Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On má Ubisoft ještě nějaké kamarády? Stačí si jen vzpomenout např. na Uplay a dělá se mi zle.
  • Menorri
    Sakra já se cejtím tak špatně *1* *1* *1* ....dnešní hry sra*ky jsou a sra*ky budou i když budou F2P *2* *15* *15* *15*
  • Ja som tú sra*ku nepirátil a ani nekupoval, teraz som si rozchodil na W7 Vampire: Redemption, som vo Viedni a mám 12 hod, to tú vašu AAA src. by som mal prejdenú 2x
  • Zničte ho, Čeští PC hráči!

    PC REVOLUCE!
    • Za stroje! ZA LID!
      • Za SWtOR! Za Diablo 3! Za více chleba k snídani!
  • Jdu si udělat popcorn. To zase bude jednou boží diskuse. *5*
  • Ahaaaa, tak takhle to ten kluk spocital... http://i.imgur.com/NL3up.jpg :)
  • Ubisoft po tom co predved s Ghost Recon Future Soldier pro PC at nekam zaleze a ani nepipne.
  • Aha *15* DLC k ničemu, patche k ničemu, datadisky k ničemu, expansion packy k ničemu, volně stažitelný obsah k ničemu, musíme jít prostě na F2P (eh teda P2W) systém kde můžeme všechno a nic nás nebude omezovat. Good idea. Proč ně že. *4*
    (aby nám náhodou někdo chudší než my nesnížil zisky)
  • Whoossain
    Ubisoft (a pochopitelně i další studia) by se hlavně měl zamyslet nad tím, co vůbec vydává a jak to vypadá, když se to dostane ke koncovému uživateli. Příkladem šlendriánu a drzosti budiž třeba GR:FS, který byl po vydání fakticky nehratelný, neboť nešel ani ovládat, o dalších chybách ani nemluvě (chybné rozlišení, špatné popisky funkčních kláves atd.). Za to chcete platit? Kdyby mě to nestálo 5€, ale těch 50, tak bych si to vyčítal ještě teď!
    • A největší sprostost je a bude optimalizace,protože tohle slovo v Ubisoftu asi neznají!Vydají update kterej to má opravit a přítom neopraví skoro nic a hra jede jen o trochu lépe.
      Měli by se to naučit např. u nového Max payna nebo třeba u Battlefieldu 3.Ubishit *11* *11*
  • *7* Nejdříve naštvou platiče DRM(pirátům to očividně moc nevadilo) a pak se diví proč že to nikdo jejich hry nekupuje(navíc platí, že co pirát, to ne potenciální zákazník). Trochu pokrytecký ne? Každopádně naposledy jsem koupil FC2(náhodou docela spokojenost), ale to co jim vychází teď, no, moc ani nemám zájem ať f2p či ne(možná ten ghost recon online, ale mám teď jiné věci co mě teď dost baví).
    • Jsou tu jine spolecnosti, ktere se snazi vuci pc hracum vystupovat vstricne, treba cd projekt a jejich hry se pirati uplne stejne. Tva pripominka je tak irelevantni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit