Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Hmm... Might & Magic: Diablo *15*
    • A pak že D3 je moc kreslený
  • walltar
    F2P sem F2P tam co já s nima udělám? ..... Jo vím vyhnu se jim obloukem.

    Nepříde vám někomu, že dneska velké studia žačali dělat hry obsahové stejné jako hromada indie titulů na kterých dělá jeden člověk? Akorát na ně dají nálepku F2P a vyrýžujou milióny.
    • Ano, ale je to proste trend, aby uspeli. Vidi, ze se titulum ktery jsou zdarma a maji jen nektere veci zpoplatnene dari a proc? Protoze ziskaji komunitu lidi, kteri to budou hrat a pak druhou komunitu, ktera to hraje diky vetsi komunite lidi a zaplati si nejake prestizni veci.

      Co se tyce F2P modelu her, tak pocitam, ze s to zase ustali a pojede se na kvalitu. Jelikoz v pripade stejne konkurence tedy stejnych obchodnich podminek vitezi kvalita produktu a pripadny servis.

      Navic na obhajobu F2P. Je lepsi si "koupit" produkt, ktery si muzes vyzkouset, nez na slepo nekam vrazit prachy a zjistit, ze to stalo za prd.
      • jenze zadna mnozina zakazniku neni nekonecna a zrovna tak F2P AAA tytuli urcite prilakaji nejakeho toho hejla navic do F2P rybnicku, ale penezenky nejsou bezedne more a proste lidi nebudou davat nekonecne penez za zabavu... Opet uspeji jen ti nejlepsi z nejlepsich, ale konecne nebudou mit vymluvu na piraty *1*
  • to anno vypadá jako online settleři, klasická vyžírka času v browseru, někoho to může bavit, ale abych každý den několik měsíců chodil a hrál to abych dosáhnul něčeho co stejně zahodím je pro mě zbytečbá ztráta času
    • Pokud pro tebe zabava neznamena zadnou hodnotu, tak ktera hra neni ztrata casu?
    • walltar
      To tak člověk pořád chodí do práce a snaží se aby něčeho dosáhnul .... a nakonec umře. No nebyla to ztráta času?
      • V některých případech by se to tak dalo říct. *15*
    • Pokud to beres takhle, tak nema smysl hrat zadnou hru :) Jelikoz napr. nejake RPG je ztrata casu, protoze neco si vybudujes, necim si projdes a nakonci s tim prastis a jdes na jinou hry nebo na neco jineho. Na co je pak ta hra? Ztrata casu?

      Je to o te zabave v te dobe, kdy ji hrajes, ne o tom ze s ni na konci prastis.

      Ano uznavam, ze hry kde musis byt neustale pripojen, snazit se hrat kazdy den a neustale neni uplne super. Ale to zalezi na konceptu te hry. Jsou hry, ktere jsou na browseru a presto je nemusis hrat porad a uzijes si ten zazitek.
      Jsou hry, u kterych musis byt kazdy den, ale neni problem aby za tebe nekdo zaskocil. Pak je to treba o tymu, ktery muze pokryt tvoje potreby a az se vratis neprijdes do sveho sveta z popela :)
      • no já hry hraju především kvůli příběhům, co jsou do nich vepsané, příběhům, který mají svoje intro a outro, po kterém(pokud mě to teda vyloženě nenasere-a to se zatím hádám povede tak akorát God of War, protože toho holohlavýho kreténskýho ludráka dementního tam furt nehodlá John Rambo rozstřílet M60kou na kaši, což by byl jedinej akceptovatelnej závěr téhle ultrasračky) jsem spokojenej, že jsem ten příběh prošel, což ovšem tady u těchto browseroidních(a vesmě i ne-browseroidních onlinovek až na pár výjimek) hovadin neexistuje, jelikož jsou nekonečné, furt se dá šetřit víc surovin na vyšší upgrade, víc zbraní na víc vojáků, kteří pak lehnou v boji stejně rychle, jako ti "před týdnem" proti slabšímu nepříteli a zase můžeš šetřit víc zbraní na další vojáky atd. atd. furt dokola

        v tom byl fakt zlatej i starej dobrej Red Dragon dej mu pánbůh věčnou slávu, střídalo se volno(oprava) s válkama, dohodnutýma v časových intervalech a hlavně, žádná nebyla stejná, neopakovalo se furt to samé dokola jen s vyšším množstvím, protože každej soupeř vedl války jinak...
      • A co to podat tak, že single hru hraješ, kdy ty chceš a ano, je to zábava, která má KONEC. To je to důležitej rozdíl oproti všem online hrám, F2P nevyjímaje. Hraju, hraju, bavím se, dohraju, chvilka slastnýho pocitu a pak "co budu pařit dalšího?". Ale online hry musím pařit kontinuálně, jinak ti takříkajíc ujede vlak a hra člověka daleko snáz zaháčkuje. Takže pro mě jsou ztrátou času pouze online hry. Jsem pánem svého volného času a rád bych, aby to tak zůstalo :)
      • tak samozřejmě, že u většiny her skončím a půjde to do kytek, ale u typu settlers online, ikariam, travian atd, jen čekáš až pokročíš, abys zlepšil akorát své skore, ty settlery jsem zkoušel, no po pár dnech už mě to nebavilo, každý den dělat údržbu a o kousek se posunout dál
        • filias
          Několik dní? Uf, já to zabalil po několika hodinách. Dál už nechci F2P browser hru ani vidět. *10*
    • Todle můžeš napsat o většině her dneška. Ne že bys neměl pravdu...
      • Ma jen z casti, hrajes hry aby jsi je uzil a ano na konci i zahodil, pripadne se jednou k nim vratil. Jediny pripady kdy si neco budujes a zustava ti to, jsou MMO a to jen po dobu, u kterou u nich zustanes. Ale i ty jednou skonci nebo ty skoncis s nimi .)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit