Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja som tú sra*ku nepirátil a ani nekupoval, teraz som si rozchodil na W7 Vampire: Redemption, som vo Viedni a mám 12 hod, to tú vašu AAA src. by som mal prejdenú 2x
  • walltar
    Já bych osobně byl pro zhroucení klasického trhu ... třeba by to pomohlo indie hrám, stejně kvůli ničemu jinému už dneska ani nemá cenu vlastnit PC .... těch pár nehratelných konzolových potrů by mě určitě nechybělo.
  • zasrani PC pirati, jsou vsudeeee a herni studia vydavajici zrecyklovane hry o 106 nevydelavaji tolik, ne proto ze je ta hra nudna, stereotypni a jednoducha, ale protoze PIRATI!
    Posledni dobou uz ani ty hry nema cenu stahovat, skoda mista nekolika gb na disku... na zabaveni bohate staci OpenTTD (opensource budovaci strategie), Wolfenstein: Enemy territory na MP FPS (freeware, ne F2P ani "pay to win") a Trackmania Nations pro zavodni choutky (free verze staci, trati je vytvoreno neuveritelne mnozstvi)...
  • ja vlastne ani neviem, ci by mi pripadne zrutenie trhu s hrami prekazalo... uprimne, kolko poriadnych hier v poslednej dobe vypustili so-called AAA studia? ked porozmyslam za seba, najviac sa mi tento rok zatial pacilo Gemini Rue a indies by urcite pri kolapse klasickeho trhu nezanikli... kazdopadne, je to len utopia a budeme vidiet stale viac F2P online hluposti pre decka, ktore maju kopu casu na hranie...
  • Logiku v tom velmi nebadat, piratia sa vacsinou singleplayer hry, ktore f2p model vobec nevyriesi.
  • walltar
    Se poučili z toho jak se chovají státy .... když někdo nechce, nebo nemůže platit najdeme někoho kdo to za něho zaplatí. Takže teď už platící zákazníci nebudou mít problém s DRM, ale přímo to za piráty a neplatící zákazníky zaplatí. A spokojení sou všichni ... kromě těch co to platí, ale ti nikoho nezajímají protože pokud chcou hrát musí platit.
  • Aha *15* DLC k ničemu, patche k ničemu, datadisky k ničemu, expansion packy k ničemu, volně stažitelný obsah k ničemu, musíme jít prostě na F2P (eh teda P2W) systém kde můžeme všechno a nic nás nebude omezovat. Good idea. Proč ně že. *4*
    (aby nám náhodou někdo chudší než my nesnížil zisky)
  • On má Ubisoft ještě nějaké kamarády? Stačí si jen vzpomenout např. na Uplay a dělá se mi zle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit