Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Jedna z těch her, kde si přejete smazat vzpomínky a zahrát si jí znova "poprvý"
    • Já měl naprosto stejný přání ... ten konec jsem dost prožíval a podruhý už to nikdy nebude takový *4*

      Edit: Jen dodám, že jsem to hrál až teď po vánocích a hezky všechny epizody na jeden zátah.
      • Kozy
        Jj, ja si to taky dal az najednou, to cekani bych nevydrzel :)
        • Mart9
          Přesně tak. My chytří jsme si počkali.
    • Jedna z tech her ktere me po prvni epizode naprosto prestali zajimat.
      A pak sem musel celej rok poslouchat jak jsou z toho vsichni vycakani *7*
  • sipecka
    hra pro pořádný chlapy *4*
    • jo no, tahle hra se totiz vyziva v nakopavani do kouli...a kdyz uz lezis, tak te jeste prejede parnim valcem
  • Původně jsem si toho od té hry moc nesliboval, ale byl to můj nejlepší zážitek u her za velmi dlouhou dobu
  • Inquisitor
    Skvělá hra a silný zážitek který jsem rozhodně nečekal, ale o to byl lepší :)
  • Radkaa
    Skvělá hra. *4*
  • Nejlepší adventura posledních XY let ! Jdete do ní, taky jsem se nejdřív cukal a říkal si co to je..., ale teď vim, že kdybych se tomu vyhnul tak bych se připravil a neskutečně atmosférickou záležitost jenž nejednomu drsnému kamenolomci vykouzlí slzu na krajíčku...
  • Gratuluji, hra byla úžasná. Na Vampyr se fakt těším a doufám, že se taky podaří. Vypadá to slibně.
  • Konečně pořádná hra! V dnešní době je velmi málo dobrých her. Většina her už vychází jenom tak aby prostě něco vyšlo...Buď je to pořád to samé dokola a nebo něco uplně jiného pod stejnou značkou. A dovolím si říct že od nějakého roku 2010 jsem nehrál tak vynikající hru jako je Life Is Strange! Konečně nový nápad a ne pořád to samé dokola... Nelituji peněz co jsem dal za tuto hru. Většina nových her nestojí za to aby si je někdo koupil....
  • Skvělá hra. Nemůžu se jí nabažit už si to budu pouštět po pátý. Když Max prochází školou a hraje ve sluchátkách hudba jsem věděl, že tuhle hru budu milovat.

    SPOILER !!!!!!!!

    I když to teď hraju už po pátý ještě nikdy jsem Chloe neobjetoval. Ze začátku z čistě sobeckých důvodů a když jsem to hrál po druhé jsem si říkal, že to vlastně ani nemá smysl. Hned z několika důvodů.
    Nelíbilo se mi že by jste všechna rozhodnutí resetovali. S ohledem na schopnosti Max by to nemělo smysl. Máš shopnosti ale nesmíš je použít? Na konci ti řeknou v podstatě že nejlepší způsob je hru vlastně ani nehrál. Ono se to vyřeší samo.
    Taky se mi nezdálo že by to tornádo na konci bylo způsobeno použitím schopností vracení se v čase. Proč to u Williema nefungovalo? Kdyby ano tak Arcadia bay už 5let by bylo v troskách. a u Chloe ty změny probíhají okamžitě?
    Když už připustíme že tornádo je způsobené Max a její schopností tak vrátit se zpět zkrz tu fotku je taky k ničemu. Fotka s motýlkem je v podstatě druhá v pořadí už po změně a tady si taky nejsem tak docela jist zda první přetočení není pouze vize stejně jako to tornádo za začátku hry. Ono je to vlastně i docela jedno pač hrátky s časem už Max provedla ve třídě, když opravila foťák nebo mluvila s profesorem. Proto jsem Chloe nikdy neobjetoval *14*
    • Mart9
      Jednoznačný souhlas s prvním odstavcem. Tam mě to pohltilo.
    • Ještě bych k tomu bych chtěl říci, že by si na sebe tímto tvůrci upletli bič. Potažmo se dostali do slepé uličky. V pokračování bychom věděli, že rozhodnutí která děláme by neměla žádnou váhu a to je dost demotivující. *9*
      • proto chteji mit druhou sezonu o necem jinym, teda hlavne s jinejma postavama, mistem i casem
        • A jinými schopnostmi pač jak jsem psal dříve aby hráči měli motivaci hru hrát a dělat volby jinak to nemá smysl to na konci vyresetovat.
    • pise se "obětovat", nikoliv "objetovat" *12*

      ...urcite ani na popaty nezkousej tu druhou moznost, nestoji to za to *3*
      • Mno koukal jsem na to na youtube a zarazila mě tam jedna věc. Proč má Frenk na krku svislou jizvu a ve hře ne. Na fotce s Rachel tu jizvu má taky! Tohle bylo pro mě hodně divný. Možná bychom se mohli dočkat druhé sezóny právě za Rachel. Je kolem ní dost divných a tajemných věcí co by stáli za prozkoumání.
        • fallanga
          Pokud bude druhá série, tak tam budou jiné postavy. Takže Rachel nečekej.
          • Rachel je jiná postava. Je jen na fotce *9*
            • to je sice pravdu ale není nutné ji rovnou pohřbívat přece jen jsou tu volby a příběh s Max by mohla být jen jiná časová linka
            • fallanga
              Ale víme co se s ní stalo. I přesto, že tam prakticky vůbec nebyla, tak je to velmi důležitá postava pro příběh.
  • MidnighT91
    https://www.youtube.com/watch?v=yZ56iz4EIhk Pro ty, kteří se na konci rozhodli jako já, ale závěr jim nepřišel dostatečnej. *13* Škoda že už je po všem...

    Jednoznačně jeden z nejlepších videoherních zážitků v mém životě...
    • kdyz jsem to videl, tak me to konecne trochu pomohlo z PLISD *1*

      kdyz jsem to dohral, samozrejme jsem si vybral tenhle konec, ale ja blbec byl zvedavej, jak vypada "ten druhej" konec... rekneme, ze tu noc jsem uz nespal *13*
      • Kozy
        Ja zjistil, ze jsem asi jedinej v mym okoli kdo zvolil tu druhou moznost, stalo to za to ale tech poslednich par minut... no, chvili jsem nebyl schopnej niceho kloudnyho, i ta slzicka ukapla. Taky to bude v top 10.
        • Mart9
          Já jsem tu druhou možnost zvolil. Už někdy ve čtvrté epizodě jsem si říkal, že se to pořád opakuje (to čím jsem tím pádem hru zakončil), takže jsem prostě cítil, že se to tak mělo stát.
      • MidnighT91
        Jo měl jsem to stejné. Tenhle, pro mě "správnej" konec mi před spaním vykouzlil nostalgickej úsměv ale zvědavost mi nedala a v zápětí mě ten druhej totálně zrušil... Každopádně tenhle amatérskej dodatek, byl i po té době od dohrání (viděl jsem to dneska ráno) přesně to co jsem potřeboval. Takhle to mělo vypadat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit