Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • u všech her bych zrušil multiplayer. zbytečnost která ubírá stejně více rozšířenému singlu
    • nechat ho jen u BF a je to :)
  • dakujem!
  • Titulek o tom píše jako by to bylo něco proti přírodě. Že tam nebude je jedině dobře.
  • Paul_cz
    Neřeknu kdyby nabízeli MP a SP zvlášť (ikdyž i tak mě MP štve). Vysloveně mě sere, že si koupím Mass Effect 3 a musím platit i za MP, který nikdy hrát nebudu. To samý u všech ostatních her. Když už to tam musí nacpat, tak ať aspoň nabídnou se slevou samostatný SP.
    • Veskoslav
      A někdo naopak ten MP bude hrát a znovna ME 3 není dobrý příklad, protože to je jedna z mála her, kde se o MP starají, přidávají mapy, jednotky, zbraně, druhy plnění vln atd. Zvykni si, že SP a MP jsou povětšinou ve všech hrách. Nebo mi chceš tvrdit, že by měli vydávat vždy dvě verze? Proč? Některé hry jako DS II by MP rozhodně mít neměli, ale nedokážu si představit, že by byly dvě verze hry.
  • Absence MP mi nevadi na druhou stranu za singl o delce 5 hod. litr proste nedam. Napr. ve Stalkerovi a poslednim AC jsem na MP ani nesahnul, takze pokud by slo Metro co se tyce herni doby podobnym smerem nemam problem.
    Ostatne na to abych zbesile pobihal mapou a kropil vse co potkam mi staci si koupit jednu hru rocne.
    • Last Night podle tvurcu zabere az 400 hodin herniho casu. *8* *6*
      • To určitě .... u ber nulu, ale i tak, pokud je to pravda, v dnešní době luxus. Do há je s 8 hodinovýma Codama apod.
        • sorry, zapomnel jsem pridat nulu, takze ve vysledku je to dokonce 4000 hodin a to uz je neco *8* *8* *8* cod je srackaa kolosalnich rozmeru, kterou projde i nejretardovanejsi retardator za tri hodky na nejvyssi obtiznost. to ja radsi atmosfericky, nudny strilecky od neznamejch studii, ktery nabizej jenom SP. kdyby se ta predstava, ze nas v budoucnu cekaji jen takoveto typy her, nejak zhmotnila, uz bych ji nabiral zezadu! *14* *6* *7*
        • ktery COD mel 8 hodin ?
  • Shenkster
    Konečně někdo svědomitej
  • Inquisitor
    Aspoň mají čas se pořádně věnovat singlu. Ještě že mají někde rozum a nebudou cpát do hry MP za každou cenu.
  • Pozitivní zpráva, je dobré, že se drží konceptu a kašlou na nějaké pseudovýzkumy.
  • Nons3nse
    Som síce rád, že budú na kampani pracovať na 100%, ale predstavte si, že zopár úloh spravite z kamarátom v podobe CO-OP. Nemuselo by to byť zlé...
  • KeanuX
    http://www.youtube.com/watch?v=kIfOjkB17BA
    • to tedka budes tenhle link postovat ke kazdy pozitivni zprave? *6* *6* *6*
      • KeanuX
        No jasný,ale mam ještě v zásobě další videa *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit