Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viz co jsem psal vyse. Navic to neni odpoved na mou otazku. Ptam se proc by MEL nekdo dostat zaplaceno, ne jestli jsou lidi ochotni to platit. *3*
  • Nestaci. Treba v GT5 jsem si na ty nejdrazsi auta dodnes nevydelal. Kdyby ta hra mela transakce, mohl bych kricet, ze to udelali schvalne, aby me donutili platit ty transakce. Jenze ona transakce nema, takze to ma jine duvody. Je hrozne lacine a jednoduche neco svadet na transakce, ale nemusi to byt zadna pravda.
  • Ja nerikam ze nesmi. Ja se ptam proc bych za to mel platit. Nebo ty snad nekde vidis, ze rikam ze nesmi delat s vlastni hrou co chteji? Nebo tu nekde vidis zakaz diskuze o mikrotransakcich? Tvoje odpoved je perfektni dukaz dnesni d*mence. Autori si s hrou muzou delat co chcou, ale kdyz se nekdo zepta na duvod tak se do nej musime pustit, protoze asi nema pravo nebo co... *7*
  • Protoze je to byznys a protoze je ochoten za to nekdo platit. Co se tak hloupe ptas?
  • ucho
    je to jejich hra, jejich rozhodnutí. na tobě je rozhodnout, jestli to budeš akceptovat a nebo jim dáš najevo svůj nesouhlas tím, že si hru nekoupíš. řekni jeden důvod, proč by si autoři nemohli dělat s vlastní hrou to, co chtějí...
  • A proc by mel nekdo dostat zaplaceny za to, ze pouziju cheat? Jakou on musel vykonat cinnost a vytvorit hodnotu? Hra uz je zaplacena... Tak proc? Jeden duvod.
  • Jenže ty si neplatíš auta, ale platíš zkratku k autům, pokud se ti to nechce hrát dloho a jen si chceš zazávodit v autech, který si nikdy nekoupíš. To tvoje "navr(c)h priplacet za auta aby mel hru kompletni" to fakt pravda neni.
  • nastesti se temto hram vyhejbam a ted bude o to vetsi duvod.. asi se vzhledli v raceboom.. :D skoda, ze si to bude rada lidi platit a jim to prinese zisk.. chtelo by to uz ukazat prostrednicek..
  • Dodrbalo to i Dead Space 3 kde boli zbrane extremne poddimenzovane takmer neucinne oproti 1 a 2 a nepriatelia naddimenzovany. V prvom rade musite zacat od seba a ak su v hre za 60 eur mikrotransakcie co ju d.bu tak automaticky odpocitat 3 body z hodnotenia a nie ze ten oaskvil dostal 9/10 a Flopza tiez dostane vela!!!!
  • Forza nejspíš překladu znamená "ojeb" ... Tato hra je pro mě docela úsměvný fail. Grafika z roku 2007, zvuky odfláklé, fyzika průměrná a jako třešnička na dortu je neskutečně drahá. Zvažoval jsem koupi nového Xboxu jen kvůli forze, která by mohla být zábavná, ale raději ty prachy investuju do upgradu PC a koupím si Assetto Corsa a nějaký pořádný volant
  • ps4 to ma taky *6*
  • FU M$
    http://xboxmag.cz/ako-klasicky-opravit-pokazeny-xbox-one/
    http://i.imgur.com/FHLgmd2.jpg
  • Je mi lito, ze ma Xbox multak placenej... nedava to smysl. Zlaty PC a Playstation.
  • a co takhle prekonat strach a odkryt spoiler? mala napoveda, nepsal to jirka koutny *5*
  • nezkažení? to je synonymum pro hejla? kavku? kořena? prostě někoho kdo se nechá lechce nachytyt na vařenou nudli?
  • Asharak
    Pod tohle se taky podepisuji. *4*
  • Dalo se ho*no v tanec a ještě si boky podepřelo. *7*
  • Asharak
    Moc to hrotíš, konzolisti nejsou tak zkažení jak PC hráči, rádi si za další obsah zaplatí, místo aby hru nekoupili vůbec nebo si všechno i s DLC stáhli. (jk)
    (Teď jen jak jsou na tom s ochotou hrát takhle online ;/ )
  • staci rict obecne, bude to trvat tak dlouho, aby to dostatecne velkou cast lidi otravilo a donutilo k miktrotransakcim, jednoduchy jak facka *6*
  • tady nekdo umi zatloukat hrebiky *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit