Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě spíš vadí to, že těch obchodů je tolik. Rád bych měl vše na jedné hromádce, nebo aspoň jistotu, že mi nikdo nic nezruší protože jsem tam rok nebyl.

    Btw. taková perlička: UBI mi zabanovalo SN na Settlers7, který jsem měl registrovaný na Uplay a vesele jsem na něm před rokem hrál. Pak jsem si dal pauzu a rok tam nebyl, když jsem se vrátil tak jsem se dozvěděl že SN je blokovaný. A co mám udělat? Stačí jen fotka SN a doklad o koupi. Asi se zbláznili, snad proto to mám na netu abych tohle nemusel opatrovat ne?
    • No vidis, dalo by se rict "dobre ti tak", kdyby sis sosnul cracklou verzi, zadnej problem bys nemel.

      Ale neboj, nase vlada prichystala neco podobnyho do real life ... jednoduse to bude tak, ze kdyz nebudes 3 mesice pravidelne zkoumat vypis z katastru, tak si nekdo tvuj barak prevede na sebe a mas smolika ... bude patrit jemu.
  • pavel.sterba1
    Tak jeste Ubisoft vyda nejakou zabavnou hru a budu mu naklonen jak z pohledu PC hrace, tak konzolisty....
  • To je zasadni chyba - utratim penize jen tam, kde mi podobnou sra…ku vnucovat nebudou. Precijen, na hrani mam casu pomalu, uz sou davno pryc doby, kdy sem si moh dovolit trebas celej vikend => vybiram si. A jednim ze zasadnich kriterii je eliminace problemu. A nutnost instalovat jakekoli sra…ky komunikujici na sit, kvuli offline hre je proste problem zcela zasadni.

    Tudiz ma vydavatel smolika - za rohem ceka dalsich 150 games, ktery se obejdou bez toho.
    • Přesně tak
  • DRM odstraní, ale otravný Uplay nutný pro spuštění a bezproblémový chod budou rozšiřovat, no to se teda u PC komunity šplhnou *11*
  • picinovia, radšej nech vydajú patche do AC3 a Heroes VI a opravia lagy v MP AC3 a townscreen freezing s nVidia kartami v Heroeske...
  • Ubisoft by si chtěl získat zpátky náklonnost PC hráčů??? To jako zruší stupidní uPlay a přejde na steam? NE? TAK CO TO PLACÁJ ZA BLBOSTI!
  • DOTA 2 má taky LAN
  • Asscreed3 že bol dobrý pc port? HA! To ťažko.
  • Pilgrim66
    Uprimne chce to ciny a ne slova, velkou sanci maji s Tomb Raiderem, tak uvidime.
    • rhaegar
      Co má společného UBI s novým Tomb Raider?
      • Pilgrim66
        My bad. Zapomnel jsem, ze to dela Square Enix a ne Ubi.
  • Ubisoft mam u rite

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit