Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    You wouldn't understand, It's a Jersey thing...
  • to je tak ked robia z arkady este vacsiu arkadu a namiesto noveho enginu tam nadrbu socialne networky a oblecenia... bohuzial za to nemozu sikovni programatori ale vedenie Atari
    • jojo. radoby experti na uspech aneb ted je prece doba fejzbuku a the sims, tak se to bez tadytech utilit prodavat nebude ! A po roce vyhodi svoje kreativni studio a svedou to na nej. Gratz
  • Radioaktivni_surikata
    A v čem? V kyselině? *2*

    Ani bych nelitoval. Oba TDU i AItD5 byly hry s obrovským potenciálem. Bohužel dost nevyužitým. Tedy TDU 2 svůj potenciál využilo, ale v trochu jiný podobě, než jakou bych čekal od závodní hry.
    • Black_Hand
      a co ty bugy? ja mam AItD5, ale hrat ho nemuzu, pac neslysim dabing, ani na podpore mi nepomohli.
    • Ve dvojce mi hrozne chybel Jaguar XJ220 :D
      • XJ220 je taky už pěkne starej pekáč :) ...imho asi jako McLaren F1. Taková auta frikulínci neznají, páč když vznikla, tak ještě sáli mateřské mléko. Teď (až na vyjímku Top Gearu) jsou krmený tím, že největší hustokáry jsou Astony, Mkový BMW, Zondy a Výrony a nic lepšího není a nebylo. Na Koenigsegg mi ale nešahejte :D
        • Kinet1c
          mne zas na veyron, super auticko, super vykon, skratka vyzera velmi super, a nehovorim, ze mclaren F1 ci F40 prip. XJ220 su shitty, zdaleka nie, ale ja idem z dobou a co bolo aj bude nadalej, a co je nove rozhodne nie je vsetko iba hustokara, Astony su nahodouu krasne a Mkove BMW vzdy boli top class auta a aj su a este raz zopakujem an Vyron my nesahaj :D a ja ti nebudem sahat na Koenigssseessssssegggggggggg :D (top gear, uz neviem ktora cast serie, detail) btw seggy sa my tiez pacia, ale jednoducho veyron a ten hlas toho motoru ah, to je zazitok :D
      • Divotvurce
        Mě nejvíc chybělo Lamborghini. A ten Jaguar taky, nádherné auto.
      • Radioaktivni_surikata
        Abych byl upřímnej, XJ 220 byl jedinej opravdovej důvod, proč jsem jedničku hrál a trpěl dementní inteligenci, silnice s počtem polygonů, co se dal počítat na prstech jedný ruky atd. Holt většina dnešních puberťáků ani neví, že taková kráska existuje. A o XK120, D-typu, E-typu a naprosto nádherným XK13 už vůbec ne. Jejich škoda, jen do těch závodních her kdyby je dávali častějc...
        • Vsechno nadherny kocary. Ty dnesni "spicky" Zondy, Bugatti, Koenigseggy, to vypada vsechno jak motorovej clun krizenej se superbikem.
  • Divotvurce
    První TDU je super, jedna z mých nejoblíbenějších závodních her a dodnes ji hraju. Na druhý díl měli novou producentku a ta to podělala. Nedokážu si představit, jak by vypadal třetí díl.
    • zdeeneek
      Byl by to simulator oblikani pandulaku, kteri by auta pouzivali jen na prejizdeni z jednoho obchodu do druhyho *1*
  • jindra.veliky
    to je meli radsi prodat *16* *12* *11*
  • montatatana
    Skoda, snazili se do her vecpat vcelku originalni napady a delat je trosku jinak, i kdyz jim to malokdy vyslo v hratelne podobe :)

    Tak to se muzeme na Kickstarteru tesit na novej projekt...
  • Skoda skoda, TDU2 mam i original a pres hromadu chyb a nedodelku je to dobra hra - se svym velkym a otevrenym svetem, kde se hraci mohou volne projizdet nema konkurenci. Jezdit po akzuzich v Shiftu atp. proste neni ono *9*
    • Tak tak chlape,presne,ako pises...Len skoda,ze to nedocvaklo viacerym,o com TDU2 bolo *9*
    • Kein
      TDU2 byl pro mne nehratelný škvár.
      • Napodobne,TDU 1 byla skvela,dodnes ta hra zije diky modifikacim a ja osobne si ji obcas porad zahraju...Od oznameni TDU2 sem hltal kazdej obrazek,cetl vsechno co se dalo najit a dokonce sem si na den vydani vzal v praci volno :D Po peti minutach sem byl otresen,jak moc se hra zhorsila oporoti prvnimu dilu...Porad sem si namlouval ze to neni tak hrozny,ale opravdu je...A stridani dne a noci,stahovani strechy,nebo vybavovani baraku to fakt nezachranilo!
    • *okruzich
  • deridon
    TDU byla určitě zajimavá hra, ale mě tam šíleně odradila taková ta infantilní atmosféra.. ti panaci, rádoby zlatá mládež ala Jersey Shore.. prostě strašný, možná kdyby to bylo na styl starších NFS či se inspirovali 60 Seconds či Fast and Furious, tak by to i vypadalo jinak..
    • montatatana
      To byla naprosto traga hlavne u dvojky, kterou jsem kvuli tomu proste nemohl hrat. Na to se nedalo divat (a poslochout) i kdyz to tam bylo jen obcas.
      • haters gonna hate ! :D
    • residentevilfans
      TDU pusobily strasne umele
    • "starších NFS" ... co já bych za to dal, kdyby se objevilo něco tak kvalitního, jako bylo kdysy NFS 2, 3, 4, 5 Porsche chalange
      • Kein
        Souhlasím, za remake NFS 4 bych platil zlatem. Jsem jediný komu chybí pořádný fízlovský simulátor jako byl ve čtyřce? viz:
        www.youtube.com/watch?v=S5miOV ...


        ....a ten soundtrack byl jedinečný...a myslím ,že by byl cool i pro dnešní mládež.
      • To by si najprv vývojári museli uvedomiť, že dobrá hra neznamená hra, ktorú zvládne aj poloretardovaný blbec *7*
    • Jsi to hral 5 minut jen tu prvni cut scenu s narozeninama ne ? Pak uz tam dal nic podobnyho neni, akorat si muzes tak leda kupovat obleceni ze ctyr druhu obchodu. To je jen takovej bonus pro holky ^^
  • tdu 2 propadak.
  • Mechwarrior_bw
    TDU bol jedinečný projekt ... dúfam, že vzniknuté vákuum niekdo vyplní. Len treba nasledovať stopu jednotky, ubrať z infantility a nie je čo riešiť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit