Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus
    Aaaaa, pán sebemrskač s komplexem malosti :-)
  • nevím nedavno mne tady nekdo presvedcoval že pry alfa verze nikoho nezajímají a pry alfa verze tvori jen 4% hry... *7* *1* (že prý by se tento web mel věnovat jen hotovým hrám *6* )
  • K dokonalosti chybí jen odborný rozbor Rybky a o kult je postaráno :-D :-D češi tvl :-D
  • jj, budou to naky variace, ci jak to zovou hudebni odbornici *5*
  • Furt lepsi anglictina nez nekteri cesti statnici :D
  • To bude tim ze vsechny TES theme songy jsi jsou dost podobny :)
  • wenceslaus
    No tak snad dnešní člověk ještě zvládne trochu složitější melodii...

    Ale uvítal bych něco trochu stylizovanějšího. Něco, z čeho by byl víc slyšet středověk.
  • je to jen jedna malá čast hudby, to hlavní bude něco jinýho, ale očekávej, že to bude v tom stylu jak říkal Vávra v jednom updatu *3*
  • mi to zni jak dovakhin ci co ze skyrimu, to jsem gakt tenkrat byl do toho mw tak zazranej, ze jsem si nevsim? *5*
  • Tohle nic neprekona https://www.youtube.com/watch?v=fCqrmqatK-4
  • Souhlas
  • Pro me osobne je hudba zklamanim , schazi tam hlavni motiv , je to takova smesice pate pres devate a zadna hlavni linka. Osobne bych uvital mene vedlejsich nastroju a chytlavejsi melodii. Tot muj nazor a ted vsichni do me. Jinak grafika a a imace paradni, zde neni co vytknout
  • Kralovstvo za AK-47
  • Mount and Blade HD?
  • Ten Měsíc na konci je dobrej Epic FAIL! :-D
  • 13_11
    Překlad

    „Nevím proč, ale pokaždé, když koukám na ten malý teaser na konci, a vidím to slunce a ten měsíc... jako kdyby Dan V. říkal: Bůh je s námi, no a vlastně i s těmi lidmi. Pro mě velmi emotivní.“
  • Přečtení tohoto komentáře mi snížilo IQ o 20 bodů.. Fakt děkuju.
  • RazorProduction
    Nevim proc ale pokazde kdis kovkam ten malej taserik na koncu,a vidim to slunce a na konci mesiac,jak keby Dan V zikal - buch je znama *14* *4* no a vlasne i stima lidma,pro mne moc emotivne *3*
  • celoush
    To je obecný problém. Lidé přeceňují znalosti lidí a podceňují jejich inteligenci. Jinak reakce/fór super. Bohužel Blaník není tak profláklý jako třeba Dobytí.
  • wenceslaus
    https://lh4.googleusercontent.com/proxy/9NtCmjxUPQml9Rz_zdO7wyQ3G21X_QpE-yjfwxccCWlBZOgJ423125UVFY6vaup_zFTYbicpXpVuCJnx-YEB9RA93AGITUc5Qdy3j9egSahAyAbVal_oAPI=w200-h200-nc

    Délka byla různá. Byli stejně jak ktátké, tak delší. Uplé kolem obličeje i ty volnější.

    Jde o kapuci, takže ji nemuseli mít nutně nasazenou stále.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit