Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jde mi o to, že MOBA hry jsou koncipovaný tak, aby natáhly mentálně slabý jedince, přikovaly je k monitoru na deset hodin denně a vymlely jim mozky ještě víc, než je vymletý už maj. Takže mi nezbejvá než opovrhovat jak hrou, tak hráčema.. hate the player and hate the game.
    A samozřejmě nejde jen o MOBA hry, všeobecně budu vždycky pohrdat každym bezcennym lowlifem, kterej tráví u her většinu dne..
  • Dobra multiplayerova hra je zakonite repetetivni. Takove CSko. Behas dokola na te same mapce. Starcraft, stavis to same dokola, par variaci sem a tam... Pritom sou to nejhranejsi a hry s nejlepsi hratelnosti ze.

    Najdi si 5 kamaradu a skus si to znova. V kadze hre je 90% dementu (tak jako v zivote vseobecne).
  • A proc ne, pokad prinesou neco noveho do tohoto zanru, nez noveho hrdninu kterej je variace na to same po sto patesate v bede modrem tak sem za. Vsecko je to na jedno brdo, a kde je napsano ze moba hra musi byt na jedno brdo. Nikde.
  • Aha takze kdyz hrajou neco jineho tak uz ma jejich zivot pro spolecnost vetsi hodnotu ? S timto nazorem na hry opravdu netusim co delas na tomto webu, jinak souhlasim ze jsou to z 95% c*raci :)
  • ona ta hra by třeba nebyla zase až tak špatná, ale ta "komunita".. to je něco děsivého. Inu s těmi (před)pubescenty nebudete daleko od pravdy.
  • Soudě dle mejch zkušeností s lidma, co hrajou LoL a podobný MOBA nesmysly, bych k tomuhle kanálovýmu žánru pro uhroidní pubescenty nikdy neklesnul z důvodu, co to hraje za č*ráky. A soudě dle mojí asi půlhodinový zkušenosti se samotnejma MOBA hrama bych to už nikdy nehrál znova, z toho důvodu, že je to prostě primitivní repetetivní sra*ko-žánr, pro no-life kids, který si myslej, jak skillej, ale přitom má pro společnost jejich život hodnotu života mouchy, která podobně jako oni celý dny jen sedí na hovnech a otravuje..
  • Jsem zvědav jakého úspěchu dosáhnou další chystané Moba hry jako tohle nebo chystané Blizzard allstars. Po tom co Dota 2 vyšla jako plně free to play ničím neomezované, kde je vše co je potřeba k hraní zdarma, platí se pouze za kostýmy pro hrdiny nebo za vstupenky na oficiální turnaje. Řekl bych že v dané chvíli je takových her dost :).
  • Kr.Pa
    Logika mi říká, že když firma vydá další (ihned) MOBA hru, tak s tou první bude něco špatně. Vážně si myslí, že jste tací hloupí?
  • Zayl
    Teda když se dělal HoN a prakticky vyrabovala celá DotA .... chápal jsem to jako způsob, jak si zahrát dotu na lepším enginu (nebo minimálně enginu dělaného pro tento styl hry). A teď to vypadá že vyrabujeme LoL! Geniální.

    Dopadne to tak, že LoLkaři budou mít 0 důvodů jít hrát klon jejich hry a hráči doty se tomu budou akorát tak smát, protože to bude vypadat hůř něž dota, bude to jednodušší a naprosto zbytečné.
  • ten vytvarny styl je teda hnusny..podoba sa to viac na lolko
  • Savage 1 <3, sa na lankach drtilo az az :) Super spomienky.
    Dvojka az tak nie...
    Takze suhlas, nove Savage by bolo fajn.
  • Většina MOBA hráčů to pravděpodobně zkusí a druhý den budou hrát už zase svoji hru, ale může to být opravdu dobrý(ale zatím se mi ještě nepovedlo z Doty přesedlat). Já to vidím jako pokračování k HoN. Jako že budou chtít ať jejich komunita přesedlá na tohle a jakmile hra má solidnější hráčskou základnu, je docela možné že se pomalu a jistě začne rozrůstat. HoN jsem jednu dobu hrál, takže pokud to bude rychlá zábavná moba, proč to občas nezahrát.
  • Počítám s tím, že se jim nepovee sesadit dotu 2 nebo LoLko, ale třeba překvapí a udělají hratelnou hru, která si najde své fanoušky :) hlavně at to není pay to win a at přidaj nové nápady a *like*
  • No vida, aspon nekdo, kdo tu hru pamatuje :D
  • smajdal
    Hmm, nezdá se, že by po dalších moba hrách byla poptávka (pamatujete na ohlašování všemožných mmo v době kralování WoW?). Ale nic proti, ať to zkusí, smát se jim nebudu, když se to nepovede.
  • jakožto fanoušek Doty 2 a minulí hráč HoNka mě tohle určitě zajímá a budu se těšit! :)
  • TumaPetr
    Kéž by radši udělali další Savage. Nějaký ten Savage HD na PS3/X360 bych hrál jako divý. :)
  • :( KUA .... A odkazy na původní Strife budou přehlušeny touhle splácaninou ... *13*
  • Jak už tady někdo námátl, ''spojením'' LoL a HoN by právě mohl být ten klíč k vytvoření naprosté pecky v oboru MOBA her,takže to rozhodně budu sledovat a těšít se! *3*
  • Vypadá to jako kdyby HoN a LoL měli spolu dítě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit