbCQFIrP97o
  • Neni to podle veku ale stari uctu.
  • Ataker
    Když to nebudou zneužívat což asi ne, tak si myslím, že by to fungovat mohlo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit