Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám nepříjemnej pocit, že toho vikinga do tmava už jsem někde viděl.... *1* *1*
  • Magister_Peditum
    Tak ony středověké katedrály jsou taky technickými zázraky. Když uvážíme, že u nich není použitá žádná malta nebo podobné pojivo.
  • CAu tak tady mate rim v dobe kdy staveli koloseum a to 2000 let zpet.Kdyz to porovnam po padu rima az do stredoveku tak muzu rict ze jsme se vratili zpet na stromy.
    http://play.iprima.cz/po-stopach-historie/jak-postavit-nemozne-3
    Kdyz vidim ten dokument tak nechapu jak to dokazali
  • chladas
    Tak teď už vidět jen černýho vikinga a samuraje a v rámci multikulti sem už asi viděl všechno :D
  • Kulatost země byla známá a nebyla potlačovaná?? *1* *1* Člověk a létání, země není placka a taky není středem vesmíru - jsou v rámci celkové historie lidstva celkem nové objevy. To že na to nějakej Koperník, Galileo přišel - neznamená, že to všichni věděli. Jinak neupálili náhodou někoho za šíření toho, že Země není středem vesmíru?? Já vím koho, ale zkus na to přijít - hledej šmudlo!! *4*
  • "omítka" ale na screen to vidět je - hrady mají bílej nátěr. A lesy nebyly kolem hradů, protože se stromy vykácely a použili při stavbě onoho hradu. *4*
  • To jsi mne spatne pochopil, nepisu nikde, ze cirkev byla fundamentalni, ale realne se lide v evrope vratily k vede apd... az po roce 1000. Pred touto dobou ji asi nejvice rozvijeli muslimove. A neni to o tom, jestli cirkev byla nebo nebyla tmarska - to tu nikdo netvrdi. Recke spisy zacali prekladat prave mnisi a cirkevni hodnostari, prave rpotoze byli vzdelani, ale holt to alespon 500 let trvalo!!! A resit zde otroctvi je mimo misu, i kdyz mas pravdu, ze tehdejsi filosofove s tim problem nemeli :)
  • Hodte sem někdo odkaz *1*
  • No, hned jsem si vzpomněl na Fight Club, kde Vávra mluvil o vývoji KC:D a říkal, že tehdy hrady měly omítky a lesy nebyly nikde. Nic z toho ale na screenech nevidím, tak jsem poněkud zmaten *4*
  • Jestli tam budou cykorky, tak už vím, kam budu podnikat nájezdy... O:-)
  • XorxoxTalarius
    Zuby se delali umele (zlate, drevene), pripadne jsi si tam dal zub nekoho jineho. Takove praprotezy *1*
  • wenceslaus
    Děláte si legraci, ale já mám vyhlídnutou další o krovech :-)
  • wenceslaus
    Popravdě se už podobná diskuze vedla po odhaleni 2. screenshotu (hrad). Někdo tvrdil, že hrady měly omítku a ty holé kameny jsou nehistorické... Konečně mohu říc: bylo obojí :-)
  • No zdravější možná, nicméně určitě ne úplnější, protože vyražené zuby se dost špatně nahrazovaly a nevim jestli už někdo dal do hry protřelého bojovníka s vyraženými přednímy zuby. A že v té době měli podstatně víc možností k jejich vyražení než dnes. O rovnátkách ani nemluvě. Taky tam mohli dát par kulhajících postav po dětské obrně a nějaké ty zjizvené veterány z bojů. Ve hrách zatím všichni vypadají jako modelové z přehlídky po faceliftu, maximálně tak se někam plácne prošedivělý úctyhodný stařec.
  • Magister_Peditum
    A taky bude důležité udržovat průhlednost moči. Příliš tmavá bude znakem, že hráč málo pil. *15*
  • Magister_Peditum
    To dává smysl, dík! *1*
  • údajně tam bude i simulace tuhosti stolice - podle toho, co hráč jí za potraviny a v jakém stavu. Za správnou tuhost budou bonusové body.
  • kennyB
    Tak alespoň někdo bude vědět, zda jsou ve hře omítky reálné, nebo se vývojáři nechali unést svojí vlastní fantazií *1*
  • walltar
    Tak protože knihu o středověkým zdivu už má a tak postupuje dál ... už ho čekají, jen středověké pokojové nátěry a středověké dodatečné izolační systémy.
  • Tady někomu ruplo v bedně... středověk byl oproti antice krok zpět, alespoň do dob renesance. Už jen např. z hlediska hygieny nebo politického zřízení. A prosím tě, než se začneš znovu vyjadřovat, něco si nastuduj *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit