Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny
    Já mám AMD X4 965 Black edition, GTX460 1GB, a 8GB ram DDR3. A Shadow of mordor na plný hratelně (Textury High, bez AA), Alien také na plný bez AA uplně v poho, Dark Souls 1 i 2 na plny naprosto bez problemu, Zaklínač 2 také... takže já zatim opravdu nemám problém.
    Jinak Processor je na 4Ghz a na grafice trochu zvyšený napětí, tak jádra i pamětí...
  • Cosi
    Nic. Oni prostě nechtějí, aby se jim v tom někdo hrabal. A myslet, si, že by modifikovatelnost enginu veřejností, zvedlo prodeje je úsměvný názor. Stejně jako myšlenka, že by se vývojáři zabývaly fonty, které by nějakým slovanským národům pomohly s přechylováním a sklonováním slov. Na to jsme moc malá zemička.
  • Jack1947
    Minimum 8800GT? seems very legit for me. *5*
  • u mne to fungovalo presne obracene
  • Hollywoodské pojetí *3*
  • To mi rekni co ma engine spolecnyho s tim, ze autori jsou dmnti? Kolik asi clovekohodin by stalo implementovat(treba) zcela standardni a zdokumentovany .po/.mo ...??? 10 minut? Dokonce by to ve 100% pripadu nekolikanasobne zvedlo prodeje, protoze by se to dalo lokalizovat do naprosto cehokoli (za predpokladu, ze by ingame byl nejaky normalni font a ne obrazky). A co vic, dokonce ten format umi takovou hitech vec, jako spravne cislovat (jedna/3/10 kulka/kulky/kulek) a dalsi gramaticke vymozenosti ... Jo ja vim, v roce 2187 stim nekdo prijde jako s uber ficurou.
  • Gratuluju! Máš skvěle našlápnuto nestát se průměrnou ovcí! Jen neusnout na vavřínech *15*
  • To ja se smirim i se stazenim detailu, ale pokud se neco cuka detaily nedetaily, to bych tu konzoli musel rozdupat.
  • Keyz
    Čichám z toho tupost. *10*

    I když nemusí tam být mnoho dovedností. Ve Wasleland 2 jsem neměl potřebu rozšiřovat action bar.
    Hlavně co to je za grafiku? Je to napůl, kreslený, barevný... To jsem zvědav na to americké pojetí slova "inkvizice"
  • fallanga
    Takhle se má dělat optimalizace. A to jsem se bál, že si to nezahraji.
  • Kdyby 2 tak to bude megauspech. 99% games bezi na jednom jadre ve 32bitech => i jakejkoli pozadavek nad 2GB ram je nesmysl, protoze ta hra proste vic nedostane.
  • Magister_Peditum
    To mají sice blbý, ale je mi to fuk. *4*
  • Na hru se těším.EA se povedlo mě nalákat díky té akcí na DAO :D u kterého jsem o víkendu strávil 14 hodin :D.
  • Ale packari nemaji vic cudliku ...
  • Magister_Peditum
    Nelíbí se mi ten action bar. Nalevo od něj je hned mapa a napravo jsou ikonky menu atd. Kam se tedy bude rozšiřovat? Protože mi snad nechtějí tvrdit, že mi bude stačit osm schopností... V obou předchozích dílech na to místa bylo dost, ale tady? Maximálně směrem vzhůru.
  • fx 6300 - 92€
    i5 3350P - 150€
    sranda nie?
  • Docela sranda v tom videu vidět Mike Laidlaw mluvit o tom jak je pro ně PC verze důležitá, přitom to je člověk kterej přišel k Dragon Age až v pokročilým stádiu vývoje jen proto aby udělal konzolovou verzi a do značný míry to byl právě on kdo prosadil konzolizaci Dragon Age 2. *7*
  • No me by zajimalo kolik jadr hra vyuzije, 2? Pozadavky na hry uz neberu tak dva roky vazne, nejvic si snad vzpomenu na COD Ghost a jeji pozadavky, o tom ze hnusnejsi AAA hra nez COD snad nikdy nevysla se ani nezminuju.
  • Keyz
    To by mě zajímalo čím se Skidrow "proslavil"

    Málo crackují oproti ostatním, a ještě toho hodně mají blbě
    http://predb.me/?search=skidrow

    To spíše něco crackne SHiTROW. *3*
  • Keyz
    Je to komedie. Vůbec ta debata, že se myslí na PC hráče... Na to se musí extra myslet? To je teda doba... Logicky bych čekal, že na každé platformě to bude uděláno tak jak má. Zde se ty kecy ještě překládají. Mohlo by to začít klidně: " Máme zde další kec..."

    Prostě kec, jako kdyby výrobce aut pro Anglii psal, že si dal záležet a volant tedy přehodí... *1*
    To je základ, jako velká lišta, možnosti nastavení atd.. Jestli to tam nebude = chyba a snad se to projeví do hodnocení. I když, někomu praktické věci nevadí a klidně by to hrál nohama...

    Například nemožnost použít "Escape" na klávesnici k zavření oken ve hře (inventář atd). To mě dokonale vytáčí. Hraji a w,s,a,d ovládám třeba kameru atd. A pak je rychlejší a pohodlnější prostě zmáčknout Esc a ono to k*rva nejde. A musíš na to kliknout aby se to zavřelo. Tvl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit