Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • F2P je jedna cesta...ako predavat ten nekvalitny prd co tak obhajuju....keby radsej zamakali na kvalite a koncovom vyladeni hier....nebol by taky problem s piratmi....de facto...viac ludi by to kupilo...a tym padom by vyhovorky na piratov uz nemali podstatu. A tie uchylne DRM co davaju...no zaplat pan boh ze od nich ziadne hry nechcem.
    • At bude hra jakkakoli a od kohokoli, porad se bude krast. A to tim vic, cim to bude snazsi. A to opodstatnuje existenci drm.
    • piratum ale na takovych parametrech, ktere zminujes casto ani vubec nezalezi, jednoduse receno jakakoliv cena bude porad vyssi nez 0
  • Posledni hra kterou jsem od ubisoftu koupil byl assassin creed 1. Kdyz jsem zjistil, ze bioshock ma tu jejich fikanou ochranu, nekoupil sem ho ani ja ani kamosi co se k tomu chystali. AC2 dostal ochranu jeste horsi, tak jsem si slibil ze od nich nekoupim uz nikdy nic a zatim to dodrzuju. Skoda par dobrych her ktere mi takhle uniklo, ale na rozdil od jinych hracu ja si s*at na hlavu nenecham.
    • vidis to a ja u AC2 zadnou uber cool ochranu nepocituju :) jedna modra tabulecka mi fakt zily netrha (uplay)
    • Škoda jen, že podobně k tomu nepřistupuje víc lidí, to by si pak zákazníka jinak vážili.
      • Spíš by přešli na stolní hry *4* no vlastně by zůstali jen u konzolí. ...Ale počkej na new gen, pokud budou hry jen na HDD, to bude pak ještě horší *3*
  • Ubisoft po tom co predved s Ghost Recon Future Soldier pro PC at nekam zaleze a ani nepipne.
  • Ja se divim, ze to nekdo vubec stahuje, kdyz to neni ani k hrani :D
    • Ale hej, stiahne zo zvedavosti, skusi, a zmaže , no mali by tych piratov postrielať *1* *1* *2*
  • Masa-san
    Zdá se, že Ubisoft v posledních letech nezaháleli a přišli s novou verzí starého dobrého moudra "Než začneš hledat chyby u ostatních, začni u sebe."
    Nová verze zní "Než aby jsme začali hledat chyby u sebe, pojďme je hledat někde jinde."
    *7*
  • Možná kdyby tak očividně nesrali PC hráčům do ksichtu a nesváděli na piráty svou vlastní neschopnost tak by jim to lidi kupovali i bez F2P.
  • *7* Nejdříve naštvou platiče DRM(pirátům to očividně moc nevadilo) a pak se diví proč že to nikdo jejich hry nekupuje(navíc platí, že co pirát, to ne potenciální zákazník). Trochu pokrytecký ne? Každopádně naposledy jsem koupil FC2(náhodou docela spokojenost), ale to co jim vychází teď, no, moc ani nemám zájem ať f2p či ne(možná ten ghost recon online, ale mám teď jiné věci co mě teď dost baví).
    • Jsou tu jine spolecnosti, ktere se snazi vuci pc hracum vystupovat vstricne, treba cd projekt a jejich hry se pirati uplne stejne. Tva pripominka je tak irelevantni.
  • Bohuzel ma pan z Ubisoftu pravdu.
    F2P je zlo, vyvolane jinym zlem.
    • Gossen
      a to zlo dalším zlem atd. na úplném začátku je ale to, že nějakého chytráka napadlo chtít za hru +-60 dolarů
      • Jsou i levnejsi hry a prodavaji se / kradou uplne stejne. Tva pripominka je irelevantni.
      • A ten problém je ten, že místo aby dali konkurenti hru za 58$, prodávají ji za 62$ *15*
  • Vávra by jim dal. Je to zachránce, objektivní znalec, kontrolor myšlenek a vlastník diplomu přesnosti.
  • Hry od UBI uz nejaky cas kupuji jen ve vyprodeji (od zavedeni UBI DRM), nedavno jsem na posledni chvili couvnul od porizeni srackozni PC verze Ghost Recon: Future Soldier a Far Cry 3 zapoti "Jezisek" ale k tematu. F2P si mohou stcit tam kde slunce nesviti.
    Nemam dostatek casu ani na hrani "AAA" titulu natoz abych se poustel do experimentovani s F2P.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit