Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "když vývojáři vysvětlují, že nový Garrett je atlet"

    Hm, takze atlet... mam velke obavy, ze to bude v tomto smere dost kopirovat seriu AC. Ano, Garret sice obcas niekam liezol (po lane pripadne so specialnymi rukavicami), ale ja mam strach, ze tento novy Garret bude hopsat po strechach ako Ezio a spol... V predoslych dieloch atletom urcite nebol... A to je dalsia vec, ktoru by som asi neprehltol.
    Ja vam neviem, radsej si velke nadeje robit nebudem.

    Mimochodom, prave vcera som si z nostalgie nainstalovat Thief:DS a SWAT4 a v oboch hrach som mal uplne pred ocami tie moznosti, ktorymi by sa dali tieto hry v dnesnej dobe pekne po$rat. Normalne som cakal nejake hlasky ako "press XY to activate focus to see enemies through walls" a velke heroicke zakroky a podobne kraviny... Tie nove hry ma fakt deformuju :-(
    Ale je mozne, ze robim predcasne predsudky, takze budem radsej drzat hubu a sledovat vyvoj. Ale zatial sa mi to moc nepozdava :-/

    V kazdom pripade k hore uvedenym som si este nainstaloval aj Vampires: The Masquerade Bloodlines (mimochodom s poslednym neoficialnym patchom 8.5.1) a mam na dlhe mesiace o zabavu postarane :-)
  • Tak tohle asi bude normální, každým dílem měnit hlas hlavní postavy, hráč je pouze blbý konzument ten nic nepozná. :(
  • Stačilo aby v tutoriále dostal šípom do krku, a celý začiatok by sa dal uplácať aj zo zmenou hlasu, ale skôr si myslím, že skutočný "Garettov hlas" odmietol po prezentácií čo to bude. :/
  • no a musí to být Garett? Nemohl si vychovat svého nového učně? Jestli si dobře vzpomínám, Garett svého "mistra" osvobodil ve třetí misy ve vězení nad doly (jeho mrtvolu jsem ale našel cestou).

    mně tam spíš strašně vadí ten ultra cool mechanickej luk. Když je v prvních dílech klasickej dřevěnej a najednou se snažej zasadit tam takový věci...vadí mi to

    Stejně tak doufám, že se vyvarují tomu nesmyslnýmu parkouru, co se do her dneska dává a zůstane akorát šíp s lanem.
  • Pinkamena
    Nesmysl! At si pohyby a triky dělá někdo jinej! Může ho dabovat! Když už je tu řeč o panu Sean Connerovi on daboval Bonda v roce 2005 ve hře "From Russia With Love" Neříkejte mi že moction capture nemůže udělat někdo jinej. V Hitmanovi Absolution capture taky nedělal stejný člověk který ho daboval a fungovalo to.
    (Důkaz zde: http://www.imdb.com/title/tt2071475/fullcredits)
    (David Bateson ... Agent 47 (voice)
    William Mapother .... motion capture actor: Agent 47
    No? A bylo to vidět? Ne! Nešlo! O což tu jde tímto pádem?

    Zní to jako výmluva, chápal bych kdyby se jednalo o film. Ale když se jedná o hru tak tady musí být nějaký způsob. Postavy ve hrách jsou nejvíce známy pro svoje ikonické hlasy, přestavte si kdyby Max Payne dostal jiného dablera. Jen si to přestavte.
  • deridon
    tak Hitman se zachránil v těchto ohledech, ale Splinter Cell, Thief, MGS už ne :( a všechny hry z mého oblíbeného stealth žánru..
  • No jo, a už to zase začíná. Výmluvy, bláboly jak od politiků. Nakonec nepůjde ani umřít, aby bylo hraní dostatečně dynamické a nestresovalo hráče.... Hlas Garreta byl naprosto skvělý a skoro ikona prohru samotnou. Jak by asi zněl Max Payne 3, kdyby byl nakonec dabován někým jiným.
    • kubi-wan
      Blbě.
      • Přesně tak :)
  • Malleth
    Pořád to není takovej průser, jako absence Davida Haytera v MGSV.
  • Kdo ví, jaké tam byly důvody k této změně, ale moc se mi jejich vysvětlení nechce věřit. Thief je pro mě srdeční záležitost a Russellův hlas k tomu prostě patří. Co si budeme povídat, Garrett mluví jen v klidných pasážích a jestli jim jde jen o nějaké vzdechy při boji, skákání a pádech, tak s tím by si snad zvukaři při dnešní úrovni techniky hravě poradili. Jak už bylo řečeno, jde přece o ducha hry a ne o nějakou dokonalou simulaci. Jsem zvědavý, jak se jim to povede. Pro mě má zatím největší sílu jednička s dvojkou.
    • Me se jako pametnikovi jednicky hodne libil konec trojky ;)
  • Stephen asi do projektu šel, ale pak viděl, co za sh*t to bude a raději se odráčel jinam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit