Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz si koupim tu konzoli v zemi ktera podporuje Netflix tak na nej budu mit pristup nebo me to nepusti kvuli cesky IP ?
    • pusti, staci unblock-us.com :) overeno, zcela funkcni
    • nepusti
      • když nepustí dostanu na tu konzoli slevu, že to tu nemůžu používat? :D
  • risa2000
    Celkem by mně zajímalo, jestli to umí nebo bude umět česky. A jestli se můžete zeptat u zastoupení Sony, tak jaký je jejich oficiální postoj.
    • myslis neco jako:
      Play = Spustit, Exit = Ukoncit, Shop = Obchod, Online = Vonline? *5*
      • Neplet ho! Ted bude hledat shop a umře u toho, protože tam bude store...
  • Mys a klavesnice sla pripojit i k ps3,jen to nikdo nepodporoval,krom VElve a jejich novy conter srike,ktery je do ted na USA storu a na cesky ani nedopotoval!proc????.Jinak nehante ps4.Zatim nevysli hry oder 18...,in famus second son,uncharted4,A kazdy se muze podivat na demo The sorcerer a je kazdemu jasne ze vymackli tak30% vykonu!A jinak k ps4 sony kuti vyrtualni brile,ty budou driv nez nakej oculus,nebo jak se to menuje *1*
    • C-BEAM
      tieto tvoje vYrtualne BrIle od Sony budú iba slabý odvar oculusu, takže kludne ich majte aj zajtra a chcem vidieť ako si na tom zahráš konzolové hry locknuté na 30fps...
      • Rekl bych, ze podobne, jak si 3D hry dnes zahraju na 3D plazme.
        • C-BEAM
          čiže na h***o.
          • Proc? Me to funguje dobre.
      • i to bozske sony poresi, ke kazdym takovym bruelim bude dodan i kyblik na tycky *1*
    • "Vyrtualni brile" povídáš, tak to potom jo.
      • Big_Pete
        virtualni Crème brûlée
    • Tak k+m na ps3 podporuje i unreal tournament nebo dust 514, ci jake to bylo cislo, ale do obyvaku se to jednoduse nehodi a hrat konzolove hry u pracovniho stolu je take znacne neobvykle. Proto Valve vi, ze pokud chce pc dostat do obyvaku, musi pouzivani gamepadu na pc dostat na novou uroven a snazi se o to.
      • Kdyz tak nad tim premyslim, tak podpora k+m u konzolovemultiplayerove hry je spise nevyhoda, protoze vetsina konzolovych hracu nebude ochotna vzdat se gamepadu a ta mensina bude te vetsine kazit hru, cimz vetsina hracu ztrati o prislusnou hru zajem.
  • A copak by si zdejší PC bozi přáli? Aby museli každého půl roku upgradovat minimálně grafickou kartu za min. 5000 + CPU + RAM kvůli každé významější hře jako tomu bylo třeba před 15ti lety? Dobře si tuto dobu pamatuji a jsem rád, že je za námi a že vývoj je vždy na pár let "zakonzervován" jak o tom zdejší moulové neustále dokola žvaní a žvaní... Doufám, že hry z PS4 A XBOX ONE když už vyjdou na PC budou brutálně neoptimalizované a že tito tupci budou muset upgradovat a upgradovat aby se jim to vůbec rozběhlo....
    • Ano, jestli jsi každý půl rok kupoval Celerona, tak ti i věřím.
    • Já bych si třeba přál aby lidi jako ty přestali na to zdejší božstvo vůbec reagovat . Jednoduše si jich přestat nevšímat . Poté by ten dotyčný napsal pouze jeden příspěvěk , nereagoval na tucet dalších lidí co mu oponují a nemohlo by se to tu zvrhnout jako vždycky .
      • Moander
        dit je to tu zumpa porad
    • Moander
      Presne tak, moje PC mam v te same konfiguraci uz 3 roky, a porad muzu hrat vetsinu novych her v maximalni grafice, v roce 99 bych si na 3 roky starem PC zapl tak MS Office.
  • Moander
    http://oi41.tinypic.com/2nsytr5.jpg
    • A ten obrázek vytvořil dotyčný grafik na konzolích? ;-)
      • Magister_Peditum
        Vzhledem k tomu, jak je to amatérské, tak bych se ani nedivil. *3*
        • Moander
          lol se koukni na svuj debilni avatar ty amatere :D
          • Na jiných webech mají zavedeno zarolování mínusových příspěvků ... nadruhou stranu se člověk občas zasměje :D
      • skutečný grafik by nikdy nepoužil tak ošklivý font, navíc ve dvou různých velikostech *1*
        • Moander
          Proc mi to cpes?
          • nefandi si, já ti nikam nic necpu, i když by se ti to určitě líbilo, jen odpovídám týpkovi nad tebou
      • Moander
        Ja myslel ze je tohle herni web.
    • Ale tak co, já vám ty černý cihly přeju. Radujte se! Chtěl jsem říct dokud je proč, ale neřeknu. Protože vy se každý ráno modlíte i k těm osmiletejm krámům ps3/x360. Když vám to stačí proč né. Psát klady PC a zápory konzole nebudu, protože každý rozumný člověk je zná. Napíšu pouze jediný kladný bod ke konzoli a tou jest- pořizovací cena v rámci unifikovaného výkonu. Zdá se to moc, ale je to málo..
      • Je to malo, mel jsi tech kladnych bodu ke konzoli napsat vic. Myslim ze ne kazdy je zna. Ostatne, nekteri upiraji konzolim i tu nizkou porizovaci cenu.
      • Moander
        jsi fena?
        • Vydrž, pátek se blíží.
    • někdo tam prohodil popiský obrázků *7*
  • Proti PS4 z hlediska HW nemám naprosto nic, ale asi už nepřekousnu tu neuvěřitelnou aroganci SCEE vůči uživatelům a naprosto neschopnou oficiální českou podporu. Taková banda ignorantských nabubřelců si moje peníze nezaslouží. Kecy, kecy, kecy, sunshine and rainbows, ale od dob PS1 se přístup evropské pobočky nezměnil.
    • Keyz
      Kupují to lidí v ČR tak co? I když za to prachy to mají fungující jen z určité části.
      Proč tam nejdou některé služby když na PC to jde? Pandora rádio jede, vše lehce a zdarma jede.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit