Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně pořádná hra! V dnešní době je velmi málo dobrých her. Většina her už vychází jenom tak aby prostě něco vyšlo...Buď je to pořád to samé dokola a nebo něco uplně jiného pod stejnou značkou. A dovolím si říct že od nějakého roku 2010 jsem nehrál tak vynikající hru jako je Life Is Strange! Konečně nový nápad a ne pořád to samé dokola... Nelituji peněz co jsem dal za tuto hru. Většina nových her nestojí za to aby si je někdo koupil....
  • Jack1947
    Pokus - respkt experiment který se vydařil ale že by mně to tak moc převálcovalo se říct nedá... to vůbec jen to byla pěkná vsuvka která si sice na něco hrála nicméně se hrála dobře a odsýpala. Byla to legrace... i když chvílemi smutnější... a zbytek byl beztak jen natáhlej konec kterej se ale nemusel za nic stydět. Je to docela zajímavé když si vezmete že takové Remember ME si to slíízlo pořádně a to mne celkem bavilo... třeba se vydají stejnou cestou noo. Tedy myslím v případě LIS.
  • Gratuluji, hra byla úžasná. Na Vampyr se fakt těším a doufám, že se taky podaří. Vypadá to slibně.
  • fallanga
    Po Remember Me, na které jsem se těšil a které mne opravdu zklamalo, jsem toho od LiS moc nečekal. Ale, na rozdíl od RM, jsem byl překvapen. Naprosto úžasná hra a doufám, že nakonec to s tou druhou sérií klapne.
  • Skvělá hra. Nemůžu se jí nabažit už si to budu pouštět po pátý. Když Max prochází školou a hraje ve sluchátkách hudba jsem věděl, že tuhle hru budu milovat.

    SPOILER !!!!!!!!

    I když to teď hraju už po pátý ještě nikdy jsem Chloe neobjetoval. Ze začátku z čistě sobeckých důvodů a když jsem to hrál po druhé jsem si říkal, že to vlastně ani nemá smysl. Hned z několika důvodů.
    Nelíbilo se mi že by jste všechna rozhodnutí resetovali. S ohledem na schopnosti Max by to nemělo smysl. Máš shopnosti ale nesmíš je použít? Na konci ti řeknou v podstatě že nejlepší způsob je hru vlastně ani nehrál. Ono se to vyřeší samo.
    Taky se mi nezdálo že by to tornádo na konci bylo způsobeno použitím schopností vracení se v čase. Proč to u Williema nefungovalo? Kdyby ano tak Arcadia bay už 5let by bylo v troskách. a u Chloe ty změny probíhají okamžitě?
    Když už připustíme že tornádo je způsobené Max a její schopností tak vrátit se zpět zkrz tu fotku je taky k ničemu. Fotka s motýlkem je v podstatě druhá v pořadí už po změně a tady si taky nejsem tak docela jist zda první přetočení není pouze vize stejně jako to tornádo za začátku hry. Ono je to vlastně i docela jedno pač hrátky s časem už Max provedla ve třídě, když opravila foťák nebo mluvila s profesorem. Proto jsem Chloe nikdy neobjetoval *14*
    • Mart9
      Jednoznačný souhlas s prvním odstavcem. Tam mě to pohltilo.
    • Ještě bych k tomu bych chtěl říci, že by si na sebe tímto tvůrci upletli bič. Potažmo se dostali do slepé uličky. V pokračování bychom věděli, že rozhodnutí která děláme by neměla žádnou váhu a to je dost demotivující. *9*
      • proto chteji mit druhou sezonu o necem jinym, teda hlavne s jinejma postavama, mistem i casem
        • A jinými schopnostmi pač jak jsem psal dříve aby hráči měli motivaci hru hrát a dělat volby jinak to nemá smysl to na konci vyresetovat.
    • pise se "obětovat", nikoliv "objetovat" *12*

      ...urcite ani na popaty nezkousej tu druhou moznost, nestoji to za to *3*
      • Mno koukal jsem na to na youtube a zarazila mě tam jedna věc. Proč má Frenk na krku svislou jizvu a ve hře ne. Na fotce s Rachel tu jizvu má taky! Tohle bylo pro mě hodně divný. Možná bychom se mohli dočkat druhé sezóny právě za Rachel. Je kolem ní dost divných a tajemných věcí co by stáli za prozkoumání.
        • fallanga
          Pokud bude druhá série, tak tam budou jiné postavy. Takže Rachel nečekej.
          • Rachel je jiná postava. Je jen na fotce *9*
            • to je sice pravdu ale není nutné ji rovnou pohřbívat přece jen jsou tu volby a příběh s Max by mohla být jen jiná časová linka
            • fallanga
              Ale víme co se s ní stalo. I přesto, že tam prakticky vůbec nebyla, tak je to velmi důležitá postava pro příběh.
  • nejlepší zpěvačkou historie je Janet Jackson, jelikož má nejvíce Grammy... *7*
  • Původně jsem si toho od té hry moc nesliboval, ale byl to můj nejlepší zážitek u her za velmi dlouhou dobu
  • Inquisitor
    Skvělá hra a silný zážitek který jsem rozhodně nečekal, ale o to byl lepší :)
  • kdyz zminujou tech 1 200 000 prodanejch kusu...to mluvi jen o pc verzi, ne?
    http://steamspy.com/app/319630 - Owners: 1,214,676 ± 25,353
  • probůh, jen ne druhou sezónu.
    Bohužel by to poškodilo dojem z původní hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit