Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

    A můžu ho zmiňovat i během hraní a stejně si tu hru užít, když bude dobrá.

  • uher

    Dovolím si tvrdit že odhlédnout úplně schopen nejsi, protože v obou komentářích jeho jméno zmiňuješ.

  • dworkin

    Zatím nijak, hra ještě nevyšla a nevíme, jak bude běhat a co bude obsahem jednotlivých edic.

    Že bude rozbitá, o tom bych moc nepochyboval. Šest roků ve vývoji a nejsou schopni dát konkrétní datum? To si moc nejsou jistý tím, v jakým stavu tu hru mají teď a za jak dlouho ji dokážou dostat do stavu, kdy ji můžou vydat.

    Samozřejmě bych se rád pletl. Narozdíl od jiných tady jsem schopen odhlédnout od toho, že na hře dělá Vávra, a jednička mě bavila, takže jsem připravený dát dvojce šanci.

  • uher

    Jak to vidíš teď? 🙂

  • morokura

    Se zastaralostí CryEnginu souhlasím, už i vývojáří Star Citizen z něj udělali svůj vlastní engine a půvdní opustili. UE5 bude určitě o dost napřed, jen mi nepřišlo z Danova odpovědí, že by v něm tu novou hru vyvíjeli, plus by museli začít v podstatě od nuly potom no, uvidíme :).

    Decima by byla super, Forbidden West na PC je jeden z nejlepších portů co jsem kdy hrál co se týče grafiky a optimalizace, ale tu si bude držet Sony nejspíš jen pro sebe.

  • blaiddtom

    Unreal ich mozno predcil, ale predcil ich aj v problemovosti...viz optimalizacia dnesnych hier...radsej budem mat hru v slabsom engine, ako rok cakat kym vyladia performance

  • Carnage666

    Jako na jednu stranu souhlasím, už v tom měli celou jednu hru a dělat vše odznova je velkej nápor, ale přijde mi že právě proto vývoj docela trval. Pokud by se jelo furt na stejný verzi Cryengine myslim si že by oznámení přišlo mnohem dřív než až v roce 2024. Ten engine podle mě byla celkově neštastná volba, když sem to poprvé zapnul měl sem ranec vizuálních bugů a doskakujících textur nebo dokonce nevykreslené brnění na NPC postavách. Jak píše Bohumil podemnou jen Crytek v tom uměl dostatečně a i dokonce oni chtějí tenhle rok přejít na úplně novou verzi a vůbec nevim jestli tu budou prodávat jako tu aktuální. Ještě mě napadá že můžou tu novou hru dělat v Decima engine, v Horizonu se mi tolik nelíbil ale Kojima v něm dělal Death Stranding a ten vypadá velmi dobře.

    A Dan sice nemusí mít UE rád, ale Dan nemusí mít v tomhle hlavní slovo. Není v tý firmě sám. A nebo je tu taky možnost že už mají vlastní engine ale to by mě hodně překvapilo. I CD Projekt se svým končí a přechází na UE.

  • BohumilCisar

    Držet se CryEnginu by byla šílenost. Ten engine byl špička naposled někdy před 12 lety, kdy to mělo bezkonkurenční uživatelské rozhraní pro level creatory. Kromě Cryteku s tím nikdo jiný pořádně neuměl. Věřím, že Unreal je za tu dobu nejen dohnal, ale i předčil. 

  • morokura

    Spíš si myslím, že se budou držet CryEnginu, kde už maj od jedničky hromadu věcí udělaných jako například svoje vlastní vývojářský nástroje a vyřešených spoustu problémů, který řešili při vývoji jedničky. Navíc nedávno Dan v jednom z podcastů mluvil o tom, že se v UE5 dělá dost špatně vegetace a navíc je to pak ještě přehnaně náročný na výkon. A nevypadalo to, že mluví z valstní zkušenosti :).

  • morokura

    Doufám, že je všem jasný, že to 100% bude pokračování KCD. Dan to i omylem naznačil v jednom z nedávných podcastů, kdy odpovědel na dotaz ohledně jedný mechaniky v KCD ve smyslu: "v tý jedničce jsme to dělali tak...". KCD je pro mě výjimečná a unikátní hra, takže se hodně těším na představení pokračování a podle prodejů a popularity si myslím, že to tak bude mít i většina hráčů jedničky.

  • jak nie priame pokracovanie


    kdyz to skoncilo cliffhangerem jak nejaka sezona nekonecnyho serialu

  • blaiddtom

    z tvojho okolia*

  • blaiddtom

    niektori z nas hladaju v hrach nieco viac nez len pozlatko...je nas dnes uz sice mensina, ale stale velky trh

  • blaiddtom

    tak sa to nauc... Vavra, tak ako kazdy ma plne pravo na svoje nazory...ked ma niekto s tvojho okolia na nieco iny pohlad tiez ho odstrihnes zo zivota ? kde je nejaka tolerancia ? mne sa paci ako sa vsetci chcu hrat na demokraciu a slobodu slova, ale najradsej by umlcali kazdeho, kto ma iny pohlad na svet...

    potom dufam ze nekupujus ani ziadne hry od korporatov=nic z 3ackovej produkcie....ci tam to nejsu cesi, ktorych nesledujes tak ti to je jedno? 

  • blaiddtom

    precenovana ??? ked uz tak skor presny opak...mimo hier od pirani, rockstaru a s prizmurenym okom zaklinaca 3 je to jediny poctivy open world na trhu....vsetko ostatne je jako cez kopirak...krasne svety, nulova imerzia, nulova interakcia, bezduche a mnozstvo generickeho balastu..ci uz ACčka, Far Cry a hlavne Ghost of Tshushima, Horizon, Spiderman a dalsie...vsetko je to v jadre doslova jedna a ta ista hra(tym netvrdim ze su zle...ale hrat po 10x to iste uz ma fakt sralo)... v KDC ten svet zije, NPC reaguju na hraca, v hardcore rezime nie su ziadne ukazovatka pre malomocnych(a clovek zo zadania dostane dostatok informacii aby ich ani nepotreboval narozdiel od vyssie spomentych hier), vsetko vo svete ma svoje miesto a vsetky questy maju zmysel...a mozem pokracovat do rana....

    ano Vavra je hnup, ale hry robi sakra dobre...a warhorse nie je ani zdaleka len o nom

  • KIMCID

    Pevně doufám že tahle díra, bude jednou dobře zalepená.

  • Houdini

    Môj tip je KC2 aj keď nie priame pokračovanie.

  • Inquisitor

    Souhlas, třicetiletá válka je trestuhodně opomíjená. Přitom nabízí tolik příběhů, dramat. To by vydalo na hodně filmů a her.

  • KIMCID

    Rád bych nějakou hru z druhé půlky třicetileté války. Tohle téma je hodně opomíjené.

  • Hele taky to mám podobně ( A to asi spoustu věcí o Vávrovi ještě nevím). Ta jeho nutnost být odborníkem na jiná témata (kterým vůbec nerozumí), je rozčilující. Na druhou stranu na tom pracuje dalších 200+ lidí, kteří s ním nemusejí ve všem souhlasit... A asi by bylo blbý je radikalizovat ostrakizací...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit