Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    "AMD šestijádro CPU 3.2 GHz, Intel čtyřjádro CPU 3.0 GHz"

    Sranda, jak AMD musí mít 6 jader, větší frekvenci a větší spotřebu , tak aby to bylo výkonově na stejné rovině jako Intel, který na to potřebuje méně jader, menší frekvenci a má menší spotřebu. *15*
  • S největší pravděpodobností komunita, jinak by se vydavatelé museli za ty pravopisný chyby stydět. *11* Zrovna to totiž hraju.
  • Cosi
    Tohle jsem si myslel, že je jasné, ale dobrá tedy:
    MOH Warfighter a Battlefield 3 běží na enginu Frostbite 2
    Battlefield 4 a Dragon Age: Inquisition běží na enginu Frostbite 3

    Ty čísla za názvem znamenají, že se jedná o jiný engine. A pokud mi chcete tvrdit, že se jedná o evoluci enginu a půjde ho tedy modifikovat, tak se do toho můžete pustit. Pokud najdete řešení na modifikování enginu, šup sem s ním.
  • A udelal je kdo? Komunita a nebo vyvojar/vydavatel hry?
  • C-BEAM
    pretože ťa hry ešta bavia natoľko, že si ochotný investovať viac a chceš si ich užiť na maximum. Mentála hry evidentne už moc nebavia a má záujem skôr o konkrétne hry ktoré sú iba na konzolách.
  • Tak ta minimalni sestava byla mozna prumer pred 5ti lety me prijde :D Dneska takovou sestavu sezenes celkem za levno. To uz tablety nektery jsou drazsi :D
  • To mas tak, ja som si kupil GTX970 a v niektorych hrach sa grafika flaka, ale pritom framerate neni plynuly. A nie, zvysok kompu neni brzdou, pretoze ak si to porovnam s benchmarkami napriklad z Metra LL, tak su viacmenej rovnake. Cloveka potom aj ta radost z noveho zeleza opusti.
  • La_Furia_Roja
    No tak nevím Dragon Age 1 to určitě nebude. Klidně mě ukamenujte ale tohle nejdřív otestuju u strýčka Skidrowa. Po DA 2 už nenaletím. Člověk se těší na rpg a z toho zas vyleze hack n slash hříčka pro puberťáky. Nechápu, kde přišli na ty akční souboje. Ať si přijdou s novou značkou a necpou to do DA...oni fakt dneska musí zkazit všechno. Nedivím se, že se to všude hemží Indie hrama kdo má tyhle nechutné paskvily furt hrát. Přijde mi to, že hraju 10 let furt tu stejnou hru
  • MoH Warfighter jede na Frostbite a české titulky do něj jsou dostupné a plně funkční. *6*
  • Mám tři roky staré PC a doteď nebyl jediný důvod na něm cokoli měnit. Všechny hry které sem si pořídil v pohodě zmáknul. Na full nastavení grafiky sem nikdy nelpěl a na tom se ale ani do budoucna nic nezmění. Navíc kauzy typu 900p a 30 fps naznačují že jediný důvod k upgradu nebudou next gen tituly ale spíš paskvily na straně optimalizací PC verzí jednotlivých her. Požadavky DA na mě působí tak jako že se Bioware s Frostbitem sžili a nepouští do světa tragikomedie ala i7 a 4-6 GB VRAM. *6*
  • ani milionář si nebude 2x do roka upgradovat PC kvůli hrám, když mimo nich spoustu jiných daleko zajímavějších aktivit. Tak to prostě je, jsi kecálista.
  • wenceslaus
    V tom případě jich asi nemáš zas tak moc a ani nejsou zas tak moc drahé. Nebo máš abnormálně vysokej příjem - pak tu ale předvádíš ukázkové pokrytectví.
  • Jakpak se to stane ze to cloveka prejde? Me bude 30, ale porad chcu hrat v maximalni mozne kvalite, rozliseni, FPS atd.
  • Nechci soudit knihu podle obalu, ale to UI vypadá dost chabě a minimalisticky, co se graficky týče. Jen aby to nebyla předzvěst nové DA2
  • frag.ment
    Víš, ale mě nejde jen o výkon.. To už mě dávno přešlo.
  • Ja mam ctyrjadro, 8GB Ram, Ge force 560 gtx ti. Vsechny hry co sem chtel sem rozjel! Crysis 3 na medium vypnutej AA, Alien Isolation na high s vyplim AA stabilnich 60 FPS, takze i gigova karta dnesn hry zvladne. Ale na jare budu kupovat novou kartu, uz prestava stacit.
  • davidBray
    chápu co myslíš. Nebo udělají něco super uber a ty si pak uvědomíš, že to už bylo ve hrách někdy před deseti lety a bylo to naprosto samozřejmé
  • davidBray
    ne, já to píšu proto, protože seš prostě blbec :) kterej nechce pochopit o čem se tady bavíme. Takže si na zítra nezapomeň cvičky a úkol do vlastivědy :)
  • Lukyz
    Ale beztak mi tyhle PR videa přijdou trochu tragikomický. Vždyť oni v podstatě prezentují to co se klasicky od PC hry očekává jako nějakou super featuru a ještě se plácají po zádech jak na PC hráče myslí. Nejde mi o to vyvolat nějakej flame, ale představte si opačnou situaci - 3min video na téma jak vývojáři myslí na konzolové hráče a jak támhle Eda, kterýmu už je 40 a od malička hrál na PSX zbožňuje, že GUI bude optimální pro ovládání na gamepadu. *7*

    Co si o tom myslíte vy?

    EDIT: Ano, vím že tady PSX těch 30 let není, ale byl to jen příklad...
  • Ze misto upgradu PC mas PS4, bych se vzhledem k vykonu a zastaralosti PS4 moc nechlubil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit