Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    Tak zase musíš brát v potaz že to byla první hra od studia Warhorse a pak taky to že Cryengine na to co chtěli nebyl úplně stavěnej. Hodně bych se divil kdyby tahle nová hra neběžela třeba na UE4 nebo dokonce UE5.

  • Sem zvedavej jak to bude vypadat.Cekal sem pokračování daleko dřív.V současnosti si nedovedu představit,že to to bude ve stejné grafice jako 1cka

  • Inquisitor

    Vůbec nevím o co jde, ale dobře no. Omlouvám se za nepochopení:)

  • zx_spektrum

    Přijde mi, že vývoj KCD2 je už dlouho veřejné tajemství, takže bych spíše čekal tohle. Na druhou stranu... člověk by doufal, že vývoj KCD2 je už natolik daleko, aby to sice vyšlo relativně brzo, ale zároveň aby firma o 200+ lidech dělala i na jiném projektu.

  • mel jsem na mysli debris v grafice, ne v IRL

  • Inquisitor

    Ale lidé ve středověku nežili ve špíně:)

  • furt nejak nechapu uspech KCD... mas nadupanou masinu, grafiky/enginy her na spici aby sis hral... na nejakej realni stredovek "bez fantasie a draku"?

    a pak pustis hru a vesnice uklizena, zadny debris, neviditelne zdi, detinskej retro-interface atd... a furt jen vykecavacky s NPC, holt uninstal, aspon u mne :((

    takze doufam ze to bude neco jinyho nez KCD

  • dworkin

    Podle toho obrázku to na KCD 2 nevypadá.

    Nu, počkejme si na to, jaké podrazy na nás Vávra má připravené tentokrát.

  • medveddd

    Zase po dvou dohráních není úplně divu, že to kouzlo trochu opadne a člověk si začne víc všímat třeba technických nedokonalostí (které tam samozřejmě jsou, ne že ne).

    Ale ať si je Vávra kontroverzní postava jak chce, hry dělat sakra umí, KCD je v mých top 5, a na jeho další hru jsem tedy opravdu zvědavý.

  • BohumilCisar

    Jestli to bude Kingdom2, tak vlastně ani nevím, jestli se na to mám těšit :D Přestože se mi ta hra hodně líbila v době vydání a 2x jsem ji dohrál, tak mně příjde, že od té doby šíleně zestárnula. V posledních 3x letech jsem se ji snažil mnohokrát rozehrát znovu a vždycky to proběhlo tak, že po cca 20min letěla z disku. Pořád to totiž působí strašně kostrbatě, jakobych hrál nějakou alfa verzi. Ani ty procházky v krásné krajině si člověk neužije, když tam vše tak okatě doskakuje. Každopádně jestli to bude dvojka, tak mě určitě bude moc zajímat, kolik featur z jedničky nakonec vyhodí a do jaké míry z toho udělají víc user friendly hru, která bude víc bavit než frustrovat. 

  • Derp_1337

    Vsaď se, že sběratelky budou zase rychle vyprodané... protože se většina lidí nepoučila.

  • Derp_1337

    Kdo tady zmínil slova lhář nebo pokrytec? To jsi sem přidal sám. Že by to byl psychologický jev "projekce"? Měl by ses nad sebou sám zamyslet.

  • tak to bude mega ultimatni hra kdyz ma prachy zkusenosti cas i zkuseny tym copium

  • La_Furia-Roja

    podle sebe soudíš ostatní.? Někteří mají morální kompas, kterým se řídí a je to sice jen prd ve větru, ale já ho nepodpořím. Do teď jsem nehrál jedničku.

    Jinak díky za ukázku, že všude vidíš pokrytce a lháře. Možná bych začal u sebe, pak suď ostatní.

  • Tak snad zase naslibuje hory doly a ojebe nás na kvalitě a obsahu sběratelky 😂

  • Kdc je precenovana hra stejne jako jeji autor ktery bubla z mrakot a vypoustize sebe jedu perlu za druhou. Jak tu nekdo uz psal nedokazu oddelit autora od dila takze tohle jde mimo me. Plus samozrejme do dnes nehratelne Kdc na konzolich bez updatu pro nexgen.

  • Derp_1337

    Nevěřím. Jestli se stane zázrak a bude to 10/10 hra, tak si to koupíš. 😉

    Ale jsem v zásadě pro to, aby se lidi naučili nekupovat zajíce v pytli (nedělat předobjednávky).

  • Ponorky. Byly to ponorky.

  • La_Furia-Roja

    I kdyby to byla nej hra světa, což nebude(bude to další sedmička), tak to nepodpořím. V tomhle případě nedokážu oddělit dílo od autora. 


  • Moralni majak : Proti vsem 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit