Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Minimum 8800GT? seems very legit for me. *5*
  • fallanga
    Takhle se má dělat optimalizace. A to jsem se bál, že si to nezahraji.
  • Na hru se těším.EA se povedlo mě nalákat díky té akcí na DAO :D u kterého jsem o víkendu strávil 14 hodin :D.
    • u mne to fungovalo presne obracene
  • Magister_Peditum
    Nelíbí se mi ten action bar. Nalevo od něj je hned mapa a napravo jsou ikonky menu atd. Kam se tedy bude rozšiřovat? Protože mi snad nechtějí tvrdit, že mi bude stačit osm schopností... V obou předchozích dílech na to místa bylo dost, ale tady? Maximálně směrem vzhůru.
    • Keyz
      Čichám z toho tupost. *10*

      I když nemusí tam být mnoho dovedností. Ve Wasleland 2 jsem neměl potřebu rozšiřovat action bar.
      Hlavně co to je za grafiku? Je to napůl, kreslený, barevný... To jsem zvědav na to americké pojetí slova "inkvizice"
      • Hollywoodské pojetí *3*
    • Ale packari nemaji vic cudliku ...
      • Magister_Peditum
        To mají sice blbý, ale je mi to fuk. *4*
  • Docela sranda v tom videu vidět Mike Laidlaw mluvit o tom jak je pro ně PC verze důležitá, přitom to je člověk kterej přišel k Dragon Age až v pokročilým stádiu vývoje jen proto aby udělal konzolovou verzi a do značný míry to byl právě on kdo prosadil konzolizaci Dragon Age 2. *7*
  • Keyz
    "AMD šestijádro CPU 3.2 GHz, Intel čtyřjádro CPU 3.0 GHz"

    Sranda, jak AMD musí mít 6 jader, větší frekvenci a větší spotřebu , tak aby to bylo výkonově na stejné rovině jako Intel, který na to potřebuje méně jader, menší frekvenci a má menší spotřebu. *15*
    • fx 6300 - 92€
      i5 3350P - 150€
      sranda nie?
    • No me by zajimalo kolik jadr hra vyuzije, 2? Pozadavky na hry uz neberu tak dva roky vazne, nejvic si snad vzpomenu na COD Ghost a jeji pozadavky, o tom ze hnusnejsi AAA hra nez COD snad nikdy nevysla se ani nezminuju.
      • Kdyby 2 tak to bude megauspech. 99% games bezi na jednom jadre ve 32bitech => i jakejkoli pozadavek nad 2GB ram je nesmysl, protoze ta hra proste vic nedostane.
  • La_Furia_Roja
    No tak nevím Dragon Age 1 to určitě nebude. Klidně mě ukamenujte ale tohle nejdřív otestuju u strýčka Skidrowa. Po DA 2 už nenaletím. Člověk se těší na rpg a z toho zas vyleze hack n slash hříčka pro puberťáky. Nechápu, kde přišli na ty akční souboje. Ať si přijdou s novou značkou a necpou to do DA...oni fakt dneska musí zkazit všechno. Nedivím se, že se to všude hemží Indie hrama kdo má tyhle nechutné paskvily furt hrát. Přijde mi to, že hraju 10 let furt tu stejnou hru
    • Keyz
      To by mě zajímalo čím se Skidrow "proslavil"

      Málo crackují oproti ostatním, a ještě toho hodně mají blbě
      http://predb.me/?search=skidrow

      To spíše něco crackne SHiTROW. *3*
  • Nechci soudit knihu podle obalu, ale to UI vypadá dost chabě a minimalisticky, co se graficky týče. Jen aby to nebyla předzvěst nové DA2
  • Lukyz
    Ale beztak mi tyhle PR videa přijdou trochu tragikomický. Vždyť oni v podstatě prezentují to co se klasicky od PC hry očekává jako nějakou super featuru a ještě se plácají po zádech jak na PC hráče myslí. Nejde mi o to vyvolat nějakej flame, ale představte si opačnou situaci - 3min video na téma jak vývojáři myslí na konzolové hráče a jak támhle Eda, kterýmu už je 40 a od malička hrál na PSX zbožňuje, že GUI bude optimální pro ovládání na gamepadu. *7*

    Co si o tom myslíte vy?

    EDIT: Ano, vím že tady PSX těch 30 let není, ale byl to jen příklad...
    • Gratuluju! Máš skvěle našlápnuto nestát se průměrnou ovcí! Jen neusnout na vavřínech *15*
    • Keyz
      Je to komedie. Vůbec ta debata, že se myslí na PC hráče... Na to se musí extra myslet? To je teda doba... Logicky bych čekal, že na každé platformě to bude uděláno tak jak má. Zde se ty kecy ještě překládají. Mohlo by to začít klidně: " Máme zde další kec..."

      Prostě kec, jako kdyby výrobce aut pro Anglii psal, že si dal záležet a volant tedy přehodí... *1*
      To je základ, jako velká lišta, možnosti nastavení atd.. Jestli to tam nebude = chyba a snad se to projeví do hodnocení. I když, někomu praktické věci nevadí a klidně by to hrál nohama...

      Například nemožnost použít "Escape" na klávesnici k zavření oken ve hře (inventář atd). To mě dokonale vytáčí. Hraji a w,s,a,d ovládám třeba kameru atd. A pak je rychlejší a pohodlnější prostě zmáčknout Esc a ono to k*rva nejde. A musíš na to kliknout aby se to zavřelo. Tvl
    • davidBray
      chápu co myslíš. Nebo udělají něco super uber a ty si pak uvědomíš, že to už bylo ve hrách někdy před deseti lety a bylo to naprosto samozřejmé
  • ked uz si tu trpete tie vyskakovacie reklamy, tak ich tu aspon davajte take ktore sa daju vypinat a nehraju mi v pozadi, inak si tuto stranku strcte do kakaca

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit