Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zřejmě právě MOBA hry jsou založené na těchto "oblečcích", proto jsou stále populární. Pokud autoři přidají nějaké ty featurky navíc, určitě to za něco může stát. Líbí se mi, že v herním průmyslu stále ještě funguje kapitalismus, ať už kickstartrovskej nebo třeba i tyhle MOBA hry. *4* *8*
  • Nemá to smysl, právě tenhle člověk je pěkně zmasírovanej médii (ideální život Sama doma). Levičácký kecy typu za každej den alespoň jednu knihu to jenom potvrzuje. Je fakt moc tenhle boreček, co jen "sedí a otravuje tu na diskuzích o hrách jak moucha co sedí na hovnech a otravuje". + Tvoje ad hominem argumenty tybu low life ubožáci atd.. jsou ještě víc "hilarious". Chudáci tvoje budoucí děti, protože podle toho co tu píšeš jim neposkytneš svobodný život.
  • facepalm: Ty máš jeden velkej problém, neuvědomuješ si, že ty aktivity, který jsem vypsal, nejsou jediný aktivty, který člověk může dělat, aby nežil dokola jeden den u počítače po celej svuj sračkózní život. Je jich nepřeberný množství a to, že si to neuvědomuješ, z tebe dělá už předem ztracenýho člověka, kterej alternativu k sezení u videoher už nikdy neuvidí. A pokud by tě žádná jiná aktivita kromě paření na kompu z toho nepřebernýho množství nebavila, tak je to taky jen důkaz, jak moc jsi v hajzlu.
    A ano, já budu dělat vše s rozumem a budu mít bohaté kulturní využití, budu se usmívat celej den, vypadat chytře a sečtěle a ty budeš všechno dělat nevyrovnaně, kulturně budeš nepoužitelnej, budeš celý dny nasranej a protivnej a budeš vypadat stupidně a zaostale..
    A to, že nesnášíš socializaci? To jsi v tom případě asociál a tim bych se moc nechlubil..
  • Smutna je pouze tva predstava "normalniho" zivota, ktera obsahuje delani ruznejch aktivit a to takovejch, ze nikoho nemuzou bavit vsechny. A na co budu delat vec ktera me nebavi a budu tim ztracet cas ? Abych si mohl pokecat se zabednencem co si mysli ze lidi ktery delaj to co je bavi nemaj zivot ? Ty lidi zijou uplne normalne.
  • Me by zajimalo, z jakeho duvodu tomu rikas ubohej zivot ? To nekomu zavidis to ze muze delat stale to co ho bavi ? Ty prosimte s tim svym vyrokem "s mírou" uz se di zahrabat. Nevim kde si vzal ten nesmysl, ze aby byl clovek normalni tak musi kazdou chvili delat jinou aktivitu a prokladat si to kulturnima vlozkama jako cetbou knih. Naprosto nepobiram tvuj myslenkovej pochod, ale nekoho podobneho jako ty uz jsem jednou potkal. Nema cenu argumentovat s takovejma zabednencema, protoze stale budou mlit to svoje pramenici z nejaky utkvely predstavy o "zivote".
  • Já chápu, o čem píšeš. Sedíš u LoLka celej víkend, bolí tě z toho prd*l a jsi nasranej, že někdo poukázal na to, jak smutnej vedeš život.
  • Preed
    Ak nechapes o com pisem si proste bud primitiv alebo troll,tvoje prispevky sa nedaju citat,su hlupe,utocne a generalizuju, tvoje vyroky co som tam vypisal hovoria za vsetko,nazor sa da prezentovat aj normalne,co ty nerobis. A nepisal som ze nemas rad hry ale ze nemas rad ludi co ich hraju VELA,alebo mas nejaku traumu z hracov MOBA hier,neviem, ale spamataj sa.
  • Jediné co mě dostalo je ten příbeh.Jako chápu že nějaký hromadný ala Mass Effect či Dragon Age nemůžeme v těchto hrách čekat že? Ale snad každá postava jak na LoLku tak i na Dotě má docela zajímavý Lore-příběh proč se postava dostala do League nebo co byla před tím než se dostala to těchto arén,některé lore jsou i celkem smutné (viz. například lore nadcházející postavy na LoL-Lucian) *4*
  • Já neřikal, že nemám rád videohry, já to sleduju a občas i hraju, ale s mírou. Já nechápu, že když má někdo tak ubohej život, že tráví u videoher a u PC všechen volnej čas, tak že má ještě potřebu nadávat na internetu někomu, kdo na to poukáže. Možná je to jen fanatismus fanouška MOBA her, že jsem se navezl do jeho modly. *15*
  • Preed
    Podla skusenosti s tvojimi asi 5timi prispevkami si primitivny kokot,ktory je bud obycajny troll alebo nejake finalne stadium retardacie ludskej rasy, z tych vsetkych sraciek co si sem popisal, sa ta vybrat akurat to,ze nenavidis vsetkych co hraju vela video hry a pises to do diskusie na hernej sajte co znova vypoveda o tvojom intelekte alebo trollovaciom potenciale rovnemu nula, podporene skutocne skvostnymi nazormi ako ''přitom je to vážně jedno, protože pokud u toho sedíte víc jak hodinu a půl denně, tak jste všichni stejný lowlife ubožáci.'' alebo ''A soudě dle mojí asi půlhodinový zkušenosti se samotnejma MOBA hrama bych to už nikdy nehrál znova, z toho důvodu, že je to prostě primitivní repetetivní sra*ko-žánr, pro no-life kids, který si myslej, jak skillej, ale přitom má pro společnost jejich život hodnotu života mouchy, která podobně jako oni celý dny jen sedí na hovnech a otravuje..''
    ktore su nekonecne stupidne a neda sa na ne reagovat,ak nie si troll tak si chod svoje komplexy riesit niekde inde a ak ano tak prestan kazit diskusie normalnym ludom,tak ci tak,pal do piče,pekny den. :)
  • to je nejlepsi no, takovy delaj z deti v ordinaci v ruzove zahrade tim jakej jim predkladaj scenar :D
  • btw. opravdu nevim kde beres to slovo nolife. Kazdej si zije jak chce, zadnej "nolife" neexistuje. Aby si mel nejakej "life" tak to znamena ze kazdej den musim delat jinou aktivitu ? Nemuzu delat to co me proste bavi a jeste si to musim prokladat cetbou knih a delat jak me to vsechno strasne bavi :D Pane boze, ty bys zaslouzil nakopat do xichtu
  • to jiste no, tva vysnena predstava o dokonalem jedinci ktery chodi na drink a druhy den 40km na kole a proklada si to kulturni vlozkou - cetbou knih, je opravdu k smichu.
  • PROBOHA! Jak dlouho jsi takovou větu vymýšlel? Vypíchl jsi definici sebe nebo to, co nejčastěji slýcháš? Napsal jsi tu největší snůšku předsudků o hráčích, že...páááni, to si vážně myslíš, že když něco takovýho napíšeš v internetové diskuzi, tak každej stáhne ocas a řekne si "Tyjo, to je alfa samec..." *8* O co se to snažíš *8*
  • Meles strasny hovadiny. Spolecnost se hrouti z uplne jinyho duvodu nez protoze nekdo hraje hry na pc. A ty tvoje kecy s kulturnima vlozkama a prokladanim cetbou knih, z toho mi de fakt mraz po zadech. Kdyz nekdo nechce jit do divadla nebo na drink s prateli, tak proste nejde. Nekdo na drinky neni, nekdo neni na cetbu knih, tak proc by do p*dele mel neco cist ? Muzes mi rict co bude mit nekdo z toho ze budu lezet u rybnika na dece a cumet do blba pul dne, kdyz se muze bavit tak jak on chce ? Ano nekoho to bavi jit se jentak koupat, nekoho ne. Prestan tady vnucovat svoji snovou predstavu o dokonale spolecnosti, kde bych se snad radsi i zabil. Precist knihu si dokaze kazdej. Ne kazdej ji ovsem cist CHCE. Pro tvoji informaci sezeni u PC obsahuje jak sledovani filmu dle vlastniho vyberu, dale kulturni vyziti, pasivni uceni ciziho jazyka - muj pripad, anglicky sem se naucil z her, a i socializaci, kterou osobne naprosto pohrdam, a tudiz pohrdam i tebou, za to jak si tu hrajes na sporadaneho obcana ktery dela vse s rozumem a ma bohate kulturni vyziti a usmiva se cely den jak pako a vypada desne chytre a sectele. Ale koukam ze abych v tvych uplne zamlzenych ocich vypadal obstojne, tak musim take jeden den jezdit na kole, druhrej den jit do divadla a treti den cist knihu nebo lezet na dece u rybnika a delat takovou pretvarku az to neni mozny. Muzes mi rict kde zijes prosimte ?
  • Omyl, nechápeš to ty. Několikrát v týdnu jedu pryč v 7 nebo v 8 ráno a vracím se za cca 12 hodin domů. Jsem utahanej a opravdu nemám náladu něco číst nebo jet někam na kole, tak prostě sednu k PC a dám si třeba 4 hry a jdu spát. Dle tvé definice jsem bezmozek, blb a nula, děkuji.

    Jde o to, že hodnotíš něco, s čím vlastně zkušenost nemáš a vaříš z vody. Jinak nechci tvrdit, že se mýlíš ve všem, ale v tomhle koknrétně absolutně. Tvá teorie (ano opravdu teorie) má díry a předkládáš je za absolutní pravdu a opovrhuješ všemi, kdo podle ní do toho zapadají. Tímto ti gratuluji, děláš ze sebe blbce právě ty.

    Ad moba hry: Právě moba je geniální v tom, že tě absolutně nenutí hrát několik hodin denně, já běžně hraji jednu až dvě hry v týdnu a o víkendu (povětšinou v sobotu po rušném pátku) u toho pár hodin strávim. Běžně se stává, že i týden nehraji a narozdíl od MMO to absolutně ničemu nevadí.

    Jinak třeba dota je poměrně složitá, každá hra je jiná a pokud nepoužíváš mozek, netaktizuješ, nekomunikuješ a nehraješ týmově, tak kazíš hru ostatním.
  • jindra.veliky
    pani..jak originalni hra...

    *7*
  • Razi3l: Si to nepochopil. Právě to, že jenom abych to pochopil tak musim 40 hodin svýho života strávit přikovanej k PC, je důvod proč tim a lidma co to hrajou aktivně opovrhuju. Znám lidi, co trávěj 8 hodin denně u PC (převážně u takovejch kok*tin jako jsou MOBA hry) - to máš, když nepočítáš odchylky, který jsou ale imho přibližně stejný v plusovejch i mínusovejch hodnotách, 121 dní za rok. To je třetina roku strávená sezením u PC. Ať mi nikdo netvrdí, že tě takovejhle přístup k životu nezmění ve vybledlýho nepohyblivýho mloka s blánama přes oči, kterej se na sluníčku rozpustí a vítr ho rozfouká.
    TumaPetr: +1
  • TumaPetr
    Máš pravdu, a tak počítej s hodně negativními reakcemi, protože lidi tu najednou nezapojí mozek a neřeknou si, že na tom něco bude, dají ti za pravdu a změní se. Radši tě vyfuckují a budou dál hrát hodiny denně, bez manželky, bez dětí, bez pořádné práce, bez budoucnosti, a aby na to vše zapomněli, tak si občas vylejí chlastem mozky. Neříkám, že to zde platí pro všechny, ale těch co nejvíce nadávají se to týká nejvíc.
    PS: Lidi nezměníš, radši se zaměř na zlepšování svého života a své rodiny.
  • Když jsi tak složitý člověk, jak můžeš hodnotit žánr na základě půl hodinové zkušenosti s jednou hrou?
    Zkus Dotu 2 - tam je věkový průměr vyšší, protože je složitější. Samozřejmě po jedné hře nepochopíš, co máš dělat. Pokud to opravdu chceš hodnotit, tak by jsi měl odehrát alespoň 40 hodin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit