Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • P1trs
    jestli mas na mysli strilecky s otresnym ovladanim, tak ano, jinak to "obracene" neplati
  • TheGGG
    to nic nemění na tom, že jsou na PC některé herní žánry, které na konzole nepatří, to platí i obráceně
  • maros.goc
    jj myslel som atmosféru, nemilosrdnosť, žiadne vodenie za ručičku, otvorený svet, len zjemna naznačený príbeh, ťažká hratelnosť...KF je fakt omnoho pomalšia hra ako Souls séria
  • flash789
    DS je primarne o skillu hrace, protože při trose treningu jsou staty a vybaveni skoro nepodstatne, viz hraci co behaj nahaty a zabijej všechno klackem.)
  • serii souls to hodne pripomina .Je dost mozny ze to bude prave demons souls 2 pac je to exklusivitka pro ps4 a všichni vime ze DS1 byla exklusivitka pro ps3
  • Alucard
    Tak to beze sporu. Xbox 360/ PS3 už nemá co nabídnout. PC verze s GeDOsato + GEM vypadá báječně, navíc rychlé načítaní a výborný FPS. Celkově se ten port povedl.
  • kennyB
    Já nenapsal zákazník, ale normální člověk. Normální člověk totiž není guma, která pořád křičím že pokud se nějaká hra špatně ovládá s k+m, tak je to špatná hra. A pokuď se nepletu, tak v 90 letech bylo normální, že pc hráči měli gamepady a joysticky a žádní militantní pc hráči neprosazovali jen k+m *3*
  • Alucard
    DS je skloubení skillů a statů. Není to už dál kam posouvat. Ohled pouze na staty je naštěstí už překonán a snad už se ani vracet nebude.
  • RangerCZ
    Vypadá to celkem jako Van Helsing.
  • Hele asi jo no. Sony jim pravdepodobne nasype dost na to, aby jim to vyrovnalo potencialne prodane kusy na Xb1 a PC. Je mi to celkem jedno, proste si tu hru zahraju o par let pozdeji. Her, ktere si chci zahrat je na ruznych platformach stejne tolik, takze nez se k tomu dohrabu, tak uz bude v prodeji PS6 :)
    Kvalitu portu bych neresil. Treba Dark Souls s par modama je na PC s gamepadem imho lepsi zazitek nez na PS3.
  • flash789
    jasne, kotouly, uskakovani, sbirani dusi, tohle všechno je presne Kings Field...to mas jako srovnávat Gothic a Dungeon Mastera..taky skoro stejne hry..:)
    hry jsou si podobne mozna tak atmosférou a diky KF dostal From napad s Demon Souls, ale hratelnost, systém, soubojak je uplne něco jiného. KF je mnohonasobne pomalejsi, a na rozdil od Souls kde hraje prim skill hrace tady to je spis o vybaveni a statech.
  • P1trs
    protoze konzole jsou uzavrena platforma, kde bez souhlasu Sony/MS nemuzes nic vydat
  • O jake masazi to mluvis? Ja hraju hry od 80 letech, zacinal jsem na spectru s jednotlacitkovym joystickem, pak presel na PC, kde jsem zustal. Vzdy jsem u PC mel gamepad a i kdyz jsem vetsinu her hral na klavesnici+mys, tak hry, ktere byly pro gamepad lepsi, jsem hral na gamepadu, pripadne kdyz se to dalo hrat ve 2, tak jsme s kamosi hrali ve 2 (NHL 95 napr). Vzhledem k tomu, ze kvalitni gamepad stoji mene nez kvalitni mys a klavesnice, tak se celkem divim, ze kazdy PC hrac tuto periferii nema, zvlast kdyz posledni roky je tolik her konverzi z konzoli, ktere se proste ovladaji na gamepadu lepe. Ale kdyz to lidi bavi, kazit si zazitek ze hry tim, ze se brani pouziti gamepadu, tak nic proti gustu :)
  • TheGGG
    no a já si to koupím hned v den vydání a pc verzi bych určitě vynechal kvůli obavám o kvalitu portu, takže na tom vydělají *3*
  • Skoda te exkluzivity. Byt to na PC, sel bych do toho hned po vydani. Takhle si to koupim za par susnu, az si koupim PS4 na konci generacniho cyklu, abych si zahral tech par exkluzivitek. No nechteji me penize, nedostanou je, co uz :)
  • maros.goc
    Shadow Tower? sakra o tej hre som nikdy nepočul! ..inak zle je že zabúdaš na Dark Souls, tá hra je lepšia ako Demons :)
  • maros.goc
    blbosť, Kings Field ponúka presne rovnaký typ hratelnosti ako Souls hry, až na to že je vo FPS pohľade :)
  • TheGGG
    na konzolích toho taky spousta nevyjde
  • flash789
    ono to jde srovnávat? Podle me jsou to naprosto odlisne hry. Jedinou věc co mají spolecnou je obtiznost. Spis jsi to poradne nehral, jinak by jsi takovou ptakovinu nenapsal.
  • Skoro to vypada, ze i boss z teasru dalsi Miazakiho Souls hry strci ty z druhych Dark Souls do kapsy... A to je jedine dobre

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit