Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BookerDeWitt
    Forza znamená italsky "Rychle/Do toho!" Což na tu hru pěkně pasuje, náhodou. Rychle, plaťte! Do toho, jinak si hru neužijete!
  • Cheat na odemceni auta a zaplaceni mikrotransakce na odemceni auta je to samy, jen s rozdilem ze v druhym pripade dostane dev zaplaceno za nic.
    Koukam ze v tobe je ovcovstvi docela silne. Jestli sis nevsiml, asi tak 10 let spatky byly cheaty zadarmo a v mp nefungovaly. Tvrdit, ze chci zadarmo neco co se ma platit je docela silna demagogie. Uz jsi zaplatil poplatek za namazani rohliku? Za prepnuti televize? Az bude v kupni smlouve ke chlebu ze muzes kousat jenom levou pulkou huby, tak to budes delat, protoze je to v podminkach vyrobce?
    A to nemluvim o tom, ze tu ted fanbojujes zadarmo. Z tebe musi mit korporace velkou radost.
  • ucho
    Wallet warrior: platit za to nemusíš, když nechceš. ta hra není tvoje, kupuješ si licenci na její užívání. pokud měníš hexaeditorem obsah, s velkou pravděpodobností porušuješ i licenci dané hry, pokud si to její autoři nepřejí.
    mikrotransakce jsou pohodlný způsob, jak z lidí, kteří jsou ochotní platit, dostat ještě víc peněz (dobrovolně, kdy má dotyčný pocit, že za to něco získal). když se to neudělá zbrkle a vše se promyslí, hratelnost to neovlivní.
    kdybys trochu přemýšlel, došlo by ti, že cheaty jsou ve hrách, kde je multiplayer, zlo. omezit herní postup místo cheatů mikrotransakcemi je tak poměrně logický krok, protože tím zpřístupní i ostatní auta případným zájemcům. cheaty by multiplayerové hraní znehodnotily.
    ovšem diskutovat na toto téma se s tebou samozřejmě normálně nedá, protože ty v tom vidíš jediné. nenasytnost autorů (a opět se vracíme k tomu, že ty za nic platit nemusíš, problém je jen ten, že ty chceš zdarma něco, co ti někdo nabízí za peníze -> ignoruješ jeho stanovené podmínky a jsme opět u té tvé svéprávnosti. ach...)
  • přesně tak *4*
  • no vidíš, mě třeba dělá problém po skandálu s vykradením účtů dávat Sony údaje o svojí kartě, takže jestli má mít PS4 placený mulťák, nechám si zajít chuť
  • oktavius66
    To sice má, ale jedná se to v přepočtu 20 Kč na měsíc jak řekli. Na to má bezdomovec. a celkově utratit za ten celý rok 240 Kč... No na to má i 8 leté dítě... Takže to mi nedělá problém.
    A ještě sem tam dostaneš nějakou tu hru na PS+.
  • Ano, tohle je lepsi odpoved. Cili mu platim za to, ze editne muj save. Uz pred 20 rokama jsem v ruznych hrach editoval savy hex editorem, cheat enginem atd. A bylo to zadarmo. Bylo to zadarmo protoze edituju svoje data ulozeny na svojem PC. Proc bych za to mel teda dneska platit kdyz to pred 20 rokama slo zadarmo? A kdyz to muzu udelat sam? Protoze dojeni ovce. A jeste vetsi ovce to brani. *5*
  • ucho
    Wallet warrior: platíš mu za přeskakování postupu ve hře, zpřístupňuješ si něco, co bys musel jinak odemknout hraním. někdo tomu nechce věnovat tolik času a je ochotný zaplatit. je to tedy výhodné pro něj i pro autory.
    vše se točí stále jen kolem toho, že ty bys to chtěl zadarmo. a to se vracíme k tomu, co jsem psal předtím, ale odmítáš to vstřebat...
  • Ano, ja jsem natvrdly, protoze nekdo tvrdi ze "protoze chcou" je odpoved na otazku "za co plati". *3*
  • nebude, spíš jsi jen poněkud natvrdlý
  • Proto jsem tu otazku upravil na "jakou tvori hodnotu resp. za co presne mu platim". Odpovedi typu "a proc by ne" fakt neberu, nevim jak tobe ale 5 let mi neni. *7*
  • ucho
    Wallet warrior:
    "A proc by mel nekdo dostat zaplaceny za to, ze pouziju cheat? Jakou on musel vykonat cinnost a vytvorit hodnotu? Hra uz je zaplacena... Tak proc? Jeden duvod."

    tak znovu a jednoduše: a proč by ne? je to jeho hra, on tak rozhodl...
  • Ty nekde vidis, ze pisu ze me nekdo nuti? Ty nekde vidis ze se neumim rozhodnout? Tohle je diskuze, ja se ptam ostatnich diskutujicich. Muzes na otazku odpovedet, nebo se muzes tocit na hlave, ale tyhle blaboly a zakecavani nic neresi.
  • Jestli to tak nebude tim, ze to neni odpoved na mou otazku. "moulo"
  • ucho
    on tě někdo nutí za to platit? nebo se nedokážeš svobodně rozhodnout, jestli za to máš platit nebo ne? na tohle se ptáš? pak by příslušel spíš dotaz, jestli jsi svéprávný a nebo jestli by tě někdo neměl zbavit svéprávnosti, protože s ní zjevně nezvládáš nakládat... v takovém případě se bude o tvé finance starat někdo jiný a budeš mít klid...

    tebe nenapadnou žádné důvody, proč to udělali takhle? dávají tak možnost lidem přeskočit ve hře dopředu a něco na tom vydělat. zároveň tím ostatní odradí od toho, aby předbíhali a tím si kazili herní zážitek, pokud to není vyloženě nutné. tenhle druh mikrotransakcí patří mezi ty nejlepší druhy (pokud tím neovlivní hratelnost)
  • Aha, ty jsi jeste vetsi moula nez jsme doufali, ty nechapes odpoved.
  • Ptal jsem se jakou hodnotu tvori nebo cim si zaslouzi dev hry platbu za odemceni auta. Ne jestli je nebo neni nekdo ochoten za to platit. *3*
  • Tak neodpovidej, kdyz nechapes otazku. Akorat ze sebe delas kkta.
  • Vzdyt ti na to odpovidam moulo, protoze je to byznys a protoze je nekdo ochotny za takovou moznost platit.
  • To je snad na tobe, aby sis zduvodnil, proc za to chces platit. A jestli nechces, tak nemusis a neplat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit