Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fake project na vylakani penez z poctivych fanousku a co delaji pisslaci?!? V klidu postuji a delaji PR zadarmo. Uz se prosim probudte a zacnete neco delat!!!
    • Máš nějakej důkaz na podporu svýho tvrzení? Mně by se duchovní nástupce S.T.A.L.K.E.R.a líbil, ale pokud je to tak, jak řikáš, rozhodně bych jim nerad poslal prachy, a pak byl za debila.
      • Arty z jinych projectu, na videu asety z UNITy, i kdyz tvrdi, ze maji vlastni inhouse engine, na STALKERovi nikdo z nich nepracoval a VOSTOK (pravy lidi ze STALKERa) uz zadaji, aby si to prestali nevymysleli. to vsechno by si vedel, kdyby se pissalci aspon trochu snazili.
    • Pisálci postují zprávu z herní branže, na tobě je, abys posoudil její důvěryhodnost a sám se rozhodl...pisálci nejsou tvoje matka
      • Ja si myslim, ze herni zurnalistika ma byt o necem vic, nez jen o prepisovani zprav z neogafu, o extatickych preview, ktere se pisou jeste v chlebickovem rausi nebo o vytvareni umelych kontroverzich o tom, jak se nekde utlacuji zeny nebo deviantni mensiny. A tady je krasna moznost udelat neco poradne (odhalit fake Kickstarter) a stejne se to neudela.
        • Ke konci píšou, že to jsou jen (sice krásné)ale přesto sliby, tedy ti pisálek nechává volnost k posouzení a vytvoření vlastního úsudku aniž by ti cokoliv předhazoval
      • pisalci jsou pisalci mas recht, novinar ten by se pidil po pravde!!!!
  • MrSanta
    I na Wii U? Tak to by jim mělo Nintendo poslat aspoň meloun *1*
  • Obrázky užasné
  • Tohle je extremne neduveryhodny projekt. Predem mi je lito kazdeho, kdo tam vlozi prachy :-).
  • Podvod to není, podvod je v tom, že vývojáři tvrdí, že byli součástí GSC, což byl údajně jen jeden z nich a to jako coder. Skuteční ex STALKERisti dělají Survarium.

    Pledgoval bych tedy spíš tam.
  • JJ fake, minimalne dva arty ktere prezentuji patri ke staremu Stalkerovi.
  • Je to prý podvod:

    toto je vyjádření Vostok Games (tvůrci Metra):

    "We have contacted GSC's lawyers regarding this fraudulent claim of being the developers of Stalker and Metro Last Light. Please do all you can do ensure people know these claims are false."
  • Těch 50k je jenom jakože plán spíš počítají že vyberou víc a myslím že se jim to i povede a částka může jít i do milionů ale stejně nikdy nepochopím jak funguje herní byznys když studia co dělají sportovní a závodní hry atd který sou o ničem nikdy nemají problém a drží se jako howno košile a studia co dělají poctivé hry padají ale asi to bude tím že jednoduchost vyhraje stejně jako v hudbě nebo filmu a dalších odvětví bohužel nenáročných lidi je už asi víc proto i televize vypadá jako vypadá celý den seriály o ničem (doba minecraftu,justinu biebru,stmívaní a hlavně kobry11)
  • Stalker je jedna z mejch nej her. Kdyby to vyšlo, bylo by to super.
  • Na to že potřebují jen tak málo na dokončení hry a přitom neukázali jediný ingame záběr mám dost pochyby. Ten jejich koncept zní skvěle a sérii Stalker mám fakt rád, ale dám za to, že ta hra bude hodně hrubě otesaný kámen, vyjde-li vůbec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit