Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uvítal bych jedině kooperaci ale mp uuu *3*
  • Inquisitor
    Aspoň mají čas se pořádně věnovat singlu. Ještě že mají někde rozum a nebudou cpát do hry MP za každou cenu.
  • Paul_cz
    Neřeknu kdyby nabízeli MP a SP zvlášť (ikdyž i tak mě MP štve). Vysloveně mě sere, že si koupím Mass Effect 3 a musím platit i za MP, který nikdy hrát nebudu. To samý u všech ostatních her. Když už to tam musí nacpat, tak ať aspoň nabídnou se slevou samostatný SP.
    • Veskoslav
      A někdo naopak ten MP bude hrát a znovna ME 3 není dobrý příklad, protože to je jedna z mála her, kde se o MP starají, přidávají mapy, jednotky, zbraně, druhy plnění vln atd. Zvykni si, že SP a MP jsou povětšinou ve všech hrách. Nebo mi chceš tvrdit, že by měli vydávat vždy dvě verze? Proč? Některé hry jako DS II by MP rozhodně mít neměli, ale nedokážu si představit, že by byly dvě verze hry.
  • PS3Hrac
    Tahle hra prostě nepotřebuje multiplayer aby se stala hrou roku moje peníze mají jistý *14* *4*
    • Pravdu máš. Metro nikdy MP nepotřebovalo, aby bylo skvělou hrou a v případě Last Light věřím, že tomu bude i tak nadále :-)
  • Shenkster
    Konečně někdo svědomitej
  • Tak to zavrhli i naději na vůbec nějáké výdělky. Bez mulťáku dneska hrz nemaj šanci, protože jsou nudný.
    • Tohle napíše jen naprostej trotl !!
    • Tím myslíš jako on-line pasy, předplacené serepetičky v DLC apod...? Nenech se vysmát, stále mnoho hráčů upřednostňuje singl část před multiplayerem, protože si chce vychutnat příběh, být vtažen do děje, být prostě součástí hry, což jaksi MP nedokáže, už i kooperace v tomto pokulhává.
    • To ovšem není případ Metra.Singl z jedničky měl výbornou atmosféru a myslím že 2ka nebude vyjímkou
      • Veskoslav
        To je trol, na něj je zbytečné nereagovat.
  • Pokud je hra kvalitní, tak ji člověk koupí a že nějaký pirát brečí, že tam je nebo není MP je mi ukradený. Já osobně na MP kašlu, raději pořádnou Single hru, kde se všechno věnuje naplno právě SP. MP a onlinových kravin je všude dost.. já si chci pořádně zahrát HRU s kampaní, příběhem apod.

    Kdybych si měl vybrat jestli SP hru s 20 hodin času a nebo SP+MP s 19 hodin + MP , vyberu si single.
    • Menorri
      Už jsem jenom čekal kdo do toho zatáhne piráty *1* *1* *1* *1*
    • presne, bud drsnej kamo! jen jim to nandej! svet se toci jen kolem tebe! tvy nazory maj vahu 6 973 738 433 lidi! predator na hrad vsech hradu! *12* *6* *12*
      • Pokud tak moc toužíš po on-line hraní v tomto prostředí, tak se vrať ke Stalkerovi, ten mimojiné nabídl taky kvalitní singl část a nebo se koukni po modifikaci pro Crysis. Tady totiž jen trolíš
  • Absence MP mi nevadi na druhou stranu za singl o delce 5 hod. litr proste nedam. Napr. ve Stalkerovi a poslednim AC jsem na MP ani nesahnul, takze pokud by slo Metro co se tyce herni doby podobnym smerem nemam problem.
    Ostatne na to abych zbesile pobihal mapou a kropil vse co potkam mi staci si koupit jednu hru rocne.
    • Last Night podle tvurcu zabere az 400 hodin herniho casu. *8* *6*
      • To určitě .... u ber nulu, ale i tak, pokud je to pravda, v dnešní době luxus. Do há je s 8 hodinovýma Codama apod.
        • sorry, zapomnel jsem pridat nulu, takze ve vysledku je to dokonce 4000 hodin a to uz je neco *8* *8* *8* cod je srackaa kolosalnich rozmeru, kterou projde i nejretardovanejsi retardator za tri hodky na nejvyssi obtiznost. to ja radsi atmosfericky, nudny strilecky od neznamejch studii, ktery nabizej jenom SP. kdyby se ta predstava, ze nas v budoucnu cekaji jen takoveto typy her, nejak zhmotnila, uz bych ji nabiral zezadu! *14* *6* *7*
        • ktery COD mel 8 hodin ?
  • Ja bych to tak jednoznacne nevidel. Nejednoho pirata jsem slysel vysvetlovat, ze za hru bez multiplayeru neni ochoten zaplatit. Takze je otazka nakolik je delani hry s multiplayerem ekonomicky nevyhodne pro vydavatele, obavam se, ze to bude spis naopak. Ne vse co hre prospeje herne ji take prospeje ekonomicky. Dobry multiplayer, online pass a podobne veci funguji i jako kvalitni drm, coz samozrejme pro hrace zadny primy prinos nenese, ale ma to svuj ekonomicky vyznam.

    A nelze prehlizet, ze existuji i singleplayerove hry, kde se multiplayer povedl, treba killzone nebo uncharted.
    • Veskoslav
      Hulíme to často? A Killzone je tupounká CoD střílečka, která se nemůže srovnávatl se survivel FPS jako je Stalker či Metro.
      • Nehulim tupounku. Nikde nepisu, ze killzone je survival FPS (uncharted dokonce ani neni fps a zrovna metro je linearni koridorovka stejne jako killzone nebo cod) ale ze ma kvalitni multiplayer. Nekteri hraci tuto hru hraji jen kvuli multiplayeru. A at se ti to libi nebo ne, je tu spousta lidi, kteri za hru bez multiplayeru neni ochotno hru koupit a v pripade singlu ji jednoduse upirati. Tech lidi je tolik, ze to ovlivnuje chovani vydavatelu, kteri se proto snazi multiplayer nacpat kam se da.
      • cos to napsal, ty debilni Vyhulslave? Killzone ze je tupounka cod strilecka? ty bys chtel asi par facek asi co? napis adresu ty zmrde, nebo si priste rozmysli co napises za srackyy nez kliknes na "odeslat". taky nerikam, ze je torchlight jen tupa klikacka pro vymrdany idioty co maj v hlave akorat nasrano jako diablo iii. takze priste drz pysk, mamrde. nebo bude valka. *16*
        • Veskoslav
          Internetový hrdina? Pár jich takových znám. Pubertální spratci s neléčeným akné, co při prvních potížích zdrhnou či běží za maminkou. A slovník tvého vyjadřování ukazuje, že jsi pomalu měl problém vystudovat i ZŠ;)
        • Už bys mohl dospět a přestat tu trolit, pokud se ti to nelíbí, tak prosímtě pomlč
          • Magister_Peditum
            Tohle už není ani trollení. Normálně nejsem pro cenzuru, ale tohle si o ni koleduje. *9*

            EDIT: Vskutku zajímavé. Já dostanu mínusy, ale pan Vyhul se svým zvratkem plným nadávek je OK. *1*
            • Chvilku jsem si myslel že je to slavný TrollDiskuzní, ikona debatních fór na tomto webu, ale patrně to není on, ten již několikrát dostal ban a takto hovadsky se nevyjadřoval.
    • To jsou jenom podělaný výmluvy, kdyby tam byl mp, tak by to nekoupil protože nepodporuje nacpání mp všude a tím ochuzení sp..jsou to žebráci
      • eeeee
        Ale prave ze jo, kdyz ten multiplayer ma nejakou hodnotu, tak rada lidi zaplati, protoze o nej nechce prijit. On se do tech her opravdu nepridava zbuhdarma.
  • Magister_Peditum
    Nejlepší je když se hra specializuje buď jen čistě na SP nebo MP.
    • Veskoslav
      To není rozhodně pravda a nikdy to pravda nebyla. Důkazem jsou různá RTS: Sc a všechny díly, AoE II, Warcraft III. U FPS to je zase: CoD 2, HL2, SoF II, Stalker atd. Takže to, že některé hry zmrší jednu z částí neznamená, že hry, co mají oba aspekty jsou špatné, ba naopak někdy překonají právě ty hry, co se sousředí jenom na SP či MP;)
      • Magister_Peditum
        A říkám, že se nenajdou výjimky? *7*
        • Veskoslav
          Ale ono těch vyjímek je více ne těch "specializovaných" na SP či MP.
    • Jak kdy. Takový StarCraft (2) exceluje na obou frontách, ale je zase pravda, že postavení jako má Blizzard, jen tak nějací vývojáři nemají a nemůžou si dovolit trávit roky času vývojem a laděním obou komponent.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit