Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra nevypadá nic extra, ty nároky (pokud je to pravda) jsou tak akorát.

    Spíš mě zaráží jak slabé stroje se u nás ještě objevují, ale chápu, že ne každý má peníze na upgrady a někteří tu ještě ani nevydělávají.
    • Tak ta minimalni sestava byla mozna prumer pred 5ti lety me prijde :D Dneska takovou sestavu sezenes celkem za levno. To uz tablety nektery jsou drazsi :D
    • To mas tak, ja som si kupil GTX970 a v niektorych hrach sa grafika flaka, ale pritom framerate neni plynuly. A nie, zvysok kompu neni brzdou, pretoze ak si to porovnam s benchmarkami napriklad z Metra LL, tak su viacmenej rovnake. Cloveka potom aj ta radost z noveho zeleza opusti.
    • Mám tři roky staré PC a doteď nebyl jediný důvod na něm cokoli měnit. Všechny hry které sem si pořídil v pohodě zmáknul. Na full nastavení grafiky sem nikdy nelpěl a na tom se ale ani do budoucna nic nezmění. Navíc kauzy typu 900p a 30 fps naznačují že jediný důvod k upgradu nebudou next gen tituly ale spíš paskvily na straně optimalizací PC verzí jednotlivých her. Požadavky DA na mě působí tak jako že se Bioware s Frostbitem sžili a nepouští do světa tragikomedie ala i7 a 4-6 GB VRAM. *6*
    • frag.ment
      Já bych peníze na upgrade (spíš už komplet nový PC) měl, ale nechce se mi, raději sem investoval do PS3 a taky do PS4. Už tak moc nehraju, takže se asi řadim do zde nenáviděné skupiny "casual" a na počítači už mě hraní nebaví. Dokud bude PC fungovat (web, hudební programy, dokumenty), tak mi stačí, ale divím se, že při dnešní politice firem ještě nic nevyhořelo a počítač stále funguje.
      • Ze misto upgradu PC mas PS4, bych se vzhledem k vykonu a zastaralosti PS4 moc nechlubil.
        • frag.ment
          Víš, ale mě nejde jen o výkon.. To už mě dávno přešlo.
          • Jakpak se to stane ze to cloveka prejde? Me bude 30, ale porad chcu hrat v maximalni mozne kvalite, rozliseni, FPS atd.
            • To ja se smirim i se stazenim detailu, ale pokud se neco cuka detaily nedetaily, to bych tu konzoli musel rozdupat.
            • C-BEAM
              pretože ťa hry ešta bavia natoľko, že si ochotný investovať viac a chceš si ich užiť na maximum. Mentála hry evidentne už moc nebavia a má záujem skôr o konkrétne hry ktoré sú iba na konzolách.
      • davidBray
        já jsem horší než ty. hraju na PC ale v gramlách mám gamepad *16*
    • davidBray
      jenže třeba ten můj stroj pořád utáhne 80-90% her co vychází, mám 17palec 1980x1050 či jak to je. hodín okno 1200x700, medium detaily a jsem spokojený. takže proč kupovat pořád nové stroje, tenhle noťas mám asi 5 až 6 let a zatím nemám důvod měnit.
    • wenceslaus
      Proboha... nebo do toho kazdej tolik neinvestuje a má i jiný zájmy.
      • No a ? Já mám taky spousty zájmů (a dražších), to neznamená, že nemůžu mít dobré PC.
        • wenceslaus
          V tom případě jich asi nemáš zas tak moc a ani nejsou zas tak moc drahé. Nebo máš abnormálně vysokej příjem - pak tu ale předvádíš ukázkové pokrytectví.
        • davidBray
          ano jsi milionář co má na hry čas 25 hodin denně na každým prstu dvě, ne tři členky švédského bikini teamu, v garáží lambo a v druhé ferrari. My víme...
          • Proč tu blábolíš takový kraviny. Ti co něco mají jsou špatní, protože sám to nemám? S takovým přístupem to nebudeš mít nikdy.
            • ani milionář si nebude 2x do roka upgradovat PC kvůli hrám, když mimo nich spoustu jiných daleko zajímavějších aktivit. Tak to prostě je, jsi kecálista.
            • davidBray
              ne, já to píšu proto, protože seš prostě blbec :) kterej nechce pochopit o čem se tady bavíme. Takže si na zítra nezapomeň cvičky a úkol do vlastivědy :)
  • frag.ment
    Já jsem v klidu, na PS4 mi to určitě pojede v pohodě (na PC starým 5 let už bych to asi nedal, protože mám jen 1GB kartu, Core 2 Quad 4 jádro na 3 GHz a to už taky není co bývalo :-) ). Každopádně si počkám na recenze, protože z toho mám zatím smíšený pocity. Hlavně chci co nejdříve recenzi na The Evil Within! Petře Poláčku, kdy ji můžeme očekávat? Mám cukání to jít zítra koupit..
    • davidBray
      .
    • davidBray
      mám dvoujádro 2,26, 512 MB grafiku geForce 9600 GT a 4 GB ram, laptop a hraju 80-90% her :) takže podle mě máš dělo :) a dá se to na to koukat! :)
      • C-BEAM
        ako ti na tom idú niektoré súčasné hry ? daj nejaké príklady a framerate.
        • davidBray
          neměřím framerate, buď se to hrát dá anebo nedá - nejsem fanda slow motion, to je třeba GTA 4 to se hrát nedá, to je na mašli. A nehraju hry typu CoD i když věřím, že zrovna tyhle by mi šlapali bez problémů. ale třeba
          rising storm, skyrim, batman AA + AC, ghost recon phantoms, poslední tomb rider, DmC, dark souls, metro 2033, lehce jsem projel seznam na steamu. "současnou" produkci zrovna nevyhledávám, protože mě tak nějak zrovna neoslovuje, a není na to hlavně čas :(

          a zaklínač 2 se na tom hrát taky nedá :-/

          netvrdím, že bych nechtěl nové pc, ale na to co já hraju to tak nějak stačí
          • Johnny
            Já mám AMD X4 965 Black edition, GTX460 1GB, a 8GB ram DDR3. A Shadow of mordor na plný hratelně (Textury High, bez AA), Alien také na plný bez AA uplně v poho, Dark Souls 1 i 2 na plny naprosto bez problemu, Zaklínač 2 také... takže já zatim opravdu nemám problém.
            Jinak Processor je na 4Ghz a na grafice trochu zvyšený napětí, tak jádra i pamětí...
          • Ja mam ctyrjadro, 8GB Ram, Ge force 560 gtx ti. Vsechny hry co sem chtel sem rozjel! Crysis 3 na medium vypnutej AA, Alien Isolation na high s vyplim AA stabilnich 60 FPS, takze i gigova karta dnesn hry zvladne. Ale na jare budu kupovat novou kartu, uz prestava stacit.
      • Tak koukat se dá i na psí lejno na chodníku ale není to to pravý "vořechový"
  • Lukyz
    Když se řeší jak je DA na PC strašně "awesome" - je vůbec nějaká hra na Frostbitu, která podporuje modifikace nebo to jednoduše zařízli s tím, že si vystačíme s DLC?
    • zarizli...do toho kretenskyho engine pomalu nejde ani dostat cestina,natoz nejaky modifikace...
      • Cosi
        Čeština do toho nejde vložit, protože Frostbite nepodporuje modifikace. Na zprovoznění češtiny je potřeba vytáhnout soubory s textem, rozbalit je z jejich formátu do nějakého přijatelného formátu, pak upravené texty zabalit a vložit do hry. Což je podstata modifikace a tomuhle se Frostbite brání. Proto nejsou žádné modifikace do Battlefieldu 4.
        • To mi rekni co ma engine spolecnyho s tim, ze autori jsou dmnti? Kolik asi clovekohodin by stalo implementovat(treba) zcela standardni a zdokumentovany .po/.mo ...??? 10 minut? Dokonce by to ve 100% pripadu nekolikanasobne zvedlo prodeje, protoze by se to dalo lokalizovat do naprosto cehokoli (za predpokladu, ze by ingame byl nejaky normalni font a ne obrazky). A co vic, dokonce ten format umi takovou hitech vec, jako spravne cislovat (jedna/3/10 kulka/kulky/kulek) a dalsi gramaticke vymozenosti ... Jo ja vim, v roce 2187 stim nekdo prijde jako s uber ficurou.
          • Cosi
            Nic. Oni prostě nechtějí, aby se jim v tom někdo hrabal. A myslet, si, že by modifikovatelnost enginu veřejností, zvedlo prodeje je úsměvný názor. Stejně jako myšlenka, že by se vývojáři zabývaly fonty, které by nějakým slovanským národům pomohly s přechylováním a sklonováním slov. Na to jsme moc malá zemička.
        • MoH Warfighter jede na Frostbite a české titulky do něj jsou dostupné a plně funkční. *6*
          • Cosi
            Tohle jsem si myslel, že je jasné, ale dobrá tedy:
            MOH Warfighter a Battlefield 3 běží na enginu Frostbite 2
            Battlefield 4 a Dragon Age: Inquisition běží na enginu Frostbite 3

            Ty čísla za názvem znamenají, že se jedná o jiný engine. A pokud mi chcete tvrdit, že se jedná o evoluci enginu a půjde ho tedy modifikovat, tak se do toho můžete pustit. Pokud najdete řešení na modifikování enginu, šup sem s ním.
          • A udelal je kdo? Komunita a nebo vyvojar/vydavatel hry?
            • S největší pravděpodobností komunita, jinak by se vydavatelé museli za ty pravopisný chyby stydět. *11* Zrovna to totiž hraju.
      • njn tak to je zly, kdyz nekam nejde dostat cestina tak to je v riti pac si to skoro ani nezahrajem :P Ono totiz prelozit si text ve hre to je skoro tak tezky jako prelozit Shakespeara.
        • Ëvidentně jsi vůbec nepochopil co tím chtěl Tom říct a děláš tu ze sebe pyču
          • Omyl, ja to pochopil, jen neberu jako bernou minci fakt, ze se nekam neda narvat cestina. Muzu tam sice narvat jiny assety a delat si s tim co chci,kdyz se to naucim ovladata. Ale nejde tam narvat cestina tak to ani nebudu zkouset. Woa
            • wenceslaus
              Ale co ta poznámka o Shakespearovi? Promiň, ale na tu reakce od MA docela sedne.
  • Doporučená je přesně moje :D *16*
  • Trosku manipulativni nadpis zacina to byt jak na idnesu
  • som zvedavy, ci to bude optimalizovane na 4 a viac jadier
    btw, DA:I by malo dostat aj Mantle podporu, ci nie?
    • Jo měl by, snad všechno běžící na FrostBitu by jí mělo mít, tak počítám i s DA.
  • Ty nároky jsou docela příjemný. De-facto to samé co má BF4. Akorát o giga VRAM méně. Bojím se, aby nebyly ořezané textury.
  • takže pc verze nebude hlavní, ale aspon se naní nevyUbisoftují.mno Bioware nikdy němelo s pc vs konzole problém, narozdíl třeba od ubisoftu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit