Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Tak na to, že hra graficky zas taková nádhera není, tak to má docela brutální požadavky. A hlavě 50 giga? No, jen čekám, kdy hry začnou mít 100 giga. *15*
    • Az se uplne vykaslou na jakouki kompresi, nebo pridaj jeste filmecky a zvuk v nejakych africkych ci jihoamerickych jazycich.
  • Vždyt takový nároky už měl skoro red flag takže nechápu co je na tom divného a nebo kdo čekal že to bude hrát na dual core s dx9 kartou ?
    • CrocoRay
      Black Flag byl dost náročný. Ale na minimum jsem to hrál s GTX 650. A věř mi, že na GTX 680 to nemá ani v nejmenším *1*
  • Na 30 fps dost hladny program.
  • jindra.veliky
    PC LOGIC

    nizky naroky = nejedna se o next gen hru
    vysoky naroky = odflaknuty port
    • kazdej kdo se v pc vyzna tohle muze rict uz po prvnim videu,na prvni pohled je jasny(pokud nejses slepej a nepatris mezi takovy,ktery nerozeznaji 30fps od 60),ze ta hra je bud zkhundena(asasin creed) a nebo hardware naroky odpovidaji vizualu(star citizen)
    • Ristoro
      Dlouho jsem neviděl dobře optimalizovanou hru pro PC. Snad jen Alien Isolation co tak čtu a pro mě ještě Hitman Absolution. A ještě Crysis 2 byl výborně optimalizovaný. Ačkoliv je AC série má nejoblíbenější, optimalizace stojí za ho*no. Takže ano, v 99% je to odfláknutý port, protože proč se snažit, když na PC už přece "nikdo" nehraje.
  • Necht shoří všichni vyznavači Veskoslava a hlavně on sám na hranici... a taky v ohni pekelném ... lid si žádá svobodu svobodu bez útlaku Veskoslava. Burn in helll!!!! *16*
    • Och... Chybička se vloudila... špatný článek. Sry. *15*
  • Je to nesmysl takove prestrelene naroky jako uz mnohokrat pred tim u hodne her. Nahodi kravinu aby se o tom mluvilo a vsude se to resilo. Nejlepsi reklama. Myslim si,ze ve finale to tak krvave urcite nebude...
  • Ristoro
    A s tou grafickou kartou jim jeblo ne? Už mě to sere, jak na nás PCčkáře je*ou. Třeba takový Hitman Absolution, naprosto výborně šlapal i na slabších zařízeních a dovolil bych si říct, že hra se řadí mezi nejlépe vypadající hry i dodnes. To není o tom, že ta grafika je tak náročná, to je o tom, že Ubisoft nám kašle na optimalizaci... Bože a to je jediná hra, na kterou se tento rok těším...
    • Optimalizace je draha, zvlaste na pc platforme a pak si to stejne vsichni stahnou "na zkousku" ajen par procent lidi za to zaplati na steamu ve sleve 10 % ceny, tak co bys nechtel.
  • 50GB? ta hra vypada zase na takovej prujem,ze bude skoda i toho kreditu na shareserver,natoz to kupovat...
  • A jinak,konzole ps4 atd.Jsou next gen!Nemaj 512ram,ale 8gb ram gddr5,jen pro priklad.A pro vyvojare o deme,chteli jste pc archytekturu na konzolich,tak makejte,a neservirujte nam tyhle blitky!!Nebo dostanet zpatky proccesor Cell a 2krat 256 ram a budete mit po prdylce!!!Dekuji
  • Jazz
    Jaký prase to psalo?
    To jako na minimál potřebuju o 0.9 Ghz víc jak na doporučený? *1* *1*
    • maros.goc
      i5-2500k = http://ark.intel.com/products/52210
      i7-3770 = http://ark.intel.com/products/65719/Intel-Core-i7-3770-Processor-8M-Cache-up-to-3_90-GHz

      ...vidis nie je to len o tych 0,9 GHz ;)
      • Asi písal o AMD procesoroch

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit