Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Urug
    Tuhle sem koupil od Ubisoftu H.A.W.X 2 za 1€ ,kvůli coop MP.
    Registrujete se (bacha heslo nemůže být delší jak 16znaků a nic vás na to neupozorní)....stáhnete downloader....někam se stáhne 10 archivů....ty se následně někam rozbalí....a konečně můžete pustit instalátor....nainstalujete... (uvědomte si, že kvůli této proceduře potřebujete na disku minimálně 2x více místa než má hra).... pak "stačí" stáhnout a nainstalovat UPlay (to je program jehož význam mi stále uniká...)... poté je třeba najít sériový klíč, který jste zakoupili (Login -> My Account -> Order History -> Znova Login -> objednávka) ....opíšete jej do UPlaye, stáhne se update a hurá po dvou a půl hodinách se jde hrát... no jasně, že multiplayer nefunguje (zaspamovaná ubisoftí fóra samozřejmě bez odpovědi)... řeší to alespoň podpora LAN v kombinaci s Tunngle.
    A těd si představte, že za to někdo dá 50€....bych si asi hodil mašli.
    • On ten mulťák ani nejede? *8* Tak to pak nestálo ani za to 1€, které jsem zaplatil.
  • Už jsem se lekl, že Ubisoft řekne že taky dělá něco špatně. *15*
  • GlaDOS
    Už jsem se bál, že se na PC piráty zapomnělo.
  • Možná kdyby tak očividně nesrali PC hráčům do ksichtu a nesváděli na piráty svou vlastní neschopnost tak by jim to lidi kupovali i bez F2P.
  • Masa-san
    Zdá se, že Ubisoft v posledních letech nezaháleli a přišli s novou verzí starého dobrého moudra "Než začneš hledat chyby u ostatních, začni u sebe."
    Nová verze zní "Než aby jsme začali hledat chyby u sebe, pojďme je hledat někde jinde."
    *7*
  • Slysel jsem, ze se znamym a/nebo kvalitnim produktum dari na PC docela dobre. Mozna by UBISOFT mohl zkusit tohle.
    • jj treba inovativnim vecem jako CoD
  • zasrani PC pirati, jsou vsudeeee a herni studia vydavajici zrecyklovane hry o 106 nevydelavaji tolik, ne proto ze je ta hra nudna, stereotypni a jednoducha, ale protoze PIRATI!
    Posledni dobou uz ani ty hry nema cenu stahovat, skoda mista nekolika gb na disku... na zabaveni bohate staci OpenTTD (opensource budovaci strategie), Wolfenstein: Enemy territory na MP FPS (freeware, ne F2P ani "pay to win") a Trackmania Nations pro zavodni choutky (free verze staci, trati je vytvoreno neuveritelne mnozstvi)...
    • Menorri
      Taky tě miluju *14* *14* *14* *14*
    • No, tak ty tvoje hry pokrývají dost malé množství možností. A upřímně, placení hernímu studiu mi vůbec nevadí, pokud ta hra za to stojí.
      • To ano, ale kolik her stalo za koupi v poslednich letech a to tak, aby ta cena odpovidala kvalite hry / casu stravenemu u ni? Nedavno me napriklad prekvapila Arma 2 - Operation Arrowhead - expanze, ktera v dobe vydani stala 1k CZK, tedy jako nova hra a dala se dohrat za 4 hodiny...
        • hlavne, ze za kvalitu her muzou pirati, pobavil si :D
        • exmaxx
          Za plnou cenu maloktera. Ale kdyz si tu hru clovek koupi za par mesicu z druhe ruky, tak uz se to da (X360), nebo na Steamu v akci (PC).
        • V posledních letech není moc konkrétní. Jestli v posledních třeba pěti, tak dost. V posledních dvou to je tak 4-8 her, podle chuti. Samozřejmě tipuju, nemám na data moc dobrou paměť :)
  • Vávra by jim dal. Je to zachránce, objektivní znalec, kontrolor myšlenek a vlastník diplomu přesnosti.
  • Posledni hra kterou jsem od ubisoftu koupil byl assassin creed 1. Kdyz jsem zjistil, ze bioshock ma tu jejich fikanou ochranu, nekoupil sem ho ani ja ani kamosi co se k tomu chystali. AC2 dostal ochranu jeste horsi, tak jsem si slibil ze od nich nekoupim uz nikdy nic a zatim to dodrzuju. Skoda par dobrych her ktere mi takhle uniklo, ale na rozdil od jinych hracu ja si s*at na hlavu nenecham.
    • vidis to a ja u AC2 zadnou uber cool ochranu nepocituju :) jedna modra tabulecka mi fakt zily netrha (uplay)
    • Škoda jen, že podobně k tomu nepřistupuje víc lidí, to by si pak zákazníka jinak vážili.
      • Spíš by přešli na stolní hry *4* no vlastně by zůstali jen u konzolí. ...Ale počkej na new gen, pokud budou hry jen na HDD, to bude pak ještě horší *3*
  • Hry od ubisoftu jiz 4roky nehraju, nestahuju a vsemu co prislo s ubisoftem do styku se snazim obloukem vyhnout. Nerikam ze je to nejaky pokrokovy stav mysli, ale kdyby to takhle udelali vsichni, treba by se Ti kravataci chytly za ksandy a vyhodili se z okna navzajem :)

    Jen at delaj vic F2P nebo P2W nebo F*ck2pay , treba driv zkrachujou :)
    • Krtecek-GT
      Proč? F2P nehraju ale zadarmo je to lepší hrát tohle a nekoupit tam nic, než hry pirátit a nadávat. Ubisoft je pro mě jeden z nejlepších vydavatelů. Když vezmu konkurenci tak EA vydává hry pouze pro komerci, inovace žádná. Activision dělá každý rok tu samou hru, jedině pak Codemasters, který mám rád za GRID a jiné závodní serie, potažmo Rockstar za GTA nebo MP. Ubisoft má taky slušné hry, třeba Rayman Origins, Driver SF (ať je jaký chce, ostudu serii neudělal) nebo AC
      • Whoossain
        Valve?
      • Zapomněl's zmínit Zenimax :)
    • Robotron3
      Co to je za zhůvěřilost, přát někomu, aby zkrachoval, proč? Vždyť i v článku se píše, že Ubisoft neveří, že by f2p model odsunul klasické velké hry. Tak proč by si to f2p nezkusili, když to chtějí? Nikdo nenutí hráče to hrát. A když vedle toho vydávají skvělé hry jako Assassins Creed, v přípravě je nadějný Watch Dogs, snad dokonce i Beyond Good & Evil 2. Fakt bys o tohle chtěl přijít, a aby firma zkrachovala? Kde se bere ta zášť?
      • Tak já sice krach nikomu nepřeji, ale docela ty hlasy chápu. Ono Ubisoft svojí DRM politikou, kdy většinu problémů odnesli ti, co si hru koupili, přes presumci viny a také nesmíme zapomínat na výroky na stranu hráčské komunity. A to, že mají dobré hry? Musíš brát celkový dojem. Jedna vlaštovka jaro nedělá. Když by to chtěl někdo podle tvého příkladu dohnat do absurdity, tak by se taky mohlo stát, že bysme si položili otázku, proč tolik lidí přálo smrt takovýmu Hitlerovi. Zkus se nad tím zamyslet.
        • Robotron3
          Ubisoft je něco jako Hitler? Jako někdy mě hlava nebere, jakým zpúsobem hráči přemýšlí. To je asi něco podobného, jak když virtuálně šikanovali nějakou tu scénáristku EA a Bioware, za co?, jsem ani nepochopil... Ubisoft není jen PC, větší podíl má Ubi na konzolích. Hraju na PS3 a s hrou od Ubisoftu jsem neměl sebemenší problém. Technicky i obsahově se většinou jedná o špičky žánru. Takže výkřiky někoho, že Ubisoft je jako Hitler a že má zkrachovat, no kde to proboha jsme? Co to je za lidi?
          • Whoossain
            To bude ten problém. Hraješ si na konzoli, tak ti naprosto uniká, že jejich zprasený porty na PC jsou mnohdy naprosto nehratelný a ještě mají tu drzost naříkat nad tím, že ty jejich zmetky někdo někde stáhne.
            • 2Robotron : Nesmis vsechbo brat tak hrozne vazne, debatujes tu jak o svetovym miru a pritom jde o takovou pico*inu .. .take it easy ;)
            • Robotron3
              Tak ať si to na PC nekupují, nebo hrají na konzolích. Ale nebudu přece za to posílat celou firmu někam, a přát jí, aby zkrachovala. To je jako kdybys šel do obchodu s botama, tam se ti nějaký boty nelíbily a hnedka se utrhla tkanička, tak tam začneš vyřvávat, aby zkrachovali? Šílenost.
          • Nikde jsem nepřirovnával Ubisoft k Hitlerovi. Pouze jsem poukázal, že tu nenávist chápu, stejně jako chápu tu pozitivní stránku. A paralela s Hitlerem je jasná. Hitler zavinil smrt několika milionů lidí a vyvolal největší válečný konflikt v novodobé historii lidstva. Na druhou stranu stavěl dálnice, přičinil se o překotný technologický rozvoj a v neposlední řadě zvedl němce po prohrané první světové válce. každá věc má své pozitiva i negativa. Proto Ubisoftu stejně tak někdo může přát krach kvůli jistým věcem stejně jako ho kvůli jiným vynášet do nebes.
            • tak zrovna tvrdit, ze na hitlerovi bylo neco pozitivniho bych si nedovolil
            • Robotron3
              Teda jak diskuse o hrách se nakonec vždy stočí na Hitlera, to opravdu nechápu :-/
    • Nechytli, svedli by to na piráty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit