Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela by mě zajímalo, kolik je autorovi recenze let, viděl bych to kolem 20. A kolik strávil u TWII času - asi tak do 10 hodin. Já vyrostl na Wizardry VII a občas si nějaké RPG zahraju. Na tohle (TWII) čekám od Gothicu III (geniální i přes bugy, špičkové hardcore) a Oblivionu (nádherný, vyvážený, střední proud). TWII je výborné RPG - vývoj postavy, questy, objevování, desítky hodin skvělé zábavy. Spíš než akce, je to o hledání, zkoumání, zkoušení. Úplně jiné než Dragon Age, Zaklínač nebo Mass Effect - u všech jsem vydržel do 20 hodin, pak mě přestaly bavit. Tyhle hry jsou spíš o akci (více či méně lineární) a efektu než o hře na hrdiny. Vše servírují na stříbrném podnose - jakoby "konzoloidní". Vzrušení, když u TWII zjistíte, co jsou jednotlivé ikonky u zbraní v inventáři je neopakovatelné (skutečně to v manuálu není a musíte na to přijít sami...). TWII je graficky nádherné (nepočítaje inventář), s přiměřenou svobodou (Gothic III to bohužel není), boje jsou vzrušující a poměrně vyvážené (gigantický mravenec je prostě silná nestvůra): Alchymie, kouzlení, vylepšování zbraní mají téměř neomezené možnosti a různých věcí jsou STOVKY!!! Questy jsou vtipné, prostřední nádherné a věrohodné. Jestli bych něco vytkl, tak nepřehledný inventář, nevětvené rozhovory (volba jiné odpovědi je zřídka) a málo dovedností (skutečně smyslupných pro každou specializaci moc není; navic mi zoufale chybí stahování zvířat apod.). Trochu zmatky mi taky způsobovalo vhození do děje - první díl jsem nehrál. Kdo máte rádi RPG klasiku vřele doporučuji. TWII na takový titul aspiruje.
    • Gothic 3 je špičkový hardcore? Odpovím si sám, ne, Gothic 3 je hra zmrvená nejen absurdními bugy, ale i absencí jakékoli atmsoféry příěbhu atd
      • Ta atmosfera by tam snad i byla. Bohuzel ten pribeh tam ale neni prakticky zadnej.
        Miluju otevreny hry, takze me to drzelo fakt dlouho, ale kdyz jsem asi po 60 hodinach, desitkach splnenejch questu a prozkoumani vpodstate cely mapy mel porad za ukol "najit Xardase", tak jsem se na to uz fakt vyprd. Vede to odnikud nikam
        Velkolepe vypraveni, ten treti gothic.
    • claymen
      Jediné co ti na to můžu říct je: "Napiš recenzi" :D ten úvod do děje mi přišel jako naprostý zmatek, takže jsem hru odložil, ale určitě se na ni chystám
    • janchor
      28, 2 týdny. A na Wizardry jsem shodou okolností vyrůstal taky (dodneška mě děsí vzpomínky na Tower of Dane).
  • Recenze pěkná, ale nemůžu si pomoct, ale přišla mi příliš krátká. Když jsem se dočetl konce tak jsem myslel, že jsem teprve v půlce, bohužel ne *4*
    • Přesně tak, o hře jsem se dozvěděl strašně málo - čím jsou zajímavé ty questy, jak přesně fungují ty souboje, jaké potkám postavy, monstra apod.??? Ukazuje se bohužel, že výborná a informativní recenze na Precursors byla vyjímka a ne pravidlo (viz.příšerný pubertální výblitek na Force Unleashed II).
      • O pár příspěvků výše je psáno, že podrobnější recenze přijde až s českou verzí, tak snad uvidíme.
  • musím říct, že oproti jedničce je to s tím koněm podstatně lepší... často se mi v jedničce stalo, že se mi kůň zaseknul o drn trávy :o). Jízda na koni ve dvojce je parádní, i když časem jsem přešel systém osobních portálů - je to o dost rychlejší, hlavně, když jsou série questů, které vám zadává stejná osoba... Bohužel ke konci hry mi hra připadala dost slabší a nechci spoilovat, ale nechápu, proč si člověk piplá desítky hodin hrdinu, aby na finálního bosse střílel z obří kuše? Trochu podobné hovadské jako v Dragon Age.
    • jéé tys prozradil konec...a já myslel že se vemou *1* *1* *1*
      • oin.odin
        ale vrahom je tak či tak záhradník ....
  • nevíte kdy má konečně vyjít CZ verze?
    • Česká verze (standardní i sběratelská) vychází 25. ledna...
    • polovina února 2011
      • diky
    • též mě to zajímá
  • Co znamená "agilní desing"? *1*
    • Ze nemas celej design dopredu nekde nakreslenej a vymejslis to za chodu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit