Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Hlásím chybku v článku. Stojí tam: "Pořád půjde o verzi bez soubojů a jízdy na konci", má být "Pořád půjde o verzi bez soubojů a jízdy na kanci".
  • Ty souboje vypadaji zatím katastrofalně :)
    • Keyz
      Hlavně pomalé.
    • Magister_Peditum
      Však je ještě nemají hotový.
  • wenceslaus
    Sice to jinak neposlouchám ale: ¨

    https://www.youtube.com/watch?v=ZVoNgOyHWgg&list=RDZVoNgOyHWgg

    :-D
    • Inquisitor
      Za to se nemusíš stydět :)
    • *15*
  • Mart9
    Já bych to hrál, až bych brečel.
  • Pokud zabiju ovci a natrhám si v lese houby, budu si pak moct uvařit jehněčí na hříbkách? Anebo půjde dát jednovatá muchomůrka nepříteli do jídla? A co když vlezu s těžkým brněním do vody, utopím se? Doufám že toto všechno bude funkční když byl Skyrim údajně tak špatnej a trapnej..
    • ucho
      to plavání jsem pochopil tak, že plavat nepůjde, protože voda má tvořit přirozenou hranici. jsem zvědav, jak to udělají.
      • wenceslaus
        On jen trollí... očividně byl uražen tím článkem „100 důvodů...“ *7*
        • Nejsem uražený ani netrolluji, Skyrim nebyl dokonalou hrou, ale od někoho kdo je kritický k cizímu dílu očekávám taky sebekritiku vlastní práce. Přece není pan Vávra jen nějaký šmotlacha...
          • wenceslaus
            Tak proč jsi o Skyrimu začal? (a navíc takovým způsobem). Ta kritika mířila na stav „hotové“ hry a tu přehnano euforii kolem. Nezapomeń, že Skyrim byl v té době už vydanou hrou.

            A ty se tady pouštíš do ještě-ani-ne-pre-alfy s věcma jako jehněčí na hříbkách... jasně že to zní jako pomsta.
            • Teď se Danovi Vávrovi pomstil tak mocně, že se bude bát vyjít z domu. ;-)
      • To snad ne, ale prát prádlo v řece snad normálně půjde ne?
  • Mato1987
    Žial prešvihol som dobu keď sa dala hra podporiť na kickstarteri začiatkom roka, ale chcel som práve dnes po prečítaní článku poslať aspoň nejakú symbolickú virtuálnu almužnu prostredníctvom toho ich paypal účtu, ale ostal som zarazený a zároveň aj sklamaný, keď som si prečítal akým spôsobom sa to vávra chystá vydávať, že tú hru v podstate kúskujú na 3 časti/díiely.
    A tak si asi pekne počkám kým hra výjde kompletne ako plná hra, teda ak vôbec výjde :) Nechcem si kaziť dojem hraním nejakej rannej polodokončenej testovacej verzie hry a aj najmä kvôli tomu, že to vydanie takto umelo delia na 3 časti, to sa mi vôbec nepáči.
    • Další slovenský troll/blb. Já se normálně stydím za to, že su na půl slovák...
      • Mato1987
        Quentin, namiesto toho aby si pchal svoj zdegenerovaný nos do cudzích záležitostí sa najpr douč gramatiku, lebo je to vážne bieda ty česká hnida.
        • *moravská
          A než začneš kritizovat gramatiku, tak se radši ujisti, že máš všechno ve svojem příspěvku správně, trolle *3*
          Já mám Slováky rád, mám mezi nima spoustu kamarádů, ale ty tady děláš ostudu celému národu.
          • Mato1987
            Quentin, najprv sa pozri do zrkadla a znova si prečítaj akým spôsobom si zareagoval na môj komentár. Podmostový obyvateľ si tu práve ty a je rozdiel keď niekto spraví preklep alebo mu klávesnica nezaregistuje nejaké písmeno ako keď niekto píše ako sedlák, ale zase na druhú stranu si z moravy, takže to ťa čiastočne ospravedlňuje.
            Nie je nič lepšie ako robiť stereotypné závery z jedného komentára, v ktorom som na teba reagoval takým spôsobom akým si si to práve zaslúžil.
    • Což je furt lepší než tu hru rozcupovat na kousky a věci, co byly původně v základu prodávat formou DLC a podobný věci...i středověk si zaslouží své prémium a nebo (Bože odpusť mi toto rouhání) paradox kterej dělá DLC na každj prd
    • Roztouzenahnida
      Jen pro info, jenom ta první část bude cca 30hodin herní doby plus se budeš moci toulat po světě, další část výjde za 9 měsíců a ta poslední taktéž. Takže čekat na všechny tři není ten nejlepší nápad...
      • Mato1987
        Hej to je mi jasné, to som si bol schopný aj sám prečítať, no čo mi tak troška nehraje, je fakt, že niečo také vôbec verejne oznámili. Práve toto je jeden z dôvodov prečo som k celému kickstarteru ako takému prevažne skeptický a podporil som stále len jeden jediný projekt. Jednoducho garancia je v niektorých prípadoch úplne nulová. Už troška odbáčam od témy, ale súvislosť to určite nejakú má. Neviem či si videl najnovší minulotýždňový diel novej série south parku, v mnohých veciach tá satira v tom novom diely na adresu práve kickstarteru bola fakt trefná.
        • morokura
          Fakt jsi byl schopen si to dočíst? Podle tvých příspěvků to vypadá, že jsi v tý jeskyni byl tak dlouho, až si číst zapomněl. Radši tam zalez zpátky a nespamuj tady tvoje hodnotné myšlenkové postupy. Děkujeme!
          • Mato1987
            Nejde ti to a ani sa ti to nepodarí, veď ty sa v podstate ani nesnažíš. Skús komunikovať so sebe rovnými, trebárs nejaké 12 ročné deti, tí ťa možno budú aj akceptovať. Vďaka a maj sa.
            • Mato1987
              Úplne bezpredmetne a práve teraz si odpovedal hneď dva krát na moje komentáre, prestaň spamovať diskusiu ty trubiroch.
            • maros.goc
              to musis reagovat na kazdy jeden prispevok preboha? veľkosť tvojho ega by sa nedalo odmerať ani vo vedeckom stredisku v Cerne ...
    • Jezisi, dalsi pseudo intelektualni troll, kterej se snazi schovavat svoje blitky za radoby inteligentni prispevky. Nikoho tim neobalamutis. Uz jenom z toho ze sem chodis, mas tu registraci a evidentne se zajimas hry jsi asi tezko mohl tuhle hru -neregistrovat-. To je jedna vec, trolliku.

      Dalsi vec je, ze jsi vubec nepochopil co to vydavani na 3 dily znamena. To neni ze 1. dil bude nedokonceny a nedodeleny, ale ze hra bude hotova a pribehove a herni mapou se rozdeli na tri casti, ktere postupne vyjdou. Aby jsi nedostal falesny infarkt, ty pseudo intossky trolliku, tak vez, za kazda ta rozdelena mapicka bude vetsi, nez napr. ta v Red Dead Redemption.

      Skoda, ze jsem ti prave uplne znemoznil tvuj trolling, vid? Inu, mas se jeste hodne co ucit, trolliku. Na zdejsi top ligu nemas ani zdaleka. Smutnoucke.
      • Mato1987
        Zaujímavé, no v tomto prípade je vyslovene bezpredmetné, či máš naozaj pravdu alebo nie, ale pôjdeme pekne po poriadku.
        Ježíš nie som a nie som ani pseudo intelektuál a troll už vôbec nie. Ja sa za nič neschovávam, práve naopak, ten kto sa tu schovává za prezývky, ktoré asi považuje za akési rádoby humorné slovné hračky si práve ty, ty človiečik neštastný. Článok som určite nejaký videl, to je asi nevyhnutné, keď takmer denne si prečítam zopár článkov o hrách na games.cz, ale hru samotnú som vôbec neregistroval, lebo ma, ako by som to povedal, no jednoducho ma nezaujímala?

        Ale veď ja som nikde nepísal o tom, že som si myslel, že hra bude nedokončená a nedorobená, keď vydajú 1 diel, chorobná domýšlavosť a prehnaná ctižiadosť ešte fakt nikomu nepomohla a ty nie si výnimkou.

        Ty si taká šikulka, len neviem aký trolling si mal na mysli, apropo konfabuláciu máš zvládnutú takmer na jedničku, talent ti určite nechýba, stačilo by troška ubrať na agresívnom písomnom prejave a možno to niekam aj v budúcnu dotiahneš ty moja anonymná šikulka.
    • myslím že je to spíš výhoda. rpg-čka zvyknou rychle omrzet takhle to dohraješ driv nez se dostavi stereotyp
    • nechapem ocom tocis ked kazdy diel bude mat vlastny pribeh
      • Mato1987
        Ahoj, ja o ničom netočím, ale snažim sa racionálne a logicky uvažovať.
        Maj sa čau
        • ucho
          racionální uvažování a to, že teď řešíš něco, co už se dávno probíralo, probralo a vysvětlilo, nejde moc dohromady...
          • Mato1987
            Ako som už spomínal lord ucholak, ja som fakt túto hru zaregistroval až dnes, nechápem ako je vôbec možné, že som o hre dodnes vôbec nič nevedel a preto som prípadné diskusie o tomto takisto vôbec nepostrehol.
            • Mato1987
              nad takýmto simplexným komentárom sa dá vážne len pousmiať, díky beny, ty česká čvarga.
            • maros.goc
              už tu nespamuj tolko ...
            • Fuj na slováka, tyhle kraviny si pouštěj na sektoru, píšeš blbosti dokola a spamuješ diskuzi, když o něčem nic nevim, něco si napřed zjistim a nebo držim hubu a šoupu nohama... (že si to TY zaregistroval dnes je všem jedno)
            • Mato1987
              Od teba to znie fakt srandovne ba priam komicky, keď overený troll nazýva iného diskutéra trollom. Len si spomeň akým spôosobom si zareagoval na môj úvodný príspevok k téme, ty nemáš čo i len najmenší nárok upozorňovať niekoho na to, že ťa uráža. Hovorí sa, že kto s čím zachádza...
            • ucho
              Mato1987: ty tvé neustálé urážky jsou úsměvné. asi si to neuvědomuješ (no možná ano), ale troluješ tady právě ty...
            • Mato1987
              labrador:
              No dočítal som sa, že tých peňazí vyzbierali fakt nemalé množstvo či už z kickstarteru alebo cez súkromné zdroje a formou paypal platieb. Preto mi nejde do hlavy, keď financíí majú naozaj dos, čo vlastne sledújú týmto členením hry na 3 časti. Či si oni nezobrali inšpiráciu u ostatných kickstarter projektov. Ale to už tápam v hypotetických súvislostiach, preto ma neber v tomto prípade za slovo.

              lord ucholak:
              Máš naozaj zvláštne uvažovanie, ale akosi to smrdí praktikami podmostových obyvateľov. Prečo mi to teda pekne v súvislostiach nevysvetlíš ty bez toho aby si niekoho zavádzal, trolloval a fabuloval ako malý pišta?
            • ucho
              Když jsi hru zaregistroval až dnes, proč si o ní něco nezjistíš? Proč vytváříš ničím nepodložené úvahy? Když o tom nic nevím, tak buď si o tom něco přečtu, nebo si to nechám vysvětlit. Ty ale neděláš ani jedno a jedeš svoje. Ťuk ťuk na hlavu...
            • Tady jde o to, že v roce 2013 nesehnali onoho potřebného vydavatele, který by sypal další peníze po Bakalovi. Kdyby sehnali někoho většího, tak i věřím tomu, že by hra vyšla do konce roku 2015 v celistvé podobě (akt I,II,III).
    • Ty dvě části nejsou vůbec zaručeny. Vše se soustředí na první akt, aby z toho byla plnohodnotná hra. Pokud uspěje, budou další.
      • Mato1987
        Aha tak, no ale aj to mi nepripadá ako rozumná rozhodnutie. Prečo vôbec prišli s myšlienkou oznámi´t hneď všetky 3 Acty/časti, keby to neurobili tak by mohli bez akéhokoľvek tlaku pracovať na prvom akte a plne sa na neho sústrediť, takto to len zbytočne nafukujú a v podstate nedávajú žiadne záruky len prázdne sluby.
        • ucho
          oni se ale teď plně soustřeďují na první akt a ty další vůbec neřeší... ty další dva akty neslíbili...
          • Mato1987
            Kurnik šopa lord ucholak, ty toho blbého stále len hráš alebo to máš vrodené? Choď sa prosím teba pekne pozrieť na ich kickstarter projekt stránku a dôkladne is preštuduj čo slúbili backerom, ktorý prispejú na hru 300 dolárov a viacej a prestaň konfabulovať.
            • Mato1987
              No pekne sa vyjadruješ, čo je len pravda. Vieš ucho nechcem sa tu s tebou hrať ako mačka s myšou ale je rozdiel, keď niekto niečo slúbi a niekto zase niečo garantuje vieš? Možno ty to môžeš považovať za slovíčkarenie, ale je podstatný rozdiel medzi garanciou a nezávazným sľubom.
              Poviem ti to v zjednodušenej forme, aby si pochopil zásadnému rozdielu, politik ti slúbi ale nič negarantuje a lekár ti zase garantuje ale určite ti nebude nič slubovať, ovšem za predpokladu, že je lekár čestný a poctivý.
            • ucho
              ale já ti to psal hned, že to neslíbili. a teď zase meleš kokotiny. no ztráta času. buď jsi blb nebo jen troluješ.
            • Mato1987
              ucholak:
              A to si musel okolo toho chodiť ako taký truľko okolo horúcej kaše, nemohol si to napísať hneď? Veď ale to je všetko v poriadku, že negarantujú vydanie druhého a tretieho aktu. No je to naozaj trúfalé, keď si pozrieš aké množstvo ľudí poslalo také ohromné peniaze za niečo čo vôbec nie je ničím garantované od tvorcu, či vydavateľa samotného.
            • ucho
              ty informace jsem napsal, ale ty je vyvracíš, aniž bys o tom cokoli věděl :)
              další dva akty v té kickstarter kampani neslíbili. tečka. (přestože se snažíš tvrdit opak). z toho důvodu nebylo možné backnout za rozumný peníze všechny tři akty, protože je to nejistá věc. přihodili je jako bonus jen těm vyšším příspěvkům s tím, že je to nejistá věc, prostě jako bonus navíc, když to vyjde. tohle všechno by ses měl dočíst na kickstarteru. říkám ti tedy jasně, jak to je. to že tomu nevěříš a neumíš si to ověřit není můj problém...
            • Mato1987
              Vždy som si myslel, že nebudeš úplne normálny a rád trolluješ diskusie ale to čo tu predvádzaš je naozaj chabá forma trollingu, chodíš okolo toho ako psík okolo horúcej kaše, prečo teda nenapíšeš tie konkrétne informácie o tom, prečo to tak je, ale namiesto toho sa stále odvolávaš na nejaké záhadné diskusie.
            • ucho
              Mno myslím, že bys měl jít raději na ten kickstarter ty a pořádně ho pročíst. Velmi jasně tam vysvětlovali, proč nenabízí ty dva akty za nějaké rozumnější peníze a proč je dávají jen těm, co přispějí tu vyšší sumu. S každým zdejším příspěvkem jsi vedle jak ta jedle. Proč si o tom nejdřív něco nepřečteš, než začneš vytvářet nějaké teorie? Zaspal jsi dobu a všechno tohle už se vysvětlovalo...
          • ty další dva akty až podle toho jak se vyspí Bakala
    • Preed
      Je to dan za kickstarter,keby to malo vyjst na raz trvalo by to ovela dlhsie a to by asi backeri neprekusli,ale kedze nebola ina moznost ako ist cez kickstarter tak je vlastne bezpredmetne sa o tom bavit lebo inak by ta hra nebola vobec.
      • Mato1987
        Act I má podľa predbežných informácií výjsť v štvrtom kvartáli budúceho roka, mi chceš, že by im odloženie hry povedzme o ďalší rok ublížilo?
        • wenceslaus
          Psal o tom Vávra v jednom updatu a ani jemu se to moc nezamlouvalo. Jak přesně to odůvodnil si už nepamatuju. Bylo to ale, samozřejmě, o financích.
          • Mato1987
            Tomu nechcem veriť, žeby za tým bola napr. samotná licencia enginu. Ale môže to byť pravda, niekde som čítal, že licencovanie cryengine, môže kľudne stáť aj cez milión dolárov? No neviem koľko je na tom pravdy.
            • wenceslaus
              Vávra se o tom rozdělení na 3 akty zmínil když mu to nabídl nějaký menší vydavatel a zjevně z toho nebyl nijak nadšený (ale připustil, že hra má 3 kapitoly takže by to nakonec i šlo)
              Přistoupili na to až před Kickstartrem - tz. možná je to dohoda se současným sponzorem, že dostanou peníze (v případě úspěšného Kickstartu) „jen“ na první díl a zbytek se uvidí... možná.
        • ucho
          potřebovali by tak 2 roky navíc. to už je moc.
          • Mato1987
            Nemyslím si, hra je v podstate vo vývoji koľko rokov 1 či 2? keby hru vydali s ročným či dvojročným oneskorením tak by vyšla v roku 2016 alebo 2017 s tým, že by obsahovala kompletne všetky 3 akty a bola by kompletná.
            • Mato1987
              Čo má tá stránka kickstarter spoločná s tým o čom sa tu teraz konkrétne bavíme? Nejako v tom trollingu zaháľaš lord ucholak, mal by si pridať na intenzite.
            • ucho
              navštiv kickstarter a čti, ty nemyslící člověče :D a ten rok 2017 už je prostě moc. tak dlouhý vývoj by jim bez vydavatele nikdo nezaplatil...
    • ucho
      to jsi byl doteď zalezlej někde v jeskyni? :)
      • Já to do včerejška taky nevěděl, ne každej hltá všechny články o téhle hře. Já osobně proto, jelikož nesnáším, když se o něčem píše a chválí se to moc. Počkám si, až spadne vlna zájmu a pak se do toho taky zblázním, když už to nikoho nezajímá. Teď jsem na svou povahu vylezl z jeskyně ještě strašně brzo a asi se tam co nejdřív vrátím. *1*
      • Mato1987
        Nie ucholák, len som túto hru vôbec neregistroval.
  • VaZqeZ_EU
    Ta hudba na konci v tom teaseru mně připomíná hudbu ze skvělého seriálu "Marco Polo (1982)", obzvlášť melodii třetí skladby (4:33), která je legendární! *14*
    http://youtu.be/rdU2xFOm1fg
    • Inquisitor
      Sakra tu hudbu už jsem neslyšel, skvělej seriál.
  • Magister_Peditum
    Upřímně, víc než celý video, mě zaujal ten děkovnej screen.

    http://kingdomcome.cz/wp-content/uploads/2014/09/2000000.jpg

    Chtěl by to ukázat zase nějakou řežbu - souboj Bocan vs AI byl ale taky bezva. *15*
  • davidBray
    "Pořád půjde o verzi bez soubojů a jízdy na konci, což jsou prvky, které tvůrci do alfy přidají v dalších updatech." po dohrání bude na konci něco ve stylu bollywoodu ??
    http://www.youtube.com/watch?v=LenAIw95L-s
  • ne konečně už se teším na testování :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit