Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HAWX 2 chce pořád pernamentní připojení :-(
  • Líbí se mi obrat na konci, že jsem musel s ochranou žít dodnes. Nemusím, prostě jsem přestal hry od Ubisoftu kupovat a hrát. Nemám s tím problém
  • hry od ubisoftu si zahraju na konzoli a pak je prodam. zadna ochrana me neprudi a investice je minimalni. a este se muzu pohodlne rozvalit v posteli misto sezeni u kompu.
    • A uz je to tu zas... To opravdu tolik lidi bavi rozjizdet flame PC vs konzole u kazdeho clanku? Uz to zacina prekracovat unosnou mez a admini by to meli tvrde mazat. Jeste takovej mensi postreh - drive flame rozjizdeli spise PC hraci, ale pozoruji trend, ze posledni dobou sou to spise konzolisti.
      • ucho
        nene, nedělil bych to na rozjiždění flamu PC hráčů vs konzolistů. flame rozjíždějí jen paka :)
    • cracky to jistí a oni se nedělají gamepady a postele pro hráče pc? :OOO
  • oin.odin
    fňuk ... fňuk ... prečo na to vždy doplácame len my poctivý hrači a piráti ti si to aj tak stiahnu a nejak ofajčia ... fnuk ... fnuk ...

    (ale zase na druhej strane som si ani nevšimol že nejaká ochrana v tom AC2 bola okrem registrácie a zalogovania pri prvom pustení som si ničoho nevšimol ... holt (alebo je tam d ?_?) ten t-com ma na slovensku síce pomalí ale aspoň stabilní net /alebo som zase nejaká vynimka/)
    • T-Com je je uplne na prd... a hovorim z vlastnej skusenosti... ano.. ked pouzivas kabel a zijes v meste... internet je celkom stabilny... ale v kombinacii s Magiom je uplne zly. Nevraviac o zlyhavanie internetu na strane T-Com (router bezi ale data ne - stava sa to dost casto). Ja osobne prechadzam na UPC Fiber - rychlejsi a stabilnejsi (pokial nejdes cez antenu :P).

      OP: DRM je podla mna naprosta somarina co sa tyka prerusenia hry a zataze procesora a RAM... Ale Ubisoft odo mna uz nedostane ani Euro.. dovod? Nie DRM ale ich sproste enginy, ktore na PC zeru vela vykonu za malo prace... cisty priklad je AC2... Core2Quad a GTX460 (1GB) a 4GB 800MHz RAM... a hadaj co... seka (a Crysis Warhead mi ide na 50FPS+ na Enthusiast)! Bez ohladu na to ako nastavis grafiku stale to bude na niektorych miestach trhat vdaka tomu ze cele AC (a vacsina Ubisoft hier) bezi na engine robeny v prvom rade pre konzoly a port na PC je dost na prd. Uvidim ci to nejake vyriesia v Brotherhood ale velke nadeje tomu nedavam.

      TL;DR: Ubisoft robi Skvele hry po pribehovych strankach ale mizerne co sa tyka enginov a pristupu k hracom. *12*
      • S prvym odstavcom suhlasim ale ohladom tych enginov.. AC2 jako Assassin Creed 2? Ved ten siel skvele na mojej GTX260 a core2duo e7400. Praveze engines hier vydavane/pouzivane Ubis. su podla mna celkom dostojne v pomere kvalita/vykon. A pre treti odstavec, podla mna prave pribeh je casto slaby v Ubis. hrach vzhladom na ich potencial(AC1, FarCry2 a dalsie), slabo rozvynuty alebo nedotiahnuty.
        • Este sa chcem spytat... na akom rozliseni si hral? Lebo to je asi jedina vec ktora ovplyvni plynulost hry... ja osobne na 1920x1080 (1280x720 ide 50+)
          • Ja som hral na 1600x1200, je to o cosi menej nez tvoje ale mam aj slabsi HW. Skoro vsetky hry su dnes portovane z konzol ale nemyslim ze tie od Ubi zas tak zle(ked vacsinou nieco dodrbu tak ovladanie). Pozri si napr. hru Amnezia, daj vsetko na max a porovnaj grafiku a fps. A to myslim bola PC exclusive hra. To su neoptimalizovane hry nie AC2.
        • Ja nevravim ze to seka nehratelne... lenze ja za plynule hranie povazujem FPS 40+... a prepac ale AC2 malo dost na prd optimalizaciu na PC kedze je to prakticky port z konzole.
  • Tak co lidi, kdy dáme další DoS attack? 4chan /b/ už do toho asi nepůjdou (je to pro ně ohrané) ale ze 7 by se toho možná uchytli. Podpoříme, ne?
    • oin.odin
      no niektorí odborníci nazvali tento 4chan LOIN (Low Orbit Ion Cannon) určitým druhom manifestácie. bol prirovnávaní k protestom keď npr. poľnohospodári zablokujú cestu traktormi alebo keď vykydajú hnoj pred budovu parlamentu ... http://bit.ly/hSPObF ... takže je možne že sa z toho stane niečo vcelku bežné ... no a ti blázni na /b/ by na nich určite vystrelili

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit