Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uvítal bych jedině kooperaci ale mp uuu *3*
  • Veskoslav
    Hlupák zůstane hlupákem. A 100krát raději si zahraju proti "hloupým" botům než proti vymaštěncům jako ty;)
  • Inquisitor
    Aspoň mají čas se pořádně věnovat singlu. Ještě že mají někde rozum a nebudou cpát do hry MP za každou cenu.
  • Veskoslav
    Ale ono těch vyjímek je více ne těch "specializovaných" na SP či MP.
  • Pravdu máš. Metro nikdy MP nepotřebovalo, aby bylo skvělou hrou a v případě Last Light věřím, že tomu bude i tak nadále :-)
  • Nehulim tupounku. Nikde nepisu, ze killzone je survival FPS (uncharted dokonce ani neni fps a zrovna metro je linearni koridorovka stejne jako killzone nebo cod) ale ze ma kvalitni multiplayer. Nekteri hraci tuto hru hraji jen kvuli multiplayeru. A at se ti to libi nebo ne, je tu spousta lidi, kteri za hru bez multiplayeru neni ochotno hru koupit a v pripade singlu ji jednoduse upirati. Tech lidi je tolik, ze to ovlivnuje chovani vydavatelu, kteri se proto snazi multiplayer nacpat kam se da.
  • Chvilku jsem si myslel že je to slavný TrollDiskuzní, ikona debatních fór na tomto webu, ale patrně to není on, ten již několikrát dostal ban a takto hovadsky se nevyjadřoval.
  • nechat ho jen u BF a je to :)
  • Magister_Peditum
    A říkám, že se nenajdou výjimky? *7*
  • Veskoslav
    To není rozhodně pravda a nikdy to pravda nebyla. Důkazem jsou různá RTS: Sc a všechny díly, AoE II, Warcraft III. U FPS to je zase: CoD 2, HL2, SoF II, Stalker atd. Takže to, že některé hry zmrší jednu z částí neznamená, že hry, co mají oba aspekty jsou špatné, ba naopak někdy překonají právě ty hry, co se sousředí jenom na SP či MP;)
  • Tohle napíše jen naprostej trotl !!
  • Jak kdy. Takový StarCraft (2) exceluje na obou frontách, ale je zase pravda, že postavení jako má Blizzard, jen tak nějací vývojáři nemají a nemůžou si dovolit trávit roky času vývojem a laděním obou komponent.
  • Veskoslav
    A někdo naopak ten MP bude hrát a znovna ME 3 není dobrý příklad, protože to je jedna z mála her, kde se o MP starají, přidávají mapy, jednotky, zbraně, druhy plnění vln atd. Zvykni si, že SP a MP jsou povětšinou ve všech hrách. Nebo mi chceš tvrdit, že by měli vydávat vždy dvě verze? Proč? Některé hry jako DS II by MP rozhodně mít neměli, ale nedokážu si představit, že by byly dvě verze hry.
  • Veskoslav
    Internetový hrdina? Pár jich takových znám. Pubertální spratci s neléčeným akné, co při prvních potížích zdrhnou či běží za maminkou. A slovník tvého vyjadřování ukazuje, že jsi pomalu měl problém vystudovat i ZŠ;)
  • Paul_cz
    Neřeknu kdyby nabízeli MP a SP zvlášť (ikdyž i tak mě MP štve). Vysloveně mě sere, že si koupím Mass Effect 3 a musím platit i za MP, který nikdy hrát nebudu. To samý u všech ostatních her. Když už to tam musí nacpat, tak ať aspoň nabídnou se slevou samostatný SP.
  • Magister_Peditum
    Tohle už není ani trollení. Normálně nejsem pro cenzuru, ale tohle si o ni koleduje. *9*

    EDIT: Vskutku zajímavé. Já dostanu mínusy, ale pan Vyhul se svým zvratkem plným nadávek je OK. *1*
  • KeanuX
    No jasný,ale mam ještě v zásobě další videa *9*
  • Už bys mohl dospět a přestat tu trolit, pokud se ti to nelíbí, tak prosímtě pomlč
  • Menorri
    Už jsem jenom čekal kdo do toho zatáhne piráty *1* *1* *1* *1*
  • Pokud tak moc toužíš po on-line hraní v tomto prostředí, tak se vrať ke Stalkerovi, ten mimojiné nabídl taky kvalitní singl část a nebo se koukni po modifikaci pro Crysis. Tady totiž jen trolíš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit