Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč tu blábolíš takový kraviny. Ti co něco mají jsou špatní, protože sám to nemám? S takovým přístupem to nebudeš mít nikdy.
  • davidBray
    ano jsi milionář co má na hry čas 25 hodin denně na každým prstu dvě, ne tři členky švédského bikini teamu, v garáží lambo a v druhé ferrari. My víme...
  • davidBray
    neměřím framerate, buď se to hrát dá anebo nedá - nejsem fanda slow motion, to je třeba GTA 4 to se hrát nedá, to je na mašli. A nehraju hry typu CoD i když věřím, že zrovna tyhle by mi šlapali bez problémů. ale třeba
    rising storm, skyrim, batman AA + AC, ghost recon phantoms, poslední tomb rider, DmC, dark souls, metro 2033, lehce jsem projel seznam na steamu. "současnou" produkci zrovna nevyhledávám, protože mě tak nějak zrovna neoslovuje, a není na to hlavně čas :(

    a zaklínač 2 se na tom hrát taky nedá :-/

    netvrdím, že bych nechtěl nové pc, ale na to co já hraju to tak nějak stačí
  • No a ? Já mám taky spousty zájmů (a dražších), to neznamená, že nemůžu mít dobré PC.
  • C-BEAM
    ako ti na tom idú niektoré súčasné hry ? daj nejaké príklady a framerate.
  • Tak koukat se dá i na psí lejno na chodníku ale není to to pravý "vořechový"
  • ked uz si tu trpete tie vyskakovacie reklamy, tak ich tu aspon davajte take ktore sa daju vypinat a nehraju mi v pozadi, inak si tuto stranku strcte do kakaca
  • davidBray
    já jsem horší než ty. hraju na PC ale v gramlách mám gamepad *16*
  • Cosi
    Čeština do toho nejde vložit, protože Frostbite nepodporuje modifikace. Na zprovoznění češtiny je potřeba vytáhnout soubory s textem, rozbalit je z jejich formátu do nějakého přijatelného formátu, pak upravené texty zabalit a vložit do hry. Což je podstata modifikace a tomuhle se Frostbite brání. Proto nejsou žádné modifikace do Battlefieldu 4.
  • davidBray
    .
  • frag.ment
    Já bych peníze na upgrade (spíš už komplet nový PC) měl, ale nechce se mi, raději sem investoval do PS3 a taky do PS4. Už tak moc nehraju, takže se asi řadim do zde nenáviděné skupiny "casual" a na počítači už mě hraní nebaví. Dokud bude PC fungovat (web, hudební programy, dokumenty), tak mi stačí, ale divím se, že při dnešní politice firem ještě nic nevyhořelo a počítač stále funguje.
  • davidBray
    jenže třeba ten můj stroj pořád utáhne 80-90% her co vychází, mám 17palec 1980x1050 či jak to je. hodín okno 1200x700, medium detaily a jsem spokojený. takže proč kupovat pořád nové stroje, tenhle noťas mám asi 5 až 6 let a zatím nemám důvod měnit.
  • wenceslaus
    Proboha... nebo do toho kazdej tolik neinvestuje a má i jiný zájmy.
  • wenceslaus
    Ale co ta poznámka o Shakespearovi? Promiň, ale na tu reakce od MA docela sedne.
  • Ta hra nevypadá nic extra, ty nároky (pokud je to pravda) jsou tak akorát.

    Spíš mě zaráží jak slabé stroje se u nás ještě objevují, ale chápu, že ne každý má peníze na upgrady a někteří tu ještě ani nevydělávají.
  • Omyl, ja to pochopil, jen neberu jako bernou minci fakt, ze se nekam neda narvat cestina. Muzu tam sice narvat jiny assety a delat si s tim co chci,kdyz se to naucim ovladata. Ale nejde tam narvat cestina tak to ani nebudu zkouset. Woa
  • davidBray
    mám dvoujádro 2,26, 512 MB grafiku geForce 9600 GT a 4 GB ram, laptop a hraju 80-90% her :) takže podle mě máš dělo :) a dá se to na to koukat! :)
  • Ëvidentně jsi vůbec nepochopil co tím chtěl Tom říct a děláš tu ze sebe pyču
  • frag.ment
    Já jsem v klidu, na PS4 mi to určitě pojede v pohodě (na PC starým 5 let už bych to asi nedal, protože mám jen 1GB kartu, Core 2 Quad 4 jádro na 3 GHz a to už taky není co bývalo :-) ). Každopádně si počkám na recenze, protože z toho mám zatím smíšený pocity. Hlavně chci co nejdříve recenzi na The Evil Within! Petře Poláčku, kdy ji můžeme očekávat? Mám cukání to jít zítra koupit..
  • njn tak to je zly, kdyz nekam nejde dostat cestina tak to je v riti pac si to skoro ani nezahrajem :P Ono totiz prelozit si text ve hre to je skoro tak tezky jako prelozit Shakespeara.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit