Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PS3Hrac
    Tahle hra prostě nepotřebuje multiplayer aby se stala hrou roku moje peníze mají jistý *14* *4*
    • Pravdu máš. Metro nikdy MP nepotřebovalo, aby bylo skvělou hrou a v případě Last Light věřím, že tomu bude i tak nadále :-)
  • Konečně, proč taky musí bejt mp v každý nový hře .... aspon bude vymakanej single :)
    • Jasný však to už Gabe Newell dávno říká, Né každa hra potřebuje nutně MP. Dead Space 2 je toho zářným příkladem.
  • to ze nechteli oni je celkem pochopitelne .. ale ze vydavatel na to kejvnul je pomalu zazrak .. pekne ..
  • Magister_Peditum
    Nejlepší je když se hra specializuje buď jen čistě na SP nebo MP.
    • Veskoslav
      To není rozhodně pravda a nikdy to pravda nebyla. Důkazem jsou různá RTS: Sc a všechny díly, AoE II, Warcraft III. U FPS to je zase: CoD 2, HL2, SoF II, Stalker atd. Takže to, že některé hry zmrší jednu z částí neznamená, že hry, co mají oba aspekty jsou špatné, ba naopak někdy překonají právě ty hry, co se sousředí jenom na SP či MP;)
      • Magister_Peditum
        A říkám, že se nenajdou výjimky? *7*
        • Veskoslav
          Ale ono těch vyjímek je více ne těch "specializovaných" na SP či MP.
    • Jak kdy. Takový StarCraft (2) exceluje na obou frontách, ale je zase pravda, že postavení jako má Blizzard, jen tak nějací vývojáři nemají a nemůžou si dovolit trávit roky času vývojem a laděním obou komponent.
  • Že by nějaká spojitost se zrušením multiplayeru v Bioshock Infinite? No minimálně v obou týmech zavládl selský rozum... nebo tlak deadliny
  • Jedině dobře!

    Multiplayer i co-op hraji rád, ale nesnáším když ho cpou do her kam nepatří.
  • Veskoslav
    Rajská hudba:)
    • Lawliet
      I pro mne to je přímo fatastická zpráva a přijemně se bavím meditací nad tím kolik toho do singleplayeru přibude, jaké prvky lokace zbraně monstra či postavy.. *15* Věřím že to bude znát.
  • Pokud je hra kvalitní, tak ji člověk koupí a že nějaký pirát brečí, že tam je nebo není MP je mi ukradený. Já osobně na MP kašlu, raději pořádnou Single hru, kde se všechno věnuje naplno právě SP. MP a onlinových kravin je všude dost.. já si chci pořádně zahrát HRU s kampaní, příběhem apod.

    Kdybych si měl vybrat jestli SP hru s 20 hodin času a nebo SP+MP s 19 hodin + MP , vyberu si single.
    • Menorri
      Už jsem jenom čekal kdo do toho zatáhne piráty *1* *1* *1* *1*
    • presne, bud drsnej kamo! jen jim to nandej! svet se toci jen kolem tebe! tvy nazory maj vahu 6 973 738 433 lidi! predator na hrad vsech hradu! *12* *6* *12*
      • Pokud tak moc toužíš po on-line hraní v tomto prostředí, tak se vrať ke Stalkerovi, ten mimojiné nabídl taky kvalitní singl část a nebo se koukni po modifikaci pro Crysis. Tady totiž jen trolíš
  • Hmmmm to se dnes moc nevidí.
  • Výborně!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit