Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně pořádná hra! V dnešní době je velmi málo dobrých her. Většina her už vychází jenom tak aby prostě něco vyšlo...Buď je to pořád to samé dokola a nebo něco uplně jiného pod stejnou značkou. A dovolím si říct že od nějakého roku 2010 jsem nehrál tak vynikající hru jako je Life Is Strange! Konečně nový nápad a ne pořád to samé dokola... Nelituji peněz co jsem dal za tuto hru. Většina nových her nestojí za to aby si je někdo koupil....
  • Jack1947
    Pokus - respkt experiment který se vydařil ale že by mně to tak moc převálcovalo se říct nedá... to vůbec jen to byla pěkná vsuvka která si sice na něco hrála nicméně se hrála dobře a odsýpala. Byla to legrace... i když chvílemi smutnější... a zbytek byl beztak jen natáhlej konec kterej se ale nemusel za nic stydět. Je to docela zajímavé když si vezmete že takové Remember ME si to slíízlo pořádně a to mne celkem bavilo... třeba se vydají stejnou cestou noo. Tedy myslím v případě LIS.
  • Mart9
    Jednoznačný souhlas s prvním odstavcem. Tam mě to pohltilo.
  • Mart9
    Já neslzel, ale 2x se dostavila husí kůže. U her něco nevídaného.
  • Mart9
    Já jsem tu druhou možnost zvolil. Už někdy ve čtvrté epizodě jsem si říkal, že se to pořád opakuje (to čím jsem tím pádem hru zakončil), takže jsem prostě cítil, že se to tak mělo stát.
  • Mart9
    Přesně tak. My chytří jsme si počkali.
  • Jack1947
    Maximálně se rozbrečel nad tím jak moc k ničemu, ty ostatní volby byli... kdyby to bylo fakt procítěné taky by se všechny volby s vámi vezli až do konce a vy byste hočce litovali svých rozhodnutí ale ono né.
  • kdybys nekecal
  • já se zase směji ovečkám v řadě, kteří vykřikují Zaklínač. Směšné. Na moji kritiku, co jsem tu psal nikdo nebyl schopen racionálně odpovědět, dostalo se mi jen doporučení ať si koupím Xbox gamepad...
  • MidnighT91
    Btw: HYPE HYPE HYPE nic jiného neumíte. Co má jako hype ***** společnýho s tím že jsou ty hry prostě dobré a do první stovky se vlezou...
  • Tilwaen
    Měla jsem to stejně. Kdybych o to na sociálních sítích nezavadila, tak bych si to nechala ujít, což by ve výsledku byla škoda.
  • Tilwaen
    Já teda neslzela ani přesto, že jsem na konci zvolila přesně opačně, než většina zdejších diskutujících podle jejich reakcí. Ale zrovna u této hry chápu, pokud to má někdo jinak.
  • Kozy
    Jj, ja si to taky dal az najednou, to cekani bych nevydrzel :)
  • Já měl naprosto stejný přání ... ten konec jsem dost prožíval a podruhý už to nikdy nebude takový *4*

    Edit: Jen dodám, že jsem to hrál až teď po vánocích a hezky všechny epizody na jeden zátah.
  • to je sice pravdu ale není nutné ji rovnou pohřbívat přece jen jsou tu volby a příběh s Max by mohla být jen jiná časová linka
  • fallanga
    Ale víme co se s ní stalo. I přesto, že tam prakticky vůbec nebyla, tak je to velmi důležitá postava pro příběh.
  • Rachel je jiná postava. Je jen na fotce *9*
  • fallanga
    Pokud bude druhá série, tak tam budou jiné postavy. Takže Rachel nečekej.
  • A jinými schopnostmi pač jak jsem psal dříve aby hráči měli motivaci hru hrát a dělat volby jinak to nemá smysl to na konci vyresetovat.
  • proto chteji mit druhou sezonu o necem jinym, teda hlavne s jinejma postavama, mistem i casem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit