Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neviem ale myslim ze recenzent nieje uplne v poriadku, film bol uzasny a tato nova hra je tiez super, kupil mi ju kamos v anglicku, hram ju a myslim ze je aj zabavna, grafika je na 80% super, cioze pozeratelna a stylova, hodi sa presne ku tomu, MYSLIM ZE RECENZENT nieje objektivny ale skor velmi subjektivny, nepaci sa mu svet tronu tak ho odcudzuje...fakt ako sorry, ale v poslednej dobe to tu ide dole vodou, spravy stare mesiac tu su ako novinky, este so zlym prekladom a recenzie velmi zle, comu davam ale za plus je novy web, sam som vyvojar a musim pochvalit, web je supr
  • Možná jsem byl trochu drsnej, ale fakt je to tam popsaný nemastně neslaně. Čtenář si vlastně může vybrat, co tím chtěl autor říct... ale piš dál a nenech se mým názorem odradit! Zbytek je napsaný dobře. Kritizovat umí každej.
  • Já se na to chystám zejtra :)
  • Tron rozhodně není jenom "dobrý", je mnohem víc.
  • sleepless
    Odpovím za Lukáše, protože mimo jeho samotného jsem ten text četl nejvícekrát na celé planetě..a nikde tam nepíše, že ten film je špatný, jako celek. Velmi exaktně tam píše, v čem je dobrý a v čem je špatný (slova "režie" a "scénář" jsou dokonce přímo uvedena - probůh).
  • hmm, tak upravování postů moc nefunguje :/
  • Ale mít rád ten film a zároveň říct, že je všechno jenom ne dobrý... Trochu nešikovná formulace, podle mě. Můžeš napsat, že má špatnou režii a (spíš ne) scénář, ale jako celek je dobrý, pokud tvrdíš opak, tak ti to tady půlka lidí omlátí o hlavu a tu recenzi si ani nepřečtou (opravdu se stalo)...
  • Ale mít rád ten film a zároveň říct, že je všechno jenom ne dobrý... Trochu nešikovná formulace, podle mě. Můžeš napsat, že má špatnou režii a scénář, ale jako celek je dobrý, pokud tvrdíš opak, tak ti to tady půlka lidí omlátí o hlavu a tu recenzi si ani nepřečtou (opravdu se stalo)...
  • Nic si z toho nedělej, to je jen názor jednoho člověka, který nemá o nic větší váhu než názor můj nebo tvůj. A to platí pro všechny recenzenty ve všech médiích, i když si to mnozí ani neuvědomují.
  • Když jsem nedávno viděl videa, tak jsem si říkal "proč ne? Tron 2.0 byl dobrá hra...". Jenomže mi nedošlo, že to nebyly videa z nějaké rozpracované bety, ale hotová hra... škoda, docela se mi to líbilo... *9*
  • Jo, už taky přemýšlím, kam jsem tu věcičku zahrabal *1*
  • janchor
    Přečti si i tu další větu. Zlatý fond ano, ale z jiných důvodů, než je kvalitní filmařina. A to říkám jako člověk, který 1) o filmech psal dřív, než o hrách & 2) má Tron opravdu rád.
  • ...jinak si to ale neber osobně.
  • "Původní Tron, tedy film z roku 1982, je všechno, jenom ne dobrý." WTF!!! Ať se autor stará o herní problematiku a nefušuje do filmů, když jim nerozumí!!! SRY, ale tohle je zlatý fond kinematografie!
  • když už něco logickýho a scifi, tak si myslím že Portal je správná volba;)
  • az sem dostal na Tron 2.0 chut si zahrat....
  • Člověku se z toho chce opravdu zvracet. To se nemohly ty nemehla podívat na ten TRON 2.0 sakra?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit